Bilmeniz gereken 10 modern oda

Oda, salonun alanlarından biridir. ev özellikle televizyon izlemek ve ailenizle paylaşmak için bir alan haline gelene kadar misafir alabileceğiniz çok yönlü bir yer olduğu düşünüldüğünde daha büyük önemle. Bu nedenle, çoğu kişi için aşağıdakilerden birine sahip olmak en iyi modern oda tasarımları Evde çok önemlidir, bu şekilde ziyaretçileri etkileyebilir ve ailecek paylaşırken her zaman rahat hissedebilirsiniz.

En İyi Modern Oturma Odası Süslemeleri: Görmeniz Gereken 10 Örnek

modern oda tasarımı

Bu mekanın ana unsurları, her zaman sıcak bir karşılama olarak hizmet ederken bir arada yaşama aurası oluşturmak için birleştirilmesi gereken mobilyalar ve dekoratif unsurlardır. Daha sonra, şunlardan birine sahip olmanız için size 10 çeşit dekorasyon vereceğiz. en modern odalar ve böylece evinizin bu alanında konfor ve modernizm var.

1. Çarpıcı mobilyalar ve cesur renkler, bu mekanda olabilecek klasik dinamiklere bir duraklama ekler. Ahşabın düz çizgileri, demir ve deri yüzeylerdeki detaylarla birleştirilir, bu, Overland Partners tarafından tasarlanan alanı yapar en yenilikçi olanlardan biri onun tarzında.

modern ahşap oda

2. Ortak yerlerden kaçmak ve farklı kişilerle oynamak kahverengi ve ahşabın tonlarıStudio William Hefener’in bu tasarımı, tomruk yüzeylerinin çok yönlülüğünü sağlar. Ek olarak, tarafından sağlanan alan geniş pencereler bu odanın içi ile mükemmel bir uyum sağlıyorlar.

modern pencereli oda

3. Klasik stile modernliğin dokunuşları da verilebilir. Interiors tarafından inşa edilen alan, mükemmel dağıtılmış görsel simetri ile oynuyor: sağlam kesimli iki kanepe, dört dekoratif resim Genişlik hissi vermek için taş duvarla ve arkadaki iki nervürlü duvarla eşleşen.

modern şömineli oturma odası

4. Bir kez daha beyaz deri kaplamalı fütüristik mobilyalar, kalın kumaş kaplamalı uzun kanepelerle birlikte modernliğin dokunuşlarıyla bu alana ferahlık ve konfor katıyor. Ancak, ayırt edici nokta şüphesiz aydınlatma lambanın yağmur şeklinde. DKOR Interiors Inc.’den mükemmel çalışma

zarif ve modern oda

5. Kanepeler, çoğu zaman tüm evin dinamizmini alan duvarlar veya duvar resimleri inşa etmeye gerek kalmadan mekanları bölmek için iyi bir seçenektir. Ayrıca orta paspas, bölmelerde gürültüye neden olmadan bölmek için mükemmel bir unsurdur. Chalmers Gibbs Architects bundan sorumlu Uzay soğuk renkler.

modern temiz oda

6. Caber Construction’ın iki ayırt edici unsuru şunlardır: cesur renkler ve tablolar merkezi iki renkli sahneye uyacak süslemeler ile. Cam, ahşap ve metalin birleşimi, en modern ve yenilikçi kreasyonlarla ilgili bir ayırt edici özelliktir. iç dizayn.

modern oturma odası tasarımı

7. Güçlü ışık girdilerinden yararlanmak, cam, ahşap ve deri gibi malzemeleri birleştirmek için mükemmel bir bahane olabilir. Nötr renklerin kombinasyonu, bu doku alanında yaratmaya izin verir ve asimetrik şekillerortaklaşa düşme korkusu olmayan modern bir öz. Bu biridir modern odalar Bellano Tile Company tarafından tasarlanmıştır.

modern salon 2016

8. Andrew Snow bu alandan tamamen sorumlu firma asimetrik çarpıcı bir unsurla: büyük pencereli, tamamen odanın tavanından sarkan dalgalı kesimli bir şömine. Bu harika yaratım için ahşap, deri ve dokulu malzemeler birbirini tamamlıyor.

minimalist modern oda

9. Modüller uzun kanepe ayrı ayrı tasarımcı sandalye parçalarını eşleştirerek teknoloji, camın sıcaklığı ve inceliği bir araya gelerek bir oturma odası Ibarra Rosano Desingn Architects tarafından tasarlanmıştır.

modern zarif oda

10. L şeklindeki dolap, yuvarlak orta masa ve dikdörtgen çekmece, bu harika tasarım için bir araya geliyor. rahat atmosfer nötr renkler. Ahşap, çok modern bir alan yaratmak için bir kez daha yıpranmış tavanlı bu mekanın en önemli özelliği olarak hizmet ediyor.

eviniz için zarif ve modern oda tasarımı

Bu 10 örnek modern odalar için mükemmel seçenekler dekor odamızınBu sayede aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşayacağınız keyifli ve güzel sunumlu bir mekan haline getirebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.