▷ Evde pencereler nasıl temizlenir: Buela’dan 4 ipucu

Pek çok pencere için temizlik konusunda önemli olmasa da evin görsel yönünden sağduyulu bir rol oynarlar. Böylece, evde camları temizle Bu önemlidir, çünkü bu şekilde dışarıdan daha iyi bir görüşe sahip olacaksınız ve dışarıdaki her şeyin gerçekten güzel bir görüntüsünün tadını çıkarabileceksiniz. Bu nedenle, bu sefer size en iyi tavsiyeyi sunuyoruz. evde pencereler nasıl temizlenir.

Evde pencereler nasıl temizlenir?

Evde pencerelerin temizlenmesi

Gün geldiğinde, kumaşın geçişinden sonra kalan birçok iz olduğu için çabucak cesaretiniz kırılabilir. Size biraz cesaret vermek ve özellikle size kusursuz bir sonuç sunmak için, size gerçekten etkili ve elde edilmesi kolay 4 ipucu sunuyoruz; Bu sayede evde sadece çok temiz pencerelere sahip olmayacak, aynı zamanda daha hızlı bir temizliğin de keyfini çıkarabileceksiniz.

1. En iyi çözüm olarak beyaz sirke

Beyaz sirke, evin tüm odalarında gerçek bir yerli müttefiktir, pencerelerinizi temizlemek için mükemmel bir ürün olarak kabul edilir. Bunu yapmak için bir sprey şişesinde 750 ml ılık suyla 250 ml beyaz sirke karıştırın. Bir süngerle temizleyin ve durulamadan normal bir bezle silin. Sonuç etkileyici!

2. Evde pencereleri temizlemek için gazete kağıdı kullanın

Gazete kağıdı, daha düşük bir maliyetle pencereleriniz için mükemmel bir temizleyici olduğunu kanıtlıyor. Bu yönteme güveniyorsanız, pencereleri hafifçe nemlendirin ve gazete ile fırçalayın. Paçavraların aksine, oldukça emicidir ve tüy bırakmaz. Ayrıca mürekkebin avantajı, pencerelere çok fazla parlaklık vermesidir.

Evde pencereler nasıl temizlenir

3. Bulaşık deterjanı

Her zaman elimizde sıvı deterjan olduğu için, bu çözüm kesinlikle yapılması en basit çözümlerden biridir. Bunu yapmak için, az miktarda bulaşık makinesini sıcak suyla seyreltin, bir çay kaşığı beyaz sirke ekleyin ve her şeyi karıştırın. Küçük bir süngerle temizleyin ve suyla iyice durulayın, bundan sonra pencerelerinizde kir veya toz izi kalmayacaktır.

4. Limon suyu kullanın

Bu yöntemi uygulamak için beyaz sirke ile aynı prensip kullanılır; Limon suyunu sıcak suyla karıştırın. Bundan sonra, bileşimine bir gazete topu ıslatmalı ve pencerelerinizle ovalamalısınız, durulamanıza gerek yoktur; Bu yöntemle evde pencere temizlemek asla sorun olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.