350 Euro’dan daha ucuza satın alabileceğiniz en ucuz robot elektrikli süpürgeler | Teknoloji

robot elektrikli süpürgeler Evi zahmetsizce ve otomatik bir şekilde temizlemek için mükemmel bir müttefik haline geldiler ve önümüzdeki yıllarda tüm aile için temel cihaz olarak ilan edilecekleri kesin.

Satışa sunulan elektrikli cihazların çoğu, örneğin onları programlamaya izin veren bazı akıllı işleve sahiptir. Bir uygulamadan programlanabilir bir çamaşır makinesine sahip olmak ve işten mağlup geldikten sonra manuel olarak paspaslamaya devam etmek pek mantıklı değil. Çok pahalı modeller olsa da bulabilirsin ucuz robot elektrikli süpürgeler Bütçenize uygun ve benzer özelliklerle daha fazla paraya mal olan alternatiflere sahip. 100 Euro’nun biraz üzerinde alternatifleriniz vardır, böylece ihtiyaçlarınıza ve harcamak istediğiniz paraya en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ama mantıksal olarak bir Elektrikli süpürge robotu 100 Euro’dan biraz daha pahalı olan bu, size sadece aynı işlevleri değil, aynı zamanda 300, 400 veya 500 Euro’ya mal olan bir modelle aynı temizlik hassasiyetini sunmayacaktır. Her şey sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır, bu nedenle sizin için tüm fiyat aralıklarında alternatifleri içeren bir liste hazırladık.

Toza, akarlara veya polene alerjiniz varsa, evinizi temizlemek çok önemlidir. Bunlar, alerjisi olanlar için önerilen 6 robot ve vakumlu süpürgedir.

Modeli seçerken, işlevselliklere dikkat edin markaların her biri tarafından sunulan ve ortam türünü hesaba katın bunun için geliştirildi. Daha büyük veya daha küçük bir tankı olan ve az çok hareket kabiliyeti ve özerkliği olan bir kızak, süpürge veya robotik tipi bulacaksınız. Ayrıca emiş gücü, aksesuarlar ve enerji etiketlerine de bakın.

Neye ihtiyacınız olduğu konusunda zaten netseniz, görmeye başlayabilirsiniz. satın alabileceğiniz en ucuz robot elektrikli süpürgelerBu listede önerdiğimiz.

İçindekiler:

ILIFE V3s Pro

Diğer ucuz robot elektrikli süpürge ILIFE V3s Pro’dur Bu akıllı cihaz dört temizleme moduna sahiptir: otomatik, nokta, kenar ve zamanlama ve evcil hayvan tüylerini uzakta tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Kullanımı çok basittir: Tek yapmanız gereken Temizle düğmesine basmaktır ve robot evin zeminini temizlemeye başlayacaktır. Daha ileri, uzaktan kumanda ile programlanabilir her kullanıcının özel ihtiyaçları için.

İki yan fırçası vardır ve Köpeklerin ve kedilerin tüylerinin daha kolay temizlenmesini sağlamak için diğer modellerin donattığı merkezi silindire sahip değildir.. Kanepelerin ve yatakların altında kolay süpürme için düşük profilli bir tasarıma sahiptir ve Edge ve Dash içermeyen sensörleri, merdivenlerden kaçınmanıza ve engelleri aşmanıza olanak tanır. Ayrıca kızılötesi algılama ve HEPA filtreye sahiptir.

Pil ömrü, avantajlarından bir diğeridir: 120 dakikaya kadar özerkliğe sahiptir ve tankı 300 ml kapasitelidir. Pil manuel veya otomatik olarak şarj edilebilir ve tamamlanması yaklaşık 250-300 dakika sürer.

ILIFE V3s Pro robot vakum fiyatı 189 Euro, ancak Amazon’dan 139 Euro’ya satışta satın alabilirsiniz.

iRobot Roomba 605

Roomba, robot elektrikli süpürgelerin en popüler markasıdır, ancak bu, tüm modellerinin pahalı olduğu anlamına gelmez. Gördüğümüz bir örnek iRobot Roomba 605, sayısız ilginç işlevi uygun bir fiyata emrinize sunar.

Bu akıllı cihaz kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Kişiselleştirilmiş eylemleri tanıtmak isteyen kullanıcılar için bir programlamaya sahip olsa da, bunu karmaşıklaştırmak istemeyenler, sadece Temizle düğmesine basarak robotu çalıştırabilir. İki adet çok yüzeyli fırçaya sahiptir (biri kireç çözme ve biri toplama için), kenarlar için özel bir fırça ve her türlü zemin, halı ve kir için belirtilen emiş gücü.

Temizleme kafası, kullanıcı tarafından istenen yüksekliğe uyacak şekilde otomatik olarak ayarlanabilir. Evinizde akıllıca hareket etmek için çeşitli sensörler ve iAdapt navigasyon sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca sizi merdivenlerden uzak tutmak için eğim sensörlerine de sahiptir.

iRobot Roomba 605 fiyatı Genellikle 249 Euro’dur, ancak Amazon’da sadece 189 Euro’ya satışta satın alabilirsiniz.

Conga Excellence de Cecotec

Eğer arıyorsanız ucuz robot elektrikli süpürge daha fazla işlevle, Conga Excellence de Cecotec şiddetle tavsiye edilen bir alternatiftir. Bir şey için, bu markanın 990 modeli Amazon’da en çok satanlar. Bu akıllı cihaz, dönen fırçası ile süpürme, vakumlama, en küçük parçacıkları yakalamak için paspaslama ve damlama haznesi ile zemini ovma yeteneğine sahiptir. Bu dört adımdan sonra evin zemini kusursuz hale gelecektir.

Conga Excellence, yakınlık, mesafe ve düşüş durdurma sensörleri aracılığıyla olanak sağlayan iTech 2.0 akıllı navigasyon sistemi ile donatılmıştır. robot, engellerden ve merdivenlerden kaçınarak evin etrafında hareket eder. Otomatik, kenar, oda, spiral ve evin etrafında olmak üzere her zaman istediğinizi seçebileceğiniz beş temizleme moduna sahiptir ve her türlü zemin ve ince halılar için uygundur.

Haftanın yedi günü, günün 24 saati programlanabilir Böylece herhangi bir zamanda ne yapmamı istediğinizi seçebilir ve tek başına çalışmasına izin verebilirsiniz. 120 dakikaya kadar özerkliğe sahiptir ve pili şarj etmeniz gerektiğinde veya işi bitirdiğinizde otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner. Cecotec Conga Excellence’ın fiyatı 199 Euro.

Ecovacs Robotik Deebot M88

Ecovacs Robotik Deebot M88 düşünmeniz gereken başka bir ucuz robot elektrikli süpürge Babalar Gününü bağışla. Uzaktan kumandayla veya akıllı telefon uygulamasıyla etkinleştirilebildiğinden, kullanımı çok kolaydır, bu da evde olmadığınızda bile başlatmanıza izin verir.

Farklı modlara sahip beş aşamalı bir temizleme sistemine sahiptir: otomatik, köşeler, lekeler ve optimum oda modu. Vakum motorunuz gücü artıran maksimum bir moda sahiptir derinlemesine bir temizlik elde etmek için belirli zamanlarda. Ayrıca zemini tek geçişte süpürmek, kaldırmak, vakumlamak, yıkamak ve kurutmak için bir su tankı entegre eder.

Torbasız elektrikli süpürge satın almak için yardıma ihtiyacınız varsa ve hangisini seçeceğinizden emin değilseniz, size piyasada bulunan en çok tavsiye edilen modelleri göstereceğiz.

Ecovacs Robotics Deebot M88, Smart Move temizleme yolu teknolojisi, bir kişinin temizlik desenini simüle eden ve inatçı kirleri halı ve kilimlerden çıkarmak için Smart Motion teknolojisi ile. Merdivenlerden ve engellerden kaçınmak için sensörleri vardır ve bataryası yaklaşık 90 dakika dayanır.

Ecovacs Robotics Deebot M88’in fiyatı 399 euro, ancak Amazon’da satışta 249 euro’ya satın alabilirsiniz.

LG VR8602RR

Arayanlar robot elektrikli süpürge daha gelişmiş olanların emrinde LG Hombot Turbo 9+ VR8602RRözellikle çocuklu evler için önerilen bir cihaz. Evinizi derinlemesine temizlemek için bir halı fırçası, dört yan fırça, evcil hayvan fırçası, iki paspas ve ekstra bir filtre kullanın.

Kare şeklindeki tasarımı sayesinde bu cihaz köşelerin derinlemesine temizlenmesini garanti ederüreticinin belirttiği bir verimlilikle% 96’dır. Ek olarak, boşaltmak için kolayca çıkarılabilen 600 ml kapasiteli büyük bir tankı entegre eder.

Robo Navi 10.0 akıllı navigasyon sistemi ile donatılmıştır ve evin içinde düzgün bir şekilde hareket etmek için çift Çift Gözlü kameraya sahiptir. Cihaz, çarpışmaları en aza indirmek için engellerin yerini ezberleyerek yüzeyi tarar ve haritalandırır. Ayrıca kızılötesi, ultrasonik ve optik sensörleri sayesinde duvarlara ve mobilyalara sürtünmeyi, çarpma ve merdivenleri engeller.

Bu Hombot’un kullanımı ve programlanması kolaydır ve yedi temizleme moduna sahiptir (altı otomatik ve bir manuel). Büyük otonomiye ve 60 dB’lik düşük ses seviyesine sahip bir bataryaya sahiptir. LG Hombot Turbo Series 9+ VR8602RR’nin fiyatı 649 avro, ancak Amazon’da sadece 309 avroya ilginç bir indirimle satın alabilirsiniz.

iRobot Roomba 680

iRobot Roomba 680 Evin zeminini kir, toz ve evcil hayvan tüylerinden uzak tutmak için şiddetle tavsiye edilen bir robot elektrikli süpürgedir. İki ana çok yüzeyli fırça ile donatılmıştır, biri kirin kirecini gidermeye, diğeri ise onu toplamaya adanmıştır. Ek olarak, üç aşamalı temizleme sistemi, en küçük parçacıklardan daha büyük öğelere kadar her şeyi vakumlayabilir.

Cihaz, şunları yapmanızı sağlayan Dirt Detect teknolojisine sahiptir. evin en kirli alanlarını akıllıca tespit edin en çok ihtiyaç duyulan yerde ek temizlik sunmak. Başlığı her türlü zemine ve yüzeye uyum sağlamak için otomatik olarak ayarlanır ve özel fırçası sayesinde kenarları ve köşeleri süpürerek kusursuz hale getirir.

Robot elektrikli süpürgeler gelişti. Artık yerleri süpürmeye ve süpürmeye ek olarak, aynı zamanda fırçalarlar. En iyi hepsi bir arada robotları seçtik: süpürüyorlar, süpürüyorlar, yerleri siliyorlar ve parlatıyorlar. Bir model arıyorsanız, işte en iyileri.

Ayrıca bir sistem olan iAdapt navigasyon teknolojisine de sahiptir. evin içinde akıllıca hareket etmek için farklı sensörler tarafından toplanan verileri kullanır, engellerden kaçınmak, mobilyalarla çarpışmaları en aza indirmek ve merdivenlerden ve düzensizlikten kaçınmak. Haftanın her günü için programlanabilir ve pil bittiğinde veya iş bittiğinde şarj tabanına geri döner.

iRobot Roomba 680 fiyatı 399 euro, ancak Amazon İspanya’da satışta ve 319 euro’ya satın alabilirsiniz.

Robot aspiradora Xiaomi

İyi akıllı elektrikli süpürgeler bulabileceğimiz bir diğer marka ise Xiaomi. Bir yıl önce İspanya’ya inmeye karar veren cep telefonu üreticisi, normalde iyi kalitede ve oldukça rekabetçi olan her türlü teknolojik cihazı üretiyor.

Xiaomi’den hem cep telefonlarını hem de bağlı ayakkabıları bulabilirsin ve daha az olamazdı, bunun gibi bir robot elektrikli süpürge. Roomba’nınki kadar uzmanlaşmamış olsalar da, dikkate alınması iyi bir seçenek olabilir. Xiaomi, evin her yerinde akıllı temizlik rotalarını oluşturan 12 farklı sensör tipi ve LDS teknolojisine sahip bir robot elektrikli süpürge yarattı.

Bu elektrikli süpürgenin mobil uygulamasından kullandığı farklı temizlik türlerini programlayabilir ve temizleme durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebiliriz. Üreticiye göre 5,600 mAh pil, 2 saatten fazla bir menzile izin veriyor.

Şu anda bu yeni Xiaomi cihazları resmi olarak İspanya pazarına ulaşmadı, ancak 269 Euro’luk bir mülk için Amazon web sitesinden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.