Boya renkleri

Bu yaz trend olacak duvarların renklerini keşfedin

Seç duvarlar için renkler bir evin yapılması zor ve önemli bir iştir. Duvar resmi, her türlü duyguyu iletir ve bir şekilde mekanda yaşayan insanların kişiliğini yansıtır. Uygun bir renk bulmak için önce dekore edeceğiniz mekanda ne istediğinizi bilmeli, daha sonra bu fikri sezonun yeni trendlerine uyarlamalısınız.

Duvarları boyamak için renk aralığı

Duvar için açık renkler. Bu yaz sezonu için duvar renkleri Yumuşak tonları, klasik pastelleri ve nötrleri temel alırlar ve çok yumuşak ve pürüzsüz dokuları vardır. Bu renkler bir odada, oturma odasında, mutfakta veya genel olarak evin tamamında neşeyi, tarzı, zarafeti ve saflığı temsil eder. Aslında. Bu tonların yazdan sonra bile trend olmaya devam edeceği tahmin ediliyor.

Çağdaş tarza sahip bir mekan için, toprak yeşilleri ve grimsi kahverengilerden oluşan paleti kullanabilirsiniz. Daha tutkulu ve canlı bir şey istiyorsanız, dinamizm ve sıcaklık yansıtan kırmızılar ve sarılar var.

Çiçek gülü ile pastel tonlar, bej renkler duvarlar ve açık kahverengiler için sömürge havası ile eski süslemeleri temsil ediyorlar. Uzun zamandır ortalıkta dolaşan bir trend, ancak yazın favorilerinden biri olmaya devam ediyor.

Mekanı daha doğal bir üslupla karakterize etmek isterseniz, mor tonlar sakinliği ve maneviyatı ifade ettikleri için uygundur, mor tonlar mavi veya yeşil dokunuşlarla kombine edilerek hoş bir kontrast oluşturabilir. Güçlü koyu tonlarda aksesuarlarla ve ahşap gibi diğer doku ve malzemelerle kullanılması tavsiye edilir.

Mavi veya gri boya da iyi bir seçim olabilir

Açık mavi ile yapılan dekorasyon da bu yaz sezonu için moda. Bu renk yelpazesi okyanusu ve onun sonsuzluğunu temsil eder. Uygulandığı odalarda bolca dinginlik sağladığı için doğal ahşap aksesuarlarla kombinlenecek güzel bir renktir. gri renkler Daha sakin ve sofistike, yumuşak ve rahatlatıcı bir hava vermek isteyen odalar için duvarlar da dikkate alınmalıdır, bu nedenle ofisler veya toplantı odaları için şiddetle tavsiye edilir.

duvar boyası renkleri her yaz değişir. Zevkler ve dekorasyonlar etkilediğinden, sahip olduğunuz ihtiyaçları karşılayan bir renk yelpazesi bulmak için geliştirmek istediğiniz ortamı bilmek önemlidir.

Boya renkleri

Her renk aralığında duvar boyası kullanmanın avantajları

– Sıcak renkler neşeyi canlandırır
– Soğuk renkler karmaşıklık yaratır.
– Açık renkler bir odaya daha fazla ışık getirir.
– Doğru rengi kullanmak bir odayı görsel olarak büyütebilir.

Dekorasyon, duyguları harekete geçirmenin temel bir parçasıdır. Renkler bir ortamın uyumunu etkiler, bu nedenle hangilerinin belirli bir türden duyguları ifade ettiğini ve hangilerinin ihtiyaçlara göre ayarlandığını bilmek gerekir.

Bugün dekorasyon hakkında biraz daha fazla şey öğrendiniz, sadece pratik yapmaya başlamalısınız. Evet, yeni şeyler denemek öğrenmenin en iyi yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.