Cam Lavabolar Trend Oluyor

Banyo alanınız için biraz farklı bir şey mi arıyorsunuz? Piyasada yeni bir trend olduğu için sadece standart beyaz havzaya razı olmayın – cam lavabolar! Cam lavabolar harika görünür, dayanıklıdır ve bakımı şaşırtıcı derecede kolaydır. İşte biraz daha bilgi.

Cam Havzalar nedir?

Cam lavabolar, ağırlıklı olarak banyoda kullanılmak üzere tasarlanmış, sertleştirilmiş veya temperli camdan yapılmış lavabolardır. Cam havuz için gerekli sabitlemeler genellikle krom veya bir şekilde çeliktir. Lavabolar genellikle tezgahın üzerine monte edilir, böylece makyaj masasının ana özelliği olurlar ancak yarı gömme de olabilirler.

Cam lavabolar, geleneksel yuvarlak, daha modern kare veya dikdörtgen ve dalgalı ve lotus biçimli tasarımlar gibi doğadan ilham alan şekiller gibi birçok farklı şekilde mevcuttur.

Lavabolar sadece standart şeffaf cam olarak da mevcut değildir. Buzlu, opak, karakalem ve moda renkleri (kırmızı, mavi vb.) Gibi çok çeşitli renkler mevcuttur.

Cam Havzalar Neden Bu Kadar Popüler?

Standart beyaz porselen lavabo banyoda hala inanılmaz derecede popüler olsa da, cam lavabolar popülaritesini artırıyor. Bunun nedeni güzel, modern ve çağdaş bir görünüm yaratmalarıdır. Camın doğal rengi (çekici yeşilimsi bir ton), buzlu veya sarı, kırmızı, siyah, yeşil veya mavi gibi farklı renklere bırakılması önemli değildir, çünkü herhangi bir cam küvete uygundur. banyo dekoru. Kırık stil desenleri, kabarcıklar, çıkıntılı desenler ve benzeri gibi farklı desenler bile mevcuttur.

Cam lavabolar sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda güçlüdür ve temizliği kolaydır, bu da banyoda kazandıran bir kombinasyondur. Ne de olsa, zamanınızın çoğunu her kullandığınızda veya çatlayacağından ya da kırılacağından korkarak temizleyerek geçiriyorsanız, muhteşem bir leğen almanın bir anlamı yoktur. Lavabolarda kullanılan cam, 15 mm veya 20 mm kalınlığında sertleştirilmiş camdır. Temizlemek için, sadece kullanımdan sonra hızlı bir durulama ve ara sıra üzerinde hafif bir temizleyici kullanma meselesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.