1 Euro’dan daha düşük bir fiyata, bunlar şu anda deneyebileceğiniz en iyi PC oyunları | Oyun

Bunlar, Steam’de 1 Euro’dan daha düşük bir fiyata satın alabileceğiniz en iyi PC oyunlarından bazıları, 10 Euro’dan daha düşük bir fiyata oluşturabileceğiniz eksiksiz bir katalog için saçma bir fiyat.

Kabul edelim, kaynağı ne olursa olsun bu günlerde eğlenceye ihtiyacımız var. Video oyunları her zaman harika bir eğlence, kültür kaynağıdır ve hem çevrimiçi oyunlarla hem de bölünmüş ekranlı koltuk arkadaşlarıyla bağları güçlendirme olanağıdır. Ve tüm bunlar daha iyi … yapabildiğimizde 1 Euro’dan daha düşük bir fiyata Steam’de çok sayıda oyun satın alın.

Evden çıkmadan eğlenmek ve takılmak için birçok seçeneğimiz var. Örneğin, kanepeden kalkmadan yapabileceğimiz ücretsiz kitaplarımız, bedava oyunlarımız ve müze ziyaretlerimiz var, ancak şimdi sizi çoğunlukla fantastik dünyalara seyahat ettirecek bir dizi oyunla gidiyoruz.

Sonra size şundan fazlasını gösteriyoruz: 1 Euro’dan daha ucuza satın alabileceğiniz 13 oyun, böylece oldukça eksiksiz ve çeşitli bir katalog elde edebilirsiniz … yaklaşık 10 Euro? Biz başladık.

Disney + ‘a kaydolun ve Star Wars veya Marvel gibi destanlarla akış sahnesindeki en kapsamlı kataloglardan birinin tadını çıkarın.

Av Tüfeği Efsanesi

Shotgun Legend hakkında konuşmaya başladık, 8-bit ve 16-bit konsol oyunlarının cazibesini taklit eden izometrik görünümlü bir rol yapma oyunu. Keşfedilecek 10 zindanımız ve minimalist kontrolümüz var. Eğlenceli, bağımlılık yapıcı ve sadece 39 sent.

Elbette 23 Mart’a kadar.

Kinacoustic

Kinacoustic çok çok özel bir oyun. Temel olarak, hem orijinal müzik parçalarını hem de eserlerin ve şarkıların versiyonlarını oluşturmak için birkaç aracımızın olduğu bir başlıktır.

Segmentleri ve diğer şekilleri “” düzlem “e yerleştirmeliyiz ki bu parçalara vuran top müziği yaratır. Sonra kreasyonlarımızı ihraç edebiliriz.

Teklif 23 Mart’a kadar geçerli ve sadece 81 sent. Tabiki öyle 1 Euro’dan daha düşük bir fiyata PC’de satın alabileceğiniz en iyi oyunlarherkes için olmasa da.

Case Animatronics

Evrendeki en iyi korku oyunu değil ama sizi birkaç saat eğlendirecek. Case Animatronics, 23 Mart’a kadar 89 sent karşılığında bizi bir bilgisayar korsanının kaçırdığı bir polis karakolunda mahsur kalan bir polisin yerine koyuyor.

Elektrik yok ve dahası sizi kovalayan mekanik bir canavar var.

Tek Yönlü Kahramanlık

Ve başka bir başlık klasik konsol RPG’lerini taklit edinama zindanlara girip savaşmak ve kaynaklar elde etmek için girmemiz gereken roguelike dokunuşla … savaşmaya ve kaynak elde etmeye devam etmek için. Müzik akılda kalıcı, görseller havalı ve maliyeti 90 sentten az.

Tomb Raider Efsanesi, Yıldönümü ve Karanlıklar Ülkesi

Birkaç yıl önce, Crystal Dyunamics, düşük saatlerde olan bir destanı yeniden canlandırdı. Film dokunuşları, aksiyon ve birçok platform içeren bir hikayeyi seviyorsanız, 97 sent karşılığında Tomb Raider Legend’e sahipsiniz, ancak 98 sent için hem Yıldönümünüz (ilk Tomb Raider’ın yeniden yapımı) hem de Underworld var.

Deus Ex

Deus Ex, 97 sent daha karşılığında, evet veya evet olması gereken PC klasiklerinden biridir.. Evet, biraz modası geçmiş, ancak yine de gerçekten büyüleyici bir arka plana ve ortama sahip bir 3D dünyada birinci şahıs rol yapma oyunu.

Legacy of Kain: Soul Reaver

Klasiklerden bahsetmişken Legacy of Kain destanına ve özellikle Soul Reaver teslimatına sahibiz. Sürükleyici bir anlatı, vampirler ve zengin bir 3D dünya Evet, Deus Ex ve onu takip eden gibi, biraz modası geçmiş durumda ama yine de gerçek bir harikadır.

Hırsız

Birinci şahıs olarak ve 97 sent karşılığında, tarihteki en iyi sızma oyunlarından birine sahibiz.. Bu teklif önümüzdeki Nisan ayına kadar geçerlidir ve daha fazlasını istiyorsanız, hem PC, PS4 hem de Xbox One’da yeni nesil grafiklere sahip bir teslimatınız var.

Zindan Kuşatması

Başka bir RPG, ancak başka bir bakış açısıyla. Dünyayı kurtarmalı ve tam kanlı bir RPG’de bir iblis sürüsüyle yüzleşmeliyiz. 97 sente bizi yüzlerce saat eğlendirecek.

Kane ve Lynch: Ölü Adamlar y Kane ve Lynch 2

Kane ve Lynch destanı yakalanmadı, ancak hiç de fena olmayan iki film aksiyon oyunu var.. Bizi biri biraz daha disiplinli, diğeri kaotik ve son derece şiddetli iki hırsızın yerine koyan dikkatli bir anlatıma sahip üçüncü şahıs nişancı oyunudur.

İlki 97 sent ve ikincisi 99 sent.

çöplük

A gitmek için pistonu indiriyoruz Harika görsel tasarım ve tonlarca mizah ile üzerine gelin ve tıklayın grafik macera. Deponia bir destanın ilk taksitidir ve 99 sente bunun sizin tarzınız olup olmadığını görebilirsiniz …

Ölü Etki

Dead Effect, dünyanın en iyi oyunu ya da en iyi nişancı oyunu değil, ancak 99 sent karşılığında yok edilecek ölümsüz ordularına sahibiz. Tabii ki rahatla ve stresten kurtul.

Harika Çocuk III

Ve Wonder Boy II ile en iyi PC oyunları listesini 1 avrodan daha ucuza bitiriyoruzI. PC’de oynayabileceğimiz ve bizi otomatik yatay kaydırma oyununda zıplayıp düşmanları öldürmesi gereken bir savaşçının çizmelerine sokan bir başka otantik klasik. Evet, karmaşıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.