Cam Balkon Tül Perde Modelleri

Cam perde modelleri ve sistemleri

Eviniz, çatı katı, sundurma, dağ evi, balkon veya restoran gibi hanlarınız için sahip olduğunuz cam perde modellerini, çeşitlerini ve uygulamalarını size bırakıyoruz.

Herhangi bir model veya sistem hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, cam balkon tül perde modelleri,uzman bir teknisyen herhangi bir taahhütte bulunmadan tüm şüphelerinizi netleştirecektir.

Teraslar

En yaygın, her türlü teras, ister balkon, çatı katı, teras veya restoran terasları gibi catering kuruluşları için.

Kaymak

Tüm cam perdelerimiz sürgülüdür. Bu sistem, kısmen veya tamamen ilgilenmenize bağlı olarak bunları açmanıza izin verir.

Katlama

Kayar oldukları için de katlanabilirler, böylece onları aldığınızda tamamen katlayabilirsiniz ve çerçevesiz açılabilir.

Sundurmalar için

En çok kullanılanlardan biridir ve cam perdelerin bir dağ evi veya kır evinin sundurmaları ve tabii ki pergolalar için mükemmel olmasıdır. Görsel olarak hem dış hem de iç sundurmalar için mükemmeldirler.

Alt kılavuzsuz ve alt profilsiz

Ana avantajlardan biri, çerçeve, profil veya alt kılavuza sahip olmayacak olmanızdır. Bu, çerçeveler, profiller veya kılavuzlar gibi rahatsız edici unsurlar olmadan görsel olarak açılmalarını çok rahat hale getirir.

Katlanabilir, istiflenebilir

Bahsettiğimiz gibi, görünümü tamamen serbest bırakmak ve tam bir açıklığa sahip olmak için hepsi katlanabilir ve bir tarafta istiflenebilir.

Catı katları için

Çatı katları için mükemmeldir ve çok yaygındır çünkü cam perdelerle cam bir terasa sahip olmanız çok yaygındır ve ayrıca çok önemli, manzaranın tadını çıkarın.

Panjur

Ayrıca ihtiyacınız olan her bir mekanda sizi güneşten veya ışıktan mükemmel bir şekilde kapatabilecek ve sizi güneşten veya ışıktan koruyabilecek jaluzi tipi cam perde modellerimiz de bulunmaktadır. Çok dekoratif ve pratiktirler.

Balkonlar için

Balkonlar için de gereklidir. Cam perdelere kıyasla geleneksel camlarla hiçbir ilgileri yoktur. Görsel duyum ve tam açılma olasılığı çok farklıdır.

Soğuğu ve ısı yalıtımı ve gürültü ile yalıtır

Elbette cam perdeler hem ısı hem de ses yalıtımı sağlar. Hermetik bir şekilde kapatılacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Kauçuk contalar ile

Kauçuk contalar yalıtkandır ve cam perdeleri hava geçirmez hale getirir. Günümüzde kristallerle sıkıştırılabilmeleri için çok gizlidirler.Bizden bir bütçe isteyin

Mıknatıs contalı

Mıknatıs contalar, doğru bir kapatma için en çok kullanılan ve açılıp kapanması rahattır. Ayrıca köşe modelleri için herhangi bir çerçeve kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Sivrisinek ağları ile

Ayrıca yaz aylarında sizi sivrisineklerden korumak için balkon, teras veya verandanızın cam perdesini pilili sineklik ile tam bir açıklıkla tamamlama imkanınız da var.

Motorlu

Dağ evleri ve teraslar için mükemmeldirler. Rahatlıkla açabilmeleri için motor dahil etme imkanı vardır. Tavan arası veya sundurma durumunda bunları motorlu bir çatı ile de birleştirebilirsiniz.

Cam perdeler ve hareketli tavanlar

Cam perdeler, hareketli bir çatı ile birlikte mükemmel bir şekilde monte edilebilir. Dağ evlerinin terasları, sundurmalar ve özellikle çatı katları için mükemmel bir kombinasyon.

Video cam perdeler

Cam perdelerimizin işleyişinin bir videosunu sizlere bırakıyoruz. Neye ihtiyacınız olduğunu kontrol edin . Uzman teknisyenlerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Çift cam

Farklı cam kalınlıklarını ölçmek ve size sunmak için kurduğumuz cam perdeleri üretiyoruz ve size özel kurulumunuz ve ihtiyaç duyduğunuz alan için ideal kalınlık ölçümleri konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz, böylece soğuktan ve gürültüden daha fazla izole etmeye hazır hale geliyoruz.

Korkuluklu veya korkuluklu

İster korkuluk üzerine ister korkuluk üzerine monte etmeniz gereksin, bu koşullarda cam perde takmada sorun yaşamayacaksınız. Ayrıca görsel olarak çok iyi görünecekler.

Kilitli

Ayrıca, evin içini kilitlerle veya güvenlik için evin en küçüğüyle daha iyi güvenceye alma olanağına da sahipsiniz. Sizlere farklı sistemler sunuyoruz. İhtiyacınız olan sorguları yapın.

Kör veya panjur ile

Cam perdelerinizle birlikte bir panjur veya birkaç panjuru mükemmel bir şekilde monte edebilirsiniz. Hem terasın hem de evin dekorasyonu ile mükemmel olacak her türlü modele sahipsiniz.

Çerçeve yok

Cam perdelerin ana özelliği ve avantajlarından biri, çerçevelerinin olmamasıdır. Görsel olarak rahatsız edici çerçevelere sahip olup olmadığını görsel olarak başka bir dünya haline getiriyor.

Pencereler için

Cam perdenin penceredeki uygulamalarından biri de pencerenin cam perde ile teras veya balkona açılmasıdır. Homojen ve dekoratif bir tarza sahip olacaksınız.

Plaj barları ve yerliler için

Son olarak cam perdelerin plaj barları ve sahilde geniş teraslı mekanlar için mükemmel olduğunu hatırlatırız. Bölgeleri esinti ve rüzgardan ve ayrıca yılın zamanına bağlı olarak soğuktan korurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.