30 Cute, Easy Braids Saç Modelleri + Fotoğraflar 【2021】

Saçlarınızı her gün giydirmek ya da özel bir partide giydirmek için sevimli, rahat ve güzel bir saç modeli seçerken her zaman kafamızda örgüler bulunur. Bir kolay örgülü saç modeli Bulması zor olabilir, çünkü çoğu başarılı olmak ve saç stilinin mükemmel görünmesini sağlamak için belirli becerilere ve hassasiyete ihtiyaç duyar. Ancak, her şeyin mümkün olduğunu ve bunlardan birini saçınıza takmak istiyorsanız yapılacak süper kolay örgüler olduğunu bilmelisiniz. Bugün bu blogda size bir örnek vermek istiyoruz Kolay, Hızlı ve Güzel Örgülü Saç Modelleri böylece ilham alabilir ve bulabilirsin senin için mükemmel saç modeli. Burada, saçınızda bunlardan birini yapmaya teşvik edilmeniz için var olabilecek en ilginç hızlı örgülü fikirleri size bırakıyoruz.

30 kolay, hızlı ve güzel örgü saç modeli

Saçınıza örgüler yapmak harika bir fikir ve burada bu blogda size her gün veya özel bir etkinliğe katılmak zorunda kalırsanız özel örgülerle harika saç stilleri sunmak istiyoruz. Neyse ki, kolay örgüler var ve buradaki en iyi fikirleri bu blogda bir araya getirdim. Daha sonra size ilham verebilecek harika örgüler hakkında harika fikirler vereceğiz.

Bükülmüş taç örgü

Örgü yapamayacak kadar tembel hissederseniz veya saçınızla birlikte gelen belirgin dalgaları istemediğinizde, bunun yerine basit bir bükülme deneyin ve bu harika saç stilini seçin. Bu tarzda, aynı havalı görünümü elde etmek için taç örgüsü yerine bir bükülme takabilirsiniz.

Mermaid kuyruk örgüsü

Bu saç modeli tek kelimeyle muhteşem ve duruma bağlı olarak zarif veya rahat olabilir. Bu saç stilini elde etmek için tek yapmanız gereken, başınızın her iki yanında iki ayrı örgü yapmak. Örgü yapmakta iyi değilseniz veya çok fazla katmanınız varsa, kusursuz görünümlü bir örgü yapmanız gerekmediğinden endişelenmeyin. Bundan sonra, her iki örgüyü de sonunda ve işte birleştirin. Bu sızıntıları gidermek için saç spreyi kullanın.

At kuyruğu ile örgülü saç modeli

Bu saç modeli, sevimli ve rahat bir örgü giymek istiyorsanız, saçınızı yaptırmak için harika bir fikir. Bunu yapmak çok kolay, çünkü sadece sabırlı olmanız ve örgü işlemini aynanın önünde yapmanız gerekecek.

Taç örgülü ve gevşek saçlı saç modeli

Bu saç modeli harika ve özel bir etkinliğe giymek sevimli bir fikir. Bunu yapmak için saçınıza bir taç örmeli ve mükemmel olması için altından birleştirmelisiniz. O zaman saç stiline özel bir dokunuş vermek için öndeki bazı saç tellerini çıkarmalısınız.

Topuz Saç Modeli Örgü

Bu saç modeli özeldir ve her gün rahat ve çok orijinal bir saç modeli giymek istiyorsanız harika bir fikir. Bunu yapmak için, saçı biri diğerinden daha kalın iki tele ayırmalı ve sonra en iyisiyle bir örgü yapmalısınız. saçın geri kalanıyla alçak bir topuz yapın ve sonunda örgüyü topuzun içine vidalayın. Bu şekilde saç modeli mükemmel.

Yüksek at kuyruğu ile örgü.

Yüksek at kuyruğu, saçlarını bağlı olarak takmak ve her şeyden önce rahat hissetmek isteyenler için harika bir fikir. Saç stilinin daha da iyi görünmesi için bu at kuyruğuna bir örgü eklemek harika bir fikir.

Yan tarafta iki örgü

Bu saç modeli çok güzel ve zarif ve bunu yapmak çok kolay. Sadece bir arkadaşınızın veya bir profesyonelin yardımıyla kendinizi yapmaya teşvik etmelisiniz.

Dağınık örgü taç

Bu saç modeli senin favorin olacak. Çok kolaydır ve bunun için dağınık saçlara ihtiyacınız vardır, bu nedenle ikinci gün saçlar veya kötü saçlar için mükemmeldir. Başınızın üstünden kulağınızın ucuna kadar saçınızın birkaç telini örün. Diğer tarafta da aynısını yapın. Bundan sonra, her iki örgüyü de başınızın arkasına toplayın ve elastik bir bantla sabitleyin.

Yarım örgülü taç

Bu saç modeli her durum için mükemmeldir. Bu saç modeli çok kolay ve yapması zaman almıyor. Başınızın bir tarafından birkaç tel alın ve onları örmeye başlayın. Bundan sonra, diğer taraftan bazı ipler alın ve örün. Bu saç stilinin güzelliği kusurlu olmasında yatıyor. Bundan sonra, bir örgü alın ve diğer tarafa getirin ve ense kadar tutarak ve yerine sabitleyin. Diğer tarafta da aynısını yapın ve işte.

Örgü etrafını saran saç modeli

Bu saç modeli harika. Bu görünüm için ters çevrilmiş bir Fransız örgüsü yapmalısınız. Bir taraftan, yanına yakın birkaç ip ile başla. Kulağın diğer tarafına yaklaştığında durun ve görünmez bir şekilde sabitleyin. Sonra, bir taraftan birkaç tel alın, ancak bu sefer kulağınıza yakın olana kadar parçanızı biraz örün. Kalan saçı zaten sabitlenmiş örgünün altına getirin ve pimlerle sabitleyin.

Hollandalı örgü

Bu saç modeli harika ve çok temiz. Bunu yapmak için başının tepesinden üç bölümle başlamalısınız. Bu bölümleri örün, ancak orta parçanın üzerinden geçmek yerine altından geçeceksiniz. İki kez geçtikten sonra, tellerden birine eklemek için yandan bir bölüm alın ve bir sonraki tarafa devam edin. Bunu boynun tabanına kadar devam ettirin ve ardından sona ulaşana kadar normal örgüye devam edin.

Kafa bandı örgü

Örgülü kafa bandı ile görünümünüze özel bir dokunuş ekleyebilir ve hiç denemeden çarpıcı görünebilirsiniz. Bu saç modeli ile oynarken saçınızı açık tutmanız gerektiğini bilmelisiniz, bu yüzden başlamadan önce saçınızı düzeltmeniz daha iyi olacaktır. Üstten bir bölüm alın ve kulağınızın hemen arkasına ulaşana ve ucunu oraya sokana kadar örmeye başlayın. Bu stili dört farklı örgüyle yapabilirsiniz: dantel, Fransız, Hollandalı ve yarı Hollandalı.

Balık kafesi örgü

Bu ilginç görünümlü örgü çok popüler ve bunu yaratmak çok kolay. Saçınızı iki bölüme ayırarak başlayın. Sonra sol (dış) bölümden yarım inç saç alın ve parçayı bükmeden sağ bölümün üzerinden sol bölümün üstünden çekin. Bundan sonra, yarım inç geriye, ancak sağ (dış) bölümden alın ve sol bölümün üzerinden sağ bölümün üstünden çekin. Bunu yapmaya devam et ve saçın bitmeden bir inç dur.

Sütçü örgü

Bu saç modeli çok orijinal ve yapması kolay. Tek yapmanız gereken saçınızı iki kısma ayırmak ve ardından her birini örmek. Bundan sonra bir örgü alın ve başınızın üzerine diğer tarafa yerleştirin. Örgüyü bir tokayla sabitleyin ve bu adımı diğer örgü ile tekrarlayın. Bağları gizlemek için örgünün ucunu saçınızın altına sıkıştırdığınızdan emin olun.

çok orijinal üçlü örgü

Bu saç modeli size ofis, partiler ve hatta arkadaşlarınız veya ailenizle rahat bir gezinti için mükemmel olacak şık bir görünüm verecektir. Üç eşit bölüm yaparak başlayın ve ardından her birini örün. Daha dolgun saçlara sahipseniz örgüleri gevşetmenize gerek yoktur. Örgüyü yaptıktan sonra, her örgüyü bir topuz haline getirmeniz ve bir tokayla sabitlemeniz gerekir ve hepsi bu.

Kısa saçlar için örgülü saç modeli

Örgülü görünümü seviyorsanız ama kısa saçlarınız olduğu için hiç denemediyseniz, bu saç stiline merhaba deyin. Kısa kıvırcık saçlar bu saç modeli için en iyisidir, bu nedenle düz saçlara sahipseniz bir saç maşası kullanmanız önerilir. Saç modeli iki bölüme ayrılabilir. Alt kısım için saçınızı boynunuzun arkasına sarmalısınız. Ve önde örgü olacak. Dilerseniz iki yerine tek örgü yapabilirsiniz.

Şelale örgülü saç modeli

Geç kaldığınızda zarif, kolay ve mükemmel bir saç modeli. Örgü örmede iyiyseniz, bu örgü sizin için kolay olacaktır. İşte bu görünümü yeniden yaratmanıza yardımcı olacak bazı yollar. Önce saçınızı döndürün, sonra saçınızı ayırın ve diğer tarafa ulaşana kadar devam edin. Kenarları birleştirirken, diğer taraftan bir bölüm toplayın ve örgülü bölüme uyması için geri çekin. Saçınızı, saçınızın rengine uygun pimlerle bağlamak en iyisidir.

Saç örgüsü

Bu saç modeli harika. Bunu yapmak için parçanızın arkasından eğri bir çizgi çizmeye başlayın. Bu, kulağın hemen arkasında bitmeli ve diğer tarafta tekrarlanmalıdır. Bundan sonra, kıvrımlı kısımdan bir miktar saç alın ve Fransız örgüsünü taçtan geri çekmeye başlayın. Kulağa ulaştıktan sonra, ense kısmına ulaşana kadar örgüye daha fazla saç çekin. Diğer tarafta tekrarlayın ve ardından her iki örgüyü at kuyruğu veya topuza bağlayın.

Çok orijinal örgülü topuz

Bu saç modeli çok kolaydır ve şık görünmenizi sağlar, bu yüzden geç kalıyorsanız mükemmeldir. Önce saçınızı üç bölüme ayırın. Orta bölüm, her iki taraftaki ikisinden daha kalın olmalıdır. Her bölümü ördükten sonra orta örgüyü alın ve örgüyü topuz haline getirin. Bundan sonra, tek yapmanız gereken bu iki örgüyü topuzun her iki tarafına sıkıştırmak. Sadece bir örgünün yukarıdan, diğerinin aşağıdan sıkıştırılması gerektiğini unutmayın.

Üç örgülü orijinal saç modeli

Normalde saçınızı örmekten kaçınıyorsanız, çünkü örgü dolu görünmüyorsa, bu saç modeli size bu konuda yardımcı olabilir. Bu örgü harika görünüyor ve insanların bunu nasıl yaptığınızı tahmin etmesini sağlıyor. Saçınızı üç bölüme ayırın ve ardından her bölümü örün. Hafif kafa bandı kullanırsanız daha iyi olur. Bundan sonra, üç örgüyü de büyük bir yan örgüye örmeniz gerekir. İşin püf noktası, bitirdikten sonra örgüyü gevşetmektir, bu size daha kalın saç yanılsamasını verecektir.

Yan örgü

Bu örgü çok orijinaldir ve her şeyden önce yapılması kolaydır. Oluşturmak için saçınızı yana ayırın ve ardından tacı kalın, hacimli bir örgüye örün.

Gevşek saçlı yan örgü.

Örgüler ve iki çörek.

Bu örgü, genç kızlar için idealdir ve bu saç stilini yapmak çok kolaydır. Bunu yapmak için iki örgüyü pişirmelisiniz, ancak alttan başlayıp başın üstünden iki çörek yapmalısınız.

İki harika örgü.

Örgü örgüsü

Örgülerle saç stilleri yapmayı öğrenmek için eğitici videolar

Burada size harika ve kolay örgüler yapmayı açıkladığımız bazı öğretici videolar bırakıyoruz, böylece istediğiniz zaman saçınıza bir tane yapmanız için teşvik edilirsiniz.

Resimler ve sizlere burada bıraktığımız tüm bilgiler hakkında yorumunuzu bırakmayı unutmayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.