10 minimalist ev tasarımı

Tarafından takip edilen hedeflerden biri minimalist mimari tasarımlar ortak alanlardan ve klasiği gizleyen gündelik hayattan kaçan bir ortamda, sakinlerine temiz ve hassas çizgilerle huzur, sadelik, rahatlık ve modernlik sağlamaktır. Oradan minimalist evler, huzuru ve sessizliği sevenler için.

Düz çizgilerin, yenilikçi ve yüksek kaliteli malzemelerle birlikte ve yapılandırılmış kübik alanlar çizdiğine dikkat edilmelidir. minimalist evler bitişlerinin düzgünlüğünün aranan benzersiz tarzı oluşturduğu rüya mekanlarında tasarlanmıştır. Ek olarak, onu çevreleyen ortamlara dahil edilmek üzere mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır ve böylece çevrelerinin sunabileceği doğal veya kentsel kaynaklardan en iyi şekilde yararlanırlar.

içindekiler dizini

 • 1 10 Minimalist ev tasarımları: hepsi beyaz
 • 2 1. Kayalar arasındaki ev, Valensiya, İspanya:
 • 3 2. Reyjavik Evi, İzlanda:
 • 4 3. Leira, Portekiz’deki Ev:
 • 5 4. NN Evi, Sennan Şehri, Japón:
 • 6 5. Idokoro Evi, Shizouka, Japón:
 • 7 6. Galerie Éphemere, Göçebe:
 • 8 7. Hayalet Ev, Japón:
 • 9 8. House-T, Japón:
 • 10 9. Ise’deki Ev, Japón:
 • 11 10. ISM Evi, Japón

10 minimalist ev tasarımı: hepsi beyaz

Minimalist ev tasarımları

1. Kayalar arasındaki ev, Valensiya, İspanya:

O tasarım by Fran Silvestre Arquitectos, kaya rölyefinin tüm karakteristik unsurlarını görsele dahil ediyor. Ek olarak, içeride var olan çatallanmayı görebilirsiniz. ışıklar ve gölge; Bu, temel bir çatışmayı ima etmeden, tam tersine, sendika, sadık bir etki yaratarak, minimalist evler.

Kayaların üzerinde minimalist ev

Kayaların üzerinde minimalist ev içi

2. Reyjavik Evi, İzlanda:

Tamamen dikdörtgen yapı, bölgenin soğuk ortamına uyum sağlayan mükemmel bir mekandır. Kalın duvarlardan oluşan sade yapı, tüm sakinlerine rahatlık hissi verir. Ayrıca, içini gün geçtikçe değişen bir alan haline getirmek için ışığı birleştirir. O tasarım MOOMOO mimarlık firmasının eseridir.

Dikdörtgen minimalist ev

Dikdörtgen minimalist ev içi

3. Leira, Portekiz’deki Ev:

Bu eserin minimalist ve fütüristik tasarımı, onu her şeyden ayıran 1 özelliğe sahiptir. tasarımlarve pencereleri yok, çünkü yeraltında bulunuyor. Dış cephesi, çizimlerdeki gibi bir evin temiz cephesini oluşturan üçgen çizgilerden oluşan bir yapıdan oluşuyor. Bu özel tasarımın yazarlarının, Aires Mateus ve Asociados olduğuna dikkat edilmelidir.

Minimalist evin dış görünümü

İç minimalist ev fotoğrafı

4. NN Evi, Sennan Şehri, Japón:

Dev beyaz küp, Osaka’nın tipik evlerine atıfta bulunur ve düz çizgiler ve sade cephesi ile dış cephesiyle dikkat çeker. Bununla birlikte, Avehideshi Architects tasarımının iç mekanı moderniteye hitap eden unsurlarla doludur.

Kare minimalist ev

Kare minimalist ev iç

5. Idokoro Evi, Shizouka, Japón:

Evin ortasında yer alan tek pencereli cephesi, mA-Style Architects’in kreasyonlarını karakterize eden bir sadelik havası veriyor. İçeride, ahşabın ana katılımcı olarak öne çıktığı malzemelerin bir arada varlığını oluşturan yumuşak inceliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Dikdörtgen beyaz minimalist ev

Minimalist beyaz ev iç

6. Galerie Éphemere, Göçebe:

Sadece 22 metrekarelik alan, kabin ve dağ barınağı olarak hizmet veren mobil bir tesistir. Gillot ve Girvy bunun yaratıcılarıydı tasarım açık havada vahşi yaşam için mükemmel şekilde uygundur.

Küçük minimalist ev

Küçük minimalist ev iç

7. Hayalet Ev, Japón:

Ayrıntılardan tamamen yoksun olan bu mobilya bir dizi cilt gösterir ve açıları beyaz dış yüzeyi ile uyumludur. JinOtagiri’nin Datar Mimarlık firması için seçtiği estetik, bir hayalet gibi atmosferi çok özel bir enerjiyle dolduran boşlukları doldurarak ismine gönderme yapıyor.

Minimalist ev beyaz cephe

İç minimalist ev beyaz cephe

8. House-T, Japón:

Önceki tasarımlar gibi, bu alan da beraberinde yüksek bir basit Japon estetiği yaygınlığını getiriyor. Michiya Tsukano’nun tasarımı, simetri sevenler için sakinlik, gizem ve görsel zevkler taşır.

Penceresiz minimalist ev

Penceresiz minimalist ev içi

9. Ise’deki Ev, Japón:

Takashi Yamaguchi tarafından yaratılan bu alanı karakterize eden bir şey varsa, köşelerinin hassas kesilmesinde temizlik, biçimsel sadelik ve keskinliğe ilham veren cephesinin uzantısıdır. Küboid, uzaysal “karmaşıklığını” bir iç avlu ile tamamlar.

Modern minimalist ev

Modern minimalist ev içi
10. ISM Evi, Japón

Ok şeklindeki ev, kurak bir alanda yer alır ve ahşap, cam ve doğal ışığın ünlü firmanın eserlerine özgü üç elementi oluşturduğu beyaz renkli bir iç mekandan oluşur. Uluslararası Royar Mimarisi.

Minimalist evler üçgen çatı
İç minimalist ev üçgen çatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.