▷ 10 modern ev: mükemmel modeller

Minimalizm, bol miktarda doğal ışık ve işlevsellik, tasarımın üç temel unsurudur. modern evler. Bu tür konutlar, eğimli tavanlardan derin bir hoşnutsuzluk, dışarıdaki düz çizgiler ve pencereler gibi benzer tasarım özelliklerini tutarlı bir şekilde korur. Bu nedenle inanılıyor ki modern evler Fonksiyonel gerekliliklerden ilham alırlar.

Güneş ışığının enerji tasarrufu yapmak ve böylece çevrenin durumunu iyileştirmek ve aylık faturayı düşürmek için kullanıldığı da bilinmektedir. Ayrıca her bir parça belirli bir amaç için tasarlanmıştır ve bu tür mülklerde kayıp olarak değerlendirilecek alan yoktur.

En iyi modern ev tasarımları

Modern ev tasarımları

O modern ev tasarımı genellikle bulunduğu yere göre benzersiz olan doğa kuvvetlerine dayanıklı malzemeler içerir. Genelde yapının unsurları içeriden görülebilir ve eve benzersiz bir görünüm kazandırmak için gereklidir, yani yapının tüm unsurları mekanı sakinler için farklı kıldığı için gerekli ve kullanışlıdır.

İşte listesi 10 modern ve ilham verici ev Hayalimizdeki evi inşa etmek için örnek olarak kullanabileceğimiz.

1. Çöle Uyarlanmış Modern Minimalist Ev

Bu ev Kaliforniya’daki Costa Mesa’da yer almaktadır, evin bir minimalist cephe ve kuraklığa uyarlanmış bir bahçe, zemine daha fazla doğal ışık girmesi için tamamen açık. Öte yandan, tüm eve zarafet katan güzel cilalı beton zeminler de yapılmıştır. Çok az bakım gerektirir ve genç bir aile için tamamen işlevseldir.

Çöle uyarlanmış minimalist modern ev

Minimalist ev veranda

Minimalist ev cephe

Modern ev oturma odası

2. Havuzla çevrili modern ev

1950’lerden kalma bu modern ev, rahat bir havuza bakan duvar pencerelerinden gelen doğal ışıkla doludur. Sahiplerin arka bahçeden geçeceği oturma odası ve mutfağın dışında; yüksek bir çitle ve samimi ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratan bitkilerle korunan bir vaha.

Bu evde bir ahşap çatı Yüzyılın ortalarından modernizm izlenimi yaratan kirişlerle süslenmiş. Çatı sağlam ancak kısadır, ev sahiplerinin evlerinin yapısal unsurlarını kolayca görmelerine olanak tanır.

Havuzla çevrili modern ev

Havuzlu evin oturma odası

Modern ev odası

Havuzlu modern ev banyo

3. Modern 3 katlı ahşap ev

Bu ev 2013 yılında Menlo Park, California’da inşa edilmiştir. Temiz çizgileri ve kenarları vardır. modern evler, etkisi sakinleştiren klasik bir ahşap kaplamaya ek olarak; doğanın bereketi ile uyum içinde olduğu gibi. Tek katlı bir ev olsa da üç katlı bir kulesi ve kozalaklı ağaçlardan çıkan bir çatı terası var; özel, paylaşılan ve açık alan kavramlarını birleştiren bir teknik.

Farklı parçaların özelliklerini aynı anda devre dışı bırakmak da mümkündür, böylece samimi ve azaltılmış bir atmosfer yaratılır.

3 katlı modern ahşap ev

Modern ahşap ev mutfak

Modern ahşap evin dış görünümü

3 katlı ahşap ev

4. Modern Orange Grove evi

Bu ev Batı Hollywood’da yer almaktadır. Orange Grove, malzeme seçimi nedeniyle ilgi çekici bir yer olarak görülüyor. Düz çatısının yanı sıra saf ve düz çizgileriyle bu tasarımda modernizmi bulabiliriz. Buna ek olarak balkon, klasik ama muhteşem etki evin önünde.

Mimarisi tipik Kaliforniya tarzında benzersizdir, beton paneller arasında odalara iyi miktarda ışık sağlayan pencerelere sahiptir. Bu yapının her bir öğesi, alanda öne çıkmasını sağlayan sağlam ve tanımlanmış bir şekle sahiptir.

Orange Grove Modern Ev

Orange Grove House Yandan Görünüm
Orange Grove evin iç

5. Denize bakan modern ev

Güney Kaliforniya’nın güzel sahilinde, bu ev inanılmaz bir okyanus kıyısında yer almaktadır. Pasifik Okyanusu’nun yakınlığı ve bu panoramanın manzarası bu tesisin merkezi noktalarıdır. Bu nedenle çok var balkonlar, teraslar ve teraslar manzarayı gözlemlemenin mümkün olduğu yerden. İspanyol esintili tavan ve yuvarlatılmış dış mekanlar, doğa ile iyi uyum sağlayan mimari öğelerdir.

Denize bakan modern ev

Denize bakan modern evin oturma odası

Denize bakan modern evde balkon

Okyanus manzaralı modern evin önden görünümü

6. Modern konsollu çiftlik evi

Bu ev, stratejik olarak konumlandırılmış üç projeksiyondan oluşur. arka bahçede muhteşem havuz. Konsol uçları, mülkün manzarasına muhteşem bir fon oluşturarak doğaya mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

İki ana alan ve 3 süit odası ile bu sedir evi, beş yaş ve altı genç aileler için idealdir. Havuz tasarımı, iki taş duvar arasında asılı duran geniş bir su alanı yanılsamasını yaratırken, sonsuzluk etkisi pastoral ormanı ortaya çıkarır.

Modern konsollu çiftlik evi

Modern konsollu ev girişi

Modern evin dış görünümü

Modern evin oturma odası ve yemek odası

7. Peyzajla uyumlu modern ev

Bu, Vancouver, British Columbia şehir merkezinde bulunan modern evlerden biridir. Bu güzel konutta, özellikle barış, çalışma ve eğlence için alan ihtiyacını karşılamak. İşe ayrılan alan, bir su aynası ile evin geri kalanından etkili bir şekilde ayrılmıştır.

Etkileyici açık alan, konukları ağırlamak için mükemmeldir ve samimi alanlar ziyaret alanından oldukça ayrıdır. Öte yandan, dış kısım tipik bir modern evler; tuğla duvarlı veya eğimli herhangi bir çatı, ancak tutarlılığa ve temiz çizgilere özellikle dikkat edin.

Peyzajla uyumlu modern ev

Modern ev girişi

Modern ev oturma odası

Modern evin merdivenleri ve koridoru

8. Modern evler Findlay konutu

Bu Findlay konut evi, Britanya Kolumbiyası, Kuzey Vancouver’da düzensiz şekilli bir arsa üzerine inşa edilmiştir. Ev dört kişilik bir aile için ideal ve 2 katlı bir açık hava boşluğu etrafında tasarlanmıştır; Evin arka tarafında yer alan bu tasarım, iki parçayı tamamen ayırmadan ikiye ayırıyor.

İkinci katta ayrıca bir cam geçit bağlantı alanı dinlenme ve ana oda ile dolap. İçeride doğal ışık evi canlandırmak için kullanılıyor ve bu sayede harika bir doğa manzarasının keyfini çıkarmak da mümkün. tasarımın modernliği Dış cephe, temiz hatlara, doğal malzemelere ve düz çatılara yansıtılır.

Modern ev rezidans findlay

Modern minimalist ev cephe

Modern evin dış görünümü

9. Bir ada üzerine inşa edilmiş modern ev

Bunlar modern evler Suudi Arabistan açıklarında bir adada bulunan Bahreyn’in Twin yamaçlarında ikonik. Evin batı cephesi, sakinleri yoğun yaz güneşinden korumak için mükemmeldir, bu nedenle cephedeki hareketli pencereleri odalara bol miktarda ışık girmesine izin verir.

Köşeli evin içinde, her bir alana benzersiz bir yükseklik, bir oran ve bir son veren birkaç seviye vardır. Siteye benzersiz bir yön eklemek için, evi kuzeyden güneye geçen ve güzel bir şelale ile biten uzun bir su şeridi buluyoruz.

Bir adada inşa edilmiş modern ev

Modern evin koridoru

10. Modern bakır ev

Bu ev, minimalizm ve Avustralya’nın bir banliyösünde yer almaktadır. Özellikle, bakır ev dik ve dar bir alanda plaj tatilleri için tasarlandı. Üç konut bölümü ve kelebek çatının yanındaki peyzajın yamaçları kışın güneşin dışarı çıkmasına izin vererek bina sakinlerinin ve komşuların mahremiyetini koruyor.

Çatıyı inşa etmek için çelik bir yapı kullanıldı, daha sonra eklenen diğer tüm unsurlar bakırdır. Çelik ve bakır dış yüzey, özellikle okyanusa yakınlığı nedeniyle çok güçlüdür; nemli bir iklim ve tuzlu bir atmosfer ile sonuçlanır.

Modern bakır ev

Modern bakır evde oda

Bakır evde mutfak ve yemek odası

Bakır evin dış görünümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.