Bunlar 2020 Prime Day boyunca en iyi kablosuz kulaklık fırsatları | Teknoloji

Bu makalede, ComputerHoy satın alımlarınız için bir komisyon alabilir. Daha fazla bilgi.

Kablosuz kulaklıklar günümüzde çok ihtiyaç duyulan bir aksesuardır. Size kablolarla uğraşmadan müzik dinlemek, arama yapmak veya video izlemek için ihtiyacınız olan özgürlüğü verir. Gürültü giderme özelliğine sahip modeller bile var.

Müzik dinlerken veya video izlerken odaklanabilmek için herkesin bir noktada kulaklığa ihtiyacı vardır. Kablosuz kulaklıkların evrimi ile artık kablolu olanlara gerek yok, sadece “her ihtimale karşı” için bir çekmecede saklayın.

Bluetooth kulaklıklar her zamankinden daha ucuz Ve şu anda 2020 Prime Day’i kutlarken ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan kablosuz kulaklıklar alabilirsiniz. Amazon’daki bu teklifler sayesinde.

Sizi tüm harici gürültülerden izole etmek için kafa bandı tasarımı ve gürültü engelleme özelliğine sahip olsa bile, bunların çok küçük olmasını veya daha iyi bir bataryayla gitmesini istemeniz farketmez.

En iyi indirimleri tekeline alan teknolojiye özel bir vurgu yaparak, bu Prime Day’in en seçkin satışlarından bazılarını topluyoruz.

Bunlar bazıları Bu Prime Day 2020’de bulabileceğiniz en iyi kulaklık fiyatları. Tüm bütçeler ve ihtiyaçlar için sopa, kulaklık ve hatta gürültü önleyici kulaklıklar.

Bu tekliflerin kayıtlı Prime kullanıcılarına özel olduğunu unutmayın. Onlara erişmek istiyorsanız, ücretsiz olarak kaydolabilir ve hizmeti 30 gün boyunca ücretsiz deneyin.

realme Tomurcukları Q

Realme’nin en küçük kulaklıkları realme Tomurcukları Q. Bu küçük ve hafif kulaklıklar, Prime Day boyunca 19,99 € karşılığında satışta.

Rahatça takmanıza izin veren iyi bir tasarıma sahipler ve neredeyse hiç görünmüyorlar. 10 mm hoparlör ve oynatma için dokunmatik kontrollerle cep telefonuna bağlanmak için Bluetooth 5.0 kullanıyorlar.

Şarj kutulu bu tamamen kablosuz kulaklıklar, 20 saate kadar çalma süresi için birleşik bir pile sahiptir.

Bu kulaklıkların pili 4,5 saattir, ancak manyetik şarj kutusu ile 20 saat daha çalma ekleyebilirsiniz.

Jabra Elite 75t

Kompakt kulak içi kulaklıklar şunları içerir Jabra Elite 75t. Uzun süredir kaliteli, tamamen kablosuz kulaklıklar ve şimdi çok daha iyi çünkü bir güncelleme aktif gürültü iptali ekler.

Sadece 2020 Prime Day süresince bu Jabra Elite 75t, ücretsiz kargo ile 179,99 € ‘dan sadece 115,99 €’ ya çıkar.

Pasif gürültü engelleme ve entegre Google Assistant ve Alexa ile tamamen kablosuz kulaklıklar.

7,5 saate kadar sürekli oynatma özerkliğine sahiptirler. Şarj kutusunu eklerseniz, 28 saatlik oynatma daha eklersiniz. Müzik çalmayı veya çağrı yönetimini kontrol eden gerçek bir düğmesi vardır.

Jabra iPhone ve Android uygulaması, ekolayzırı zevklerinize göre özelleştirmenizi sağlar.

Bose SoundLink II

Dış gürültüden veya rüzgardan iyi izole eden ve çok rahat olan mükemmel ses kalitesine sahip kulaklıklar istiyorsanız, bunlar Bose SoundLink II bu Prime Day günlerinde indirimde.

Supraural kulaklıklar Bose SoundLink II Siyah olarak sadece 119,99 € fiyatla satılıyorlar, maliyeti olan 186 € değil. Aynı fiyata beyaz olarak da temin edebilirsiniz.

Efsanevi şirket Bose’den mükemmel ses kalitesine sahip, çok hafif kulak üstü kablosuz kulaklıklar. 15 saate kadar oynatma ve aynı anda 2 cihazla bağlantıya sahip pilleri vardır.

Batarya 15 saatlik otonomiye ulaşıyor ve sadece 200 gram ağırlığında olduğu için çok rahat. Gürültü engelleme özelliği yoktur, ancak harici gürültüyü sorunsuz bir şekilde izole ederler.

Altta ses ve oynatma düğmelerine, ayrıca Android cep telefonunuzla hızlı bir şekilde eşleştirmek için NFC’ye sahiptir.

Mpow H17

Bu Prime Day boyunca kafa bandı tasarımına sahip en ucuz kulaklıklar arasında Mpow H17. Sadece bugün 49.99 € ‘dan sadece 39.99 €’ ya çıktılar.

Mpow H17, iyi ses kalitesine sahip kulaklıklardır, ancak mevcut oldukları fiyat için aktif gürültü iptali de içerir. Etrafta gürültü olmadan müzik dinlemeyi sevenlerden biriyseniz, bu harika bir teklif.

Hızlı şarj özelliğine sahip kulak üstü gürültü önleyici kulaklık. Pili 45 saate kadar oynatma süresine sahiptir ve cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar, konsollar veya Smart TV gibi herhangi bir Bluetooth cihazıyla uyumludur.

45 saate kadar otonomiye ve hatta hızlı şarj ile sonsuz bir pile sahiptir. Sadece 10 dakikalık şarjla size 2 saatlik kullanım sağlar ve tamamen şarj olması yalnızca 1 saat sürer. Hi-Fi ses ile uyumludur ve piliniz bir noktada biterse, onu ekipmanınıza bağlamak için her zaman standart 3,5 mm kabloyu kullanabilirsiniz.

En son teklifleri ve ürün önerilerini takip etmek isterseniz, bunları gerçek zamanlı olarak Telegram’daki Computerhoy.com kanalından takip edebilirsiniz, sizi en son teknoloji indirimlerinden haberdar edeceğiz.

Bu makalede, ComputerHoy, dahil ettiğimiz ürün bağlantıları aracılığıyla yaptığınız her satın alma için bağlı ortaklarından bir komisyon alır, bu hiçbir durumda sizin için ek bir maliyet oluşturmaz. Ancak önerilerimiz her zaman bağımsız ve objektiftir. Ortaklık politikamızı buradan kontrol edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.