Apple AirPods Max yüksek fiyat etiketiyle duyuruldu

apple airpods max kulaklık başlığı

  • Apple, yeni bir kulak üstü kulaklık seti olan Apple AirPods Max’i duyurdu.
  • Kulaklıklar, yıllardır gürültü engelleme pazarına hakim olan Sony ve Bose ile doğrudan rekabet ediyor.
  • AirPods Max, 549 dolara satılıyor ve beş farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Apple, donanım lansmanları için oldukça iyi bir yıl geçirdi, ancak yakın zamanda durmayacak. Şirket, Apple AirPods Max adlı yeni bir çift aktif gürültü önleyici kulaklık duyurdu. Apple, bu yeni kulaklıklarla yıllardır gürültü engelleme pazarına hakim olan Bose ve Sony gibi kişileri hedef alıyor. Neyse ki Apple için AirPods Max, rakipleri kadar birçok özelliği barındırıyor gibi görünüyor.

Beklediğiniz gibi AirPods Max, güzel bir şekilde tasarlanmış, Apple cihazlarıyla en iyi şekilde çalışacak özelliklerle dolu ve dev bir fiyat etiketi ile birlikte geliyor. Kulaklıklarda gürültü engellemeyi kontrol etmek için tek bir düğme ve çalma ve ses düzeyini kontrol eden bir Digital Crown (Apple Watch’ta bulunandan esinlenilmiştir) bulunur. Şaşırtıcı bir şekilde, diğer bazı önemli gürültü önleyici kulaklıklarda bulacağınız gibi dokunmaya duyarlı kontroller yok gibi görünüyor.

Şimdi, kulaklıkların güzel bir şekilde tasarlandığını söylüyoruz, belki garip görünen şarj çantası (aşağıda) için tasarruf edin.

Kulaklıkların içinde AirPods Pro’da yaşayan aynı H1 yongası var. Böylece, aynı hızlı eşleştirme özelliğini, Apple cihazları arasında kolay geçişi ve iyileştirilmiş pil ömrünü bekleyebilirsiniz. Apple, bunların size gürültü engelleme özelliği açıkken yaklaşık 20 saatlik sürekli oynatma sağlayacağını iddia ediyor. AirPods Max, kulağınıza ulaşmadan önce dış gürültüyü sürekli olarak iptal etmek için dört mikrofonu birlikte kullanır. Ayrıca, AirPods Pro’da da bulunan bir özellik olan çevrenizde neler olup bittiğini duymanız gerekirse, Şeffaflık Modunu da açabilirsiniz.

AirPods Max ayrıca Siri uyumluluğuna ve Spatial Audio’ya sahiptir; bu, 5.1, 7.1 ve Dolby Atmos gibi surround ses formatlarıyla uyumlu olduğunu söylemenin süslü bir yolu. Bu yine, AirPods Pro’da zaten mevcut olan bir özelliktir, ancak gerçek kablosuz tasarımın hayranı değilseniz, o zaman bu sizin için olabilir.

İlişkili: En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

Apple AirPods Max 15 Aralık Salı günü sipariş verilebilecek ve size 549 $ verecek – şu anda en çok tercih edilen Sony WH-1000XM4 veya Bose Noise Canceling Headphones 700’den çok daha pahalı bir fiyat etiketi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.