Quantcast

Alabileceğiniz en iyi araç telefonu tutucusu (Aralık 2020)

DSC00892 1

GPS navigasyonu, acil aramalar vb. İçin sürüş sırasında yanınızda bir akıllı telefon olması iyi bir fikir olabilir. Ancak, araba sürerken telefonunuzu elinizde tutmak, kendinizi ve başkalarını riske atmak iyi bir fikir değildir. Neyse ki, telefonunuzu kullanmaya devam ederken yoldaki güvenliğinizi artıracak bir çözüm var – bir araç telefonu tutucusu.

Araç telefonu tutucuları, gözünüzün yoldan uzak olmadığı yerlerde kolay erişim için cihazınızı kontrol paneline yerleştirmenize olanak tanır. Ardından, GPS veya iletişim numaralarınız arasında güvenle gezinebilirsiniz.

Bir araba tutacağı seçmek zor kısımdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok kişi varken, hangisinin sizin için doğru olduğunu bilmek zordur. Aşağıda, paranızın karşılığını alabileceğiniz en iyi araç telefonu sahipleri listemizde size yardımcı olacağız.

Daha fazla mobil aksesuar mı arıyorsunuz? Bunun için bir rehberimiz var!

En iyi araç telefonu tutucular ve tutucular

Editörün Notu: Yeni cihazlar piyasaya sürüldükçe, en iyi araç telefonu sahiplerinin bu listesini düzenli olarak güncelleyeceğiz.


1. Aukey Manyetik Araç Telefonu Tutucu

araba telefonu montajı aukey

Takması kolay bir telefon tutucu istiyorsanız, Aukey’in bu küçük manyetik araç tutucusu tam size göre.

İlk olarak, lastik tabanı arabanızın içindeki hava menfezlerinizden birine takmanız yeterlidir. Ardından, birlikte verilen manyetik metal plakayı telefonunuzun kasasına kapak ile telefon arasına yerleştirebilir veya telefonunuzdaki yuvarlak mıknatıslı metal plakaya yapıştırabilirsiniz. Son olarak, telefonunuzu Aukey telefon araç yuvasına yerleştirin ve artık hazırsınız.

Aukey tutucusu, sürüş sırasında çarpmalarla veya diğer titreşimlerle karşılaşsanız bile yerinde kalır. En iyi görüntüyü elde etmek için telefonu manyetik tutucunun üzerinde de döndürebilirsiniz – bu harika.


2. iOttie One Touch 4 Dash ve Ön Cam Araç Telefonu Yuvası

En iyi telefon araba sahipleri - Iottie

iOttie, en iyi araç telefonu tutucusu üreticilerinden biridir ve One Touch 4 Gösterge Paneli ve Ön Cam Telefon Bağlantısı en popüler ürünüdür. Nedenini görmek kolaydır: Tasarım, güvenli tutucuya tek elle montaja ve tam bir hareket yelpazesine izin verir.

Arabanın iç ön camına yerleştirilebilen sağlam bir vantuza sahiptir veya montajı kontrol paneline yerleştirmek için birlikte verilen yapışkan pedi kullanabilirsiniz. Ayrıca, bağlantının teleskopik kolu, sürüş sırasında telefonunuz için mükemmel konumu bulmanızı sağlar.


3. Belkin Universal Havalandırma Montajı

belkin evrensel araba tutacağı

Belkin Universal Mount, klima havalandırma menfezinize takılan basit bir seçenektir. Telefonunuzu yerine kilitlemek için yan kollar sıkıca sıkıştırılır ve bir kablo klipsi, telefonunuzu şarj etmenizi ve kabloyu yerine kilitlemenizi sağlar. Alüminyum kollar ve özenle tasarlanmış bir pinyon yayı ile telefonunuzun kayması veya düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Belkin, evrensel bir tasarıma sahiptir ve montaj, 3,66 inç genişliğe kadar aygıtları barındıracak şekilde genişletilebilir. Piyasadaki çoğu telefon için yeterince geniş olmalı, ancak bir iPad’i oraya sıkıştırmaya çalışmayın. Bağlantının arkasındaki ve yanlarındaki yumuşak pedler, telefonunuzu çizilmelere karşı korumalıdır.


4. Logitech Plus Trip Havalandırma Montajı

logitech plus trip yuvası

Logitech’in Plus Trip bağlantısı, saniyeler içinde havalandırma deliklerinize takılan başka bir seçenektir. Bununla birlikte, Belkin Universal Mount’tan çok daha basittir ve mıknatıs kullanarak takılır. Endişelenmeyin, manyetik bir cihaza ihtiyacınız olmayacak, sadece birlikte verilen metal pedi telefonunuza takmanız yeterli.

Plus Trip’in küçük tasarımı, en çok satan noktalarından biridir. Telefonunuzun havada uçuyormuş gibi görünmesi için yeterince küçük. Bu, kablolar veya teller olmadığı ve yol görüşünüzü kısmen engelleyen hantal montajların olmadığı anlamına gelir. Ancak, arazide sürmeyi denerseniz mıknatısların ne kadar güçlü olduğunu söylemek zor.


5. Loncaster kontrol paneli montajı

araba telefonu loncaster montaj

Loncaster’ın montajı, kontrol panelinize monte edilen bir silikon ped olduğu için listedeki çoğundan biraz farklı. Telefonunuz için bir yuvanın yanı sıra bir şarj kablosu için bir yuvaya sahiptir ve küçük bir tepsi alanı el dezenfektanı veya değiştirme gibi nesneleri tutabilir.

Silikon tasarım, telefonunuzu yerinde tutmanıza yardımcı olur ve gösterge paneli eki, telefonunuzun doğrudan yüzünüze asılmasını önler. Loncaster bineğini kırmızı veya siyah renkte alabilirsiniz. Yuvayı kirletmeyi başarırsanız, Locaster, kolay yeniden kullanım için yıkanabilir.


6. Scosche MagicMount

Scosche Magic Mount araç telefonu tutucusu.

Bu ucuz araç telefonu tutucusu, hızlı, kolay ve ucuzdur. Listemizin en üstündeki WizGear tutucuya benzer şekilde, Scosche MagicMount da mıknatıslarla çalışır.

Telefon kılıfınızın içine manyetik bir ped takılarak, telefonunuza bastırıldığında yuvaya yapışmasını sağlar. Güzel bir çözüm, ancak buradaki değiş tokuş, bu ürünü kullanmak için bir akıllı telefon kılıfı kullanmanız gerekecek olmasıdır.

Telefonunuzu pedin üzerine mıknatıslanmış olarak yerleştirdikten sonra, ön panele monte standı sayesinde 4 eksenli, 360 derece hareketle hareket ettirmekte özgürsünüz. WizGear’dan biraz daha pahalıdır, ancak havalandırma montajı yerine ön göğüs montajının esnekliğini istiyorsanız, bu harika bir seçenektir.


7. XDesign hava menfezi montajı

araç telefonu tutacağı xdesign

İşte aracın hava menfezine takmak için yapılmış başka bir araç telefonu tutucusu. Bununla birlikte, XDesign Phone Car Mount, telefonu fiziksel plastik kollarla yerinde tutar. Yuvayı monte edip havalandırma deliğine yerleştirdikten sonra, yuvanın yanlarını genişletmek için arkadaki bir düğmeye basmanız yeterlidir.

1,97 inç genişlikten 3,62 inç genişliğe kadar telefonları destekler. Akıllı telefonunuzu çerçevenin içine yerleştirdikten sonra bağlantı parçasını kapatın ve yoldaki çok sayıda çarpma ve darbede bile çalışmalıdır. Pivot tasarımı sayesinde 360 ​​derece dönebilmektedir.


8. Mpow araç telefonu yuvası

araç telefonu mpow montajı

Listemizdeki son seçenek olan Mpow montajı, listedeki en esnek özelliklerden bazılarını sunar. Güçlü vantuzu kontrol panelinize veya pencerenize takın ve oradan gidin. Teleskopik kol 4,6 inçten 6,6 inç’e kadar uzanır, böylece telefonunuza kolayca erişebilirsiniz. Cihazınızı dört dayanıklı kol ve dokulu bir arka panel ile yerinde tutabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, telefon tutacağı tam 360 derece dönerken Mpow’u 270 dereceye kadar esnetmek sadece saniyeler sürer. Mpow araç telefonu yuvası, 1,6 ila 3,5 inç genişliğindeki cihazları taşıyabilir.


Bunlar, en iyi araç telefonu tutucusu önerilerimizdir. Bu gönderiyi, piyasaya sürüldükten sonra yeni modellerle güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.