Buğu Önleyici Aynalarla Net Görün

Banyodan veya duştan buğulu bir aynaya adım atmaktan bıktınız mı? Artık aynayı temizlemek için elinizi veya havlunuzu kullanmayın – buğu önleyici aynalar, duşunuz ne kadar sıcak veya uzun olursa olsun, temiz kalır. Daha fazla bilgi için okumaya devam ediniz.

Buğu Önleyici Aynalar Nasıl Çalışır?

Buğu önleyici aynalar, aynanın arkasında bir ısıtma yastığı bulundurarak çalışır. Ped yalnızca bir milimetre kalınlığındadır ve standart 240 volt güçte çalışır. Işık anahtarına bağlanır – basitçe banyo ışığını açın ve ayna ısıtma pedi ile ısıtılır. Sıcaklık, aynada yoğunlaşma ve buhar oluşamayacağı anlamına gelir. Pedler her boy aynada kullanılabilir. Isıtma yastığının bir elektrikçi tarafından takılması gerekir, ancak bu kolay bir işlemdir ve yalnızca on dakika sürer.

Bir ayna ısıtma yastığının standart boyutu 500 mm x 600 mm’dir. Büyük bir aynanız varsa, yalnızca tek bir net yamaya sahip olmanıza gerek yoktur – tüm aynanın buğulanmamasını sağlamak için birden fazla ped kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, mevcut aynanız vidalar yerine sıvı çiviler gibi yapışkan kullanılarak monte edilmişse, ısıtma yastığını sonradan takamayacağınızı unutmayın. Yeni bir ayna takmanız gerekecek.

Buğu Önleyici Aynaların Avantajları

Buğu önleyici bir aynaya sahip olmanın güzelliği, her zaman net bir aynaya sahip olacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda, çatlaklarda yoğunlaşma ve bakteri oluşumunu durdurur, bu da zamanla sağlık risklerine ve ayna sünmesine neden olabilir. Aynanızı sürekli olarak ovalamadığınız için, eller, yüzükler veya havluların neden olduğu çizikler veya çizgiler olmadan çok daha uzun süre bozulmamış durumda kalacaktır. Sis önleyici aynalar da beklediğinizden daha ucuzdur. Çalıştırmak için yılda 3 dolardan daha az maliyetlidirler ve pedlerin kendileri yaklaşık 150 dolara mal olur (üstüne kurulum maliyetlerini eklemeniz gerekecektir).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.