Anket: Kaç tane akıllı telefon şarj cihazına sahipsiniz?

Xiaomi 120W şarj cihazı 1

Kredi: Robert Triggs / Android Kurumu

Apple, birlikte verilen akıllı telefon şarj cihazlarını iPhone 12 serisinden çıkardığında, birkaç okuyucu, Samsung gibi diğer cihaz üreticilerinin de aynı şeyi yapmasının zaman meselesi olduğunu hissetti. Koreli firmanın şarj cihazını Galaxy S21 serisinden başlayarak terk edeceği söylentileri ilk olarak Temmuz ayında ortaya çıktı ve ardından Ekim ayında ilgi gördü.

Bu hafta, bu söylenti tekrar gündemde kaldı. Hiçbir şekilde doğrulanmadı, ancak Samsung geçmişte Apple’ı yalnızca firmayı daha sonraki bir tarihte takip etmek için şüpheli hareketler için eleştirdi.

Apple’ın şarj cihazını kaldırmaya yönelik argümanı çevresel kaygılara dayanıyor, ancak kararını bilgili pazarlama oyunçuluğuna bıraktık. Samsung için, söylentiler gerçekten doğruysa, Koreli firmanın kullanıcılara ne bahane vereceği belirsiz. Ama bu bize kaç tane şarj cihazı olduğunu düşündürdü. Android Kurumu okuyucuların elinde.

Lütfen bekle..Anket yükleniyor

Bu makaleyi okuyorsanız, muhtemelen en az bir akıllı telefon şarj cihazına sahipsinizdir. Belki de yıllarca biriktiren aletlerle dolu bir çekmeceniz vardır. Belki de üçüncü taraf bir firmadan alternatif bir şarj çözümü kullanıyorsunuzdur. Her iki durumda da, kaç tane akıllı telefon şarj cihazına sahip olduğunuzu bilmek istiyoruz.

Ayrıca oku: En iyi duvar şarj cihazları: Satın alma rehberi

Akıllı telefon şarj cihazı koleksiyonunuz veya eksikliğiyle ilgili ek yorumlarınız, düşünceleriniz veya anekdotlarınız varsa, aşağıdaki yorumlar bölümüne bir satır bırakın. Ayrıca, yukarıdaki ankette oyunuzu dikkate aldığınızdan emin olun. Yorumunuz bu anketin sonuçları makalesinde yer alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.