koridor renkleri

13 koridor rengi. Favorin ne?

Dürüst olalım, resim yaparken genellikle gözden kaçırdığımız koridorlar gibi birçok alan vardır ve bu dar ve uzatılmış alana uyan uygun tonları arama fikri genellikle gerçek bir zorluktur.

Bu nedenle, bu sefer en çok kullanılan 13 koridor rengini tartışacağız.

Koridor duvarları için modaya uygun renkler

1. Kremsi sarı

Belki arasında koridor boyamak için renkler en çok yönlü olanı, ışığı hem geniş hem de parlak koridorlarda, dar ve karanlık koridorlarda kötü şöhretli bir şekilde yoğunlaştırdığı için krem ​​sarısıdır.

2. Koyu Mavi

Koridor duvarları için moda renkler arasında, görsel olarak küçük ve opak bir ortam sağlayan koyu mavi nüanslar olduğuna dikkat etmek önemlidir.

Bazı iç mimarlar, evinizin koridorlarında şık bir dokunuş elde etmek için bu rengi bej veya beyaz gibi açık tonlarla birleştirmeniz gerektiğini düşünüyor.

3. Lacivert

Çeşitli arasında boya renkleri Koridorlar için orta genişlikte ve az aydınlatmalı olanlarda uygulama için ideal olan lacivert, modern ve zarif bir atmosfer yaratır.

4. Grimsi mavi

Bu sezon mavinin grimsi tonları evinizin mekanlarını karşılıyor ve işte bunlar renkler Sadece koridorlar için değil, evdeki diğer odalar için de ideal oldukları ortaya çıkıyor.

5. Turkuaz

Turkuaz mavinin ilginç bir yönü, sıcaktan soğuğa ve canlıdan soluk renge değişebilmesidir, bu nedenle koridorunuza uyan ideal gölgeyi bulmak o kadar da zor olmayacaktır.

Aslında açık turkuazın şu palette olduğunu düşünenler var. koridor boyamak için renkler ışıksız, koyu tonları ise doğal ışıklı koridorlarla mükemmel bir uyum içinde olma eğilimindedir.

koridor renkleri

6. Koyu Gri

Koyu gri, daha şık mekanlar elde etmek için her zaman iyi bir alternatif olacaktır. Genellikle beyaz kapılar, tavanlar veya süpürgeliklerin bulunduğu koridorlarda kullanılır.

7. İnci grisi

Parçası olun koridor renkleri düşük ışıkta netlik ve şıklık vererek ortamı güzelleştirir.

8. Çikolata kahverengi

Bence birden fazla kişi, sıcak ve hoş bir ev hakkında iyi bir izlenim bırakmaktan hoşlanıyor ve bunu giriş salonumuzda bir çikolata kahvesi kullanarak başarmanın daha iyi bir yolu var.

Kır evlerinde bu renk yaygın olmakla birlikte karakterli mekanlar elde etmek isteyenler için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

9. Grimsi kahverengi

Koridor gibi dar ve uzun yerlerde şık ve sofistike bir atmosfer elde etmek istiyorsanız, iç mimarların kullandığı birçok renkten biridir.

10. Antep fıstığı yeşili

Cesurca daha çok, yeşil koridor renkleri (özellikle fıstık) bu sezon patlama oluyor. Bu ton, beyaz yüzeyler ve ahşap detaylarla birleştirmek için mükemmeldir.

11. Kırmızı

Kırmızı gibi abartılı renkleri tercih etmenin modadan çok farklı bir pusulada olacağı bir zaman vardı, ancak bugün işler değişti ve her bir alanı boyamak için bu gibi tonları seçmeyi düşünen birkaç dekoratör var. eviniz sadece kişilik kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda sıcak ve enerjik bir ortam yaratır.

12. zenci

Koridorunuzun duvarlarında siyahın kullanılmasının daha opak ve zarafetsiz bir ortam yarattığını düşünebilirsiniz ama bu sefer gerçeklikten bu kadar uzak bir ifade olmadığını söylüyoruz. Ve siyah renk sadece bir alanı zarif kılmakla kalmaz, aynı zamanda evinizin koridorunda bulunan diğer tonlar veya mobilyalarla da birleşir.

13. Beyaz

Hiç şüphesiz modası geçmeyecek koridor renklerinden biri de beyaz! Her mekana uyum sağladığı gibi sofistike, parlak ve zarif bir dokunuş veriyor.

Bunlarla koridor renkleri evinizi daha şık bir ortam yapacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.