7 İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyon Programı

Dekorasyon ve iç tasarım hobileri genellikle işi kolaylaştıracak araçlar ararlar. Hangi reformun en iyi seçenek olabileceğini, ne tür bir mobilyanın en uygun olduğunu ve hatta bir duvar renginin veya diğerinin nasıl görüneceğini hayal etmek her zaman kolay değildir. Bütün bunlar için , görevi kolaylaştıran iç tasarım ve çok pratik dekorasyon için çok çeşitli programlar var . At UXBAN biz küçük bir seçim yaptık. mimari modelleme programları , en iyi mimari çizim programları , ücretsiz mimari çizim programları , 3 boyutlu inşaat çizim programı , 3d bina çizim programı , online mimari çizim programı , mimari ev çizim programı , inşaat çizim programları , kolay mimari çizim programı , 2d mimari çizim programı , 3d bina modelleme programları , 3d mimari çizim programı,

 1.  HomebyMe

Bu bir olan 3D takım tasarlamak ve eviniz için projenizi planlamak için izin verir. Aynı şekilde, bu tasarım programı size işinizde yardımcı olacak bazı fikirler ve öneriler verecektir. Bu bir olan % 100 ücretsiz programı ve çevrimiçi kullanabilirsiniz.

 2. pConPlanner

3.  Ikea Ev Planlayıcısı

İsveçli mobilya firması, uygulanabilir ve pratik alan planlamasını ve iç tasarımı kolaylaştırmak amacıyla bir dizi planlayıcıyı (mutfak, depolama, mobilya, vb.) Hizmetimize sunmaktadır.

4.   Tatlı Ev 3D

Evin farklı odalarını ücretsiz olarak tasarlayıp planlayıp, mobilya ve dekorasyonu organize etmemizi sağlayan bir iç tasarım uygulamasıdır.

5.  Bruguer

Yatak odanız için hangi rengi istediğinizden emin değil misiniz? Mutfağınızı en çok hangi rengin tercih edeceğini bilmek ister misiniz? Tanınmış kendin yap ve dekorasyon firması Bruguer, bize evin duvarları için en iyi rengi seçmenize yardımcı olacak ücretsiz bir çevrimiçi program sunuyor.

6.  Envisioneer Express

Evinizin iç tasarımı için 3 boyutlu olarak görselleştirebileceğiniz başka bir program. Ayrıca ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

7.  Ev Şekillendirici

Ev tasarımını ve dekorasyonunu planlamak için sezgisel bir araç. Aynı zamanda ücretsiz bir çevrimiçi tasarım programıdır.

Bunlar bazı pratik, basit ve ücretsiz iç tasarım programlarıdır. Tasarımınızı ve dekorasyonunuzu evde sezgisel bir şekilde planlamak için. Şimdi işe başlayabilirsiniz! Beğendiyseniz paylaş mimari modelleme programları , en iyi mimari çizim programları , ücretsiz mimari çizim programları , 3 boyutlu inşaat çizim programı , 3d bina çizim programı , online mimari çizim programı , mimari ev çizim programı , inşaat çizim programları , kolay mimari çizim programı , 2d mimari çizim programı , 3d bina modelleme , 3d mimari çizim programı,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.