▷ Eviniz için Yeni Pencereler Nasıl Seçilir

Kullanımı pencereler bu yüzden büyük önem almıştır verimlilik evimizin rahatlığında. Onlar sayesinde bize geniş açık alanlara sahibiz. mükemmel havalandırma soğuk veya aşırı ısınmayı önlemek için ev.

pencere türleri

Doğru satışları seçmek için öncelikle yaşadığımız yere göre karşılanması gereken ihtiyaçları değerlendirmeli ve sıcaklıkların büyük farklılıklar gösterdiği yaz ve kış mevsimlerini göz önünde bulundurmalıyız.

Gürültü seviyeleri, güvenlik, konfor ve tabii ki mekanın doğru havalandırılması da dikkate alınmalıdır. İşte aradığınız şeye uyan pencereleri seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları.

Evde yeni bir pencerenin yeri ve inşası her şeyi değiştirir: termal konfor, odanın estetiği, akustik ve tabii ki havalandırma. En sevdiğiniz doğramayı seçerken doğru soruları sormayı unutmayın: Pencereleri açtığınızda yönleri ne olacak? Gürültü seviyesi Neleri özleyeceksin, Yapımında hangi malzemeler kullanılacak, evin estetiğine zarar vermemek için hangi modeller öneriliyor, daha sonra sorun yaşamamak için bu ve diğer sorular cevaplanmalıdır.

My Window parça parça, malzeme ve tasarım tüm dünyada ustalaşmış ve odanızın tarzına uygun modeli seçip, sizin memnuniyetiniz için aradığınız her şeyi yerine getiriyor.

Banyo için Buzlu cam veya perde kullanarak mekanın gerekli mahremiyetini sağlayan bir pencere seçmeyi unutmayın. Evde mekanik bir havalandırma sisteminiz varsa, artık havalandırma için gerekli değildir. banyo penceresi havalandırma sağlayın çünkü kesintiye uğrayacak hava akımı.

Oturma odası içinBir çift geleneksel pencere veya bir eğimli açıklık kullanabilirsiniz, çünkü bu sistem size yaz aylarında pencere açıkken uyumanın güvenliğini sağlayabilir.

MutfaktaMutfaktaki alan küçükse, pencere açıklıkları, özellikle lavabonun üzerinde dikkat dağıtıcı olabilir. Sürgülü bir pencere seçebilirsiniz veya bir kanat penceresi de şiddetle tavsiye edilir.

En sonundaEviniz yüksek bir tavana ve ulaşılamayacak pencerelere sahipse, motorlu araç kullanmaktan çekinmeyin, bu, pencerelerinizi kullanmanızı ve temizlemenizi kolaylaştıracaktır. Motorlu sistem sadece çatı pencereleri için ayrılmamıştır.

İdeal Pencere İçin Hangi Camı Seçmelisiniz?

Penceremiz için doğru camı seçmek, odanın yönü dikkate alınarak düşünülmelidir. Kuzeye bakan büyük bir pencere istiyorsanız, üçlü cam önerilir. Aksine seçilen yön güney yönüyse yaz aylarında sıcaklık artışı hızlıdır ve bu nedenle güneş korumalı bir bardağa ihtiyacınız vardır. Bu cam güneş ışınlarının% 80’ini bloke edecek ve odanın ısı hissi çok daha iyi olacaktır.

pencere türleri camPenceremiz gürültülü bir caddeye bakıyorsa, rahatsız edici sesin geçmesine izin verilmeyene kadar eski pencereyi ortadan kaldıran akustik cam (biri lamine edilmiş iki farklı kalınlıkta cam) takmak gerekecektir.

İdeal Penceremin İnşası İçin Hangi Malzemeyi Kullanmalıyım?

Evde pencere yapımında kullanılan malzemeler ağırlıklı olarak: PVC, alüminyum, ahşap veya karışık marangozluk, şimdi hangi pencere modelini seçmeli?

Pencere yapımında referans malzemeleri ahşap, alüminyum ve PVC olup bu malzemelerin her birinin kendine has özellikleri vardır.

PVC pencereler.

PVC, iyi yalıtım özelliklerine ve paranın karşılığını iyi veren bir malzemedir, ayrıca periyodik olarak iyi bir temizlikten daha fazla bakıma ihtiyaç duymaz.

Alüminyum pencereler.

Alüminyumdan yapılmış pencereler ince çizgilere sahiptir, ışığın kolayca geçmesine izin verir, incelikleri önemlidir ve ayrıca düzenli olarak temizlenmesi gerekir.

Ahşap pencereler.

Ahşaptan yapılmış pencereler sıcaktır ve otantik kalitededir, termal özellikleri onları evler için ideal seçim yapar.

Şu anda için pencereler inşa et ev için faydaları birleştiren bir malzeme karışımı kullanılır. Alüminyum ve ahşabın kullanımı iyi bir yalıtım kalitesi, rengi ve alüminyum dayanıklılığına sahiptir. Örneğin ahşabın dışarıya bakmasını güzel bir kahverengi renkle yaptırabilirsiniz.

Las vAlüminyum / PVC lambalar Daha yeni kullanımdadırlar, alüminyumdan yapılanlardan daha ucuzdurlar, ancak% 100 yalıtıma sahiptirler.

Pencerelerin rengi ve gizli açıklıklar.

Windows rengi ve deseniPencerelerde kullanılan renk tüm mimari projeleri tatmin etmektedir. Gri, kahverengi veya mavinin birçok tonu ile pencereler yaratıcıdır. Bu, birçok tonda gelen alüminyumun güçlü noktasıdır ve

O PVC eğilimi takip eder ve renkli veya taklit edilebilir Odun (bir film ekleyerek), güzel görünümlü bir ahşabın rengini almak için.
Gizli açma sistemleri sayesinde alüminyum veya alüminyum ve ahşap marangozluk kullanımı, ışık girişi odada. Pencereyi kapatırken, açıklık yapının arkasına “gizlenir” ve ek yüzeyin% 20’sine kadar serbest kalır.

Windows fiyatı.

O pencerelerin fiyatı Bölmenin boyutuna, malzemeye ve cam tipine göre değişir. İdeal pencerenizin inşası için farklı model ve malzemeleri araştırmayı unutmayın, zamanla yeni bir masrafa neden olabilecek aceleci bir karar vermeyin. yeni Pencere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.