habitaciones con luces led

Benzersiz ortamlar yaratmak için led ışıklı odalar

Şu anda led ışıklı odaları dekore etmek için birçok seçenek var. Bu yüzden size bazı ipuçları vermek istiyoruz veya bir oda için en iyi stili bulmak için profesyonellerden püf noktalarıYa gençler için ya da yetişkinler için.led ışık türleri , led ışıklı yatak odası , yatak odası takımı led ışıklı , led ışıklı genç odaları , led ışıklı yatak odası takımı,

Bu tür aydınlatmanın en büyük avantajlarından biri, çok çeşitli model ve gölgelerin olmasıdır. Böylece yatak odasında her alan için en iyi seçeneği bulacağınız kesindir.

Led ışıklı odalara sahip olmanın avantajları

Odalara led ışıkların yerleştirilmesi, bir ışık elde etmenin büyük avantajına sahiptir. on kat daha az maliyetle daha fazla aydınlatma. Akkor lambalarla karşılaştırırsak. Daha ne faydalı ömrü üstündür, yaklaşık 50.000 saat olduğu için.

led ışıklı odalar
led ışık türleri , led ışıklı yatak odası , yatak odası takımı led ışıklı , led ışıklı genç odaları , led ışıklı yatak odası takımı,

LED ışık türleri

Diğer bir avantajı da üç hafif, sıcak, doğal veya soğuk tonlar. Birbirlerinden Kelvin derece ile ayırt edilenler. Bunları seçmek için Kelvin veya ° K derece değerini aramak için kutusuna bakmanız gerekecektir. Bu değer bulunursa 2.400 ° K ile 3.900 ° K arasında sıcak bir lambadır. Bunlar genellikle rahatlama hissi kazanmanın amaçlandığı ortamlarda kullanılır. Örneğin yatak odaları, teraslar veya oturma odaları.

Yerine, lambanın değeri 3,900 ° K ila 5,500 ° K ise doğal bir leddir ve okuma ortamları, banyolar veya mutfak için kullanılır. Yani ışığın doğal güneş ışığına çok benzemesi gereken yerler. Bu atmosferi elde etmek için bazı sıcak led ışıklarla birleştirilirler.

Son olarak, var serin led lambalar5.500 ° K ile 9.000 ° K arasında bir değere sahip olan ve sürekli trafik veya yoğun faaliyetin meydana geldiği ortamlar için kullanılır. Örneğin işe veya sanal sınıfa gidecek alanlarda olduğu gibi.

Evinizin aydınlatmasında değişiklik yapmak istiyorsanız, bir profesyonel elektrikçi kendi müşterileri tarafından tavsiye edilen güven.

Yatak odalarında ne tür led ışıklar yanar?

Yatak odasının sahip olmasını istediğimiz dekorasyon tarzına ve verdiğimiz kullanıma bağlı olarak led ışıkların şeklini, rengini ve yoğunluğunu seçeceğiz. Odanın metrekaresi ne kadar fazlaysa, o kadar fazla aydınlatma olmalıdır.

Luces generali yönetti

Odayı genel bir şekilde aydınlatmak için gölge oluşturmayan güçlü bir ışık yerleştirilmelidir. Bu tip aydınlatma, odanın büyüklüğünden bağımsız olarak kullanılır.

led ışıklı odalar
led ışık türleri , led ışıklı yatak odası , yatak odası takımı led ışıklı , led ışıklı genç odaları , led ışıklı yatak odası takımı,

Yatak odaları yüksek olduğunda, tavan lambaları. Her stile mükemmel bir şekilde uyarlanabilen farklı şekil ve renklerde mevcuttur. Öte yandan, alçak bir tavana sahip olduğunuzda veya sadece ona daha modern bir dokunuş katmak istediğinizde kullanabiliriz. gömme led ışıklar.

Genelde yatak odalarında oldukça sıcak tonlar kullanılır ancak zevklerimize ve yapılan aktiviteye göre değişiklik gösterebilen bir şeydir. Bu genel yatak odası ışığı, odayı temizlemek veya giyinmek veya makyaj yapmak için kullanılacaktır.

Şüphesiz, yetişkin bir yatak odasını aydınlatmanın en iyi yolu bir kontrol veya mobil uygulamadan düzenlenebilen led ışık seti.

Çalışma veya iş yerinde led ışıklar

Okuma veya çalışma alanı için doğru aydınlatma önemlidir. Bu yüzden odaklanmanıza izin verenleri seçmekle ilgilidir. Esnek led ışıkları soğuk tonlarla yerleştirmek iyi bir seçenektir. Yoğunluklarını düzenlememize izin veren bazıları bile var ve uygun bir alan oluşturmak için birkaçını birleştirebiliriz.

led ışıklı odalar
led ışık türleri , led ışıklı yatak odası , yatak odası takımı led ışıklı , led ışıklı genç odaları , led ışıklı yatak odası takımı,

Yatak alanında led ışıklar

Yatak alanı için, genel ışığı veya fleksoyu okumama meselesidir. Bununla birlikte, televizyon okumak veya izlemek için biraz aydınlatmaya ihtiyaç vardır. Bu nedenle genellikle duvar lambaları veya yatağın her iki yanındaki komodinlerin üzerinde duran lambalar kullanılır.

Bu tür ışıklar, dolaylı aydınlatma seçeneği sunarmahremiyet ve rahatlama sağlar. Odanın bu alanında daha sıcak tonlar kullanmak en iyisidir.

Bir çocuk odasıysa, karanlıktan korkmamak için lambaları tercih edebilirsiniz. En iyi seçenekler, çocuğun daha iyi uyumasına yardımcı olacak yatıştırıcı tonlara sahip olanlardır.

Biraz Hareket sensörlü yatak kenarına led ışıklar yerleştirilir. Bu şekilde çocuğun kalkıp banyo veya mutfağa gitmesi durumunda yolu aydınlatırlar.

Led ışıklı genç odaları

LED ışıkların en büyük avantajlarından biri, düşük tüketime sahip olmalarıdır, böylece onları enerji tüketimi konusunda fazla endişelenmeden dekorasyon yapmak için kullanabiliriz. Bu nedenle çok aranıyorlar gençlik odalarını dekore et. Sadece elde etmek istediğimiz stili düşünmeliyiz ve hangi tür ışıkların ideal olduğunu bileceğiz.

Gençlik odalarının çoğu, orada gerçekleştirilen işleve veya faaliyete göre farklılaştırılmış farklı alanlara sahiptir. Led ışıklar yardımı ile bu alan özelleştirilebilir.

Yatak alanı

Bir odadaki en önemli alan yatağın bulunduğu dinlenme alanıdır. Burada rahatlama alanı olduğu için sıcak ve yumuşak ışıklarla aydınlatmalıyız. İdeal olan, o sırada gerçekleştirilen aktiviteye bağlı olarak yoğunluğu ayarlayabilmek için yanlarına bazı kısılabilir led lambaları yerleştirmektir.

Led şeritler

Gençleri büyüleyen bir fikir, renkli led şeritlerin getirdiği renk fırsatıdır. Yerleştirmeleri de çok kolaydır. Yaygın olarak kullanılan bir pozisyon, yatağın arka kenarındadır. Tonların etkileri ile ergenlik odasında çok aranan benzersiz bir etki yaratabilirler.

Led çelenkler

Başka biri led tarafından sunulan yeni seçenekler çelenkler. Odanın özel bir köşesine farklı bir dokunuş kazandıran farklı ton ve boyutlarda gelirler. Kadar basit olduğu için onları duvara veya tavana asınHatta bu aydınlatmayla vurgulamak istediğimiz bir mobilya parçasına veya alana sabitlenmiş halde bırakabiliriz.

led ışıklı odalar
led ışık türleri , led ışıklı yatak odası , yatak odası takımı led ışıklı , led ışıklı genç odaları , led ışıklı yatak odası takımı,

Gençlik odası için yaygın olarak kullanılan bir dekorasyon, çelenkten yararlanmak için renkli klipsli veya iğneli fotoğrafları veya çizimleri asın. Bir diğer harika seçenek ise makyaj için kullanılacak aynanın etrafına yerleştirmektir.

Bir gençlik odasında eksik olamayacak bir diğer alan, gözlerinize zarar vermemek için çok iyi aydınlatılması gereken çalışma veya okuma alanıdır. Bunun için flekso liderliğindeki. Odanın her alanını ayrı ayrı aydınlatmanın yanı sıra, her alan arasında homojen aydınlatma oluşturmanın bir yolunu bulmamız gerektiğini unutmayın.

Bilin aydınlatma referans fiyatları Evin farklı ortamlarının.

LED ışıkların şekilleri

Odaya kendine özgü ve farklı bir tarz kazandırmak da önemlidir, bunun için led duvar lambalarını eğlenceli şekillerle kullanabiliriz. Bu tür bir aydınlatma, bir gençlik yatak odasının iyi bir dekorasyonu için harikadır çünkü çok fazla kişilik sağlar ve iyi bir dolaylı ışık kaynağıdır.

Yatak odasında iyi bir aydınlatma stili elde etmenin anahtarı, yapay aydınlatmayla aşırıya kaçmamaktır. Dışarıdan gelen doğal ışıktan en iyi şekilde yararlanmaya çalışmak.

Beyaz veya renkli led ışıklı odalar

Bir odanın aydınlatmasına karar verirken en büyük bilinmeyenlerden biri beyaz veya renkli led ışıkları tercih etmektir. Genel bir kural olarak, beyaz ışıklar zarafet katar, bu nedenle yetişkin yatak odaları veya oturma odası, yemek odası veya mutfak gibi aile ortamları için seçilirler.

Bir ortama farklı bir etki vermek için renkli led ışıklar kullanılırken. Örneğin şunları yapabilirsiniz: romantik bir tarzı vurgulamak pembe veya sarı renk tonu ile. Öte yandan, mavimsi bir ton tercih ederseniz, daha rahat bir stil elde edebilirsiniz.

Led ışıklı odalar, modern dekorasyonda kaçıramayacağınız bir dönüm noktasıdır. Bu küçük aydınlatma hileleriyle evinizdeki aydınlatmayı yeniden şekillendirin.

Daha fazla ev aydınlatma fikri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.