Dış cephe boya renkleri görseller

5 Dış Cephe Boya Rengi 2021

İçindekiler:

Nötr “hoş” bir renk ve beyaz seçmekten çok dış cephe boya renginizi seçmek için daha fazla seçenek var. dış cephe boya renkleri görseller , en güzel dış cephe görselleri , dış cephe boya görselleri , dyo dış cephe boya renkleri görseller, Bugünün ev sahipleri, çekiciliği frenleme eğilimini benimsemiş ve iç kısımda olduğu kadar dış cepheye de stil vermiştir. Eviniz için doğru dış cephe renklerini seçmek basit olabilir, ancak çekiciliği en üst düzeye çıkarmak için bu yaygın hatalardan kaçınmanız gerekir.

Bir renk şemasıyla başlamadınız

Sadece iç mekanlar için değil bir boya renk düzeni oluşturun.

Herhangi bir boyayı seçmeden önce, planladığınız dış boya rengini oluşturmak için zaman ayırın. Evinizin ana gövdesi için bir renk, döşeme için bir renk ve pencere camlarını birbirine bağlayabilen isteğe bağlı üçüncü bir renk veya hatta bir ön kapı rengi eklemeniz gerekecektir. Sevimliliğinizi artırabilecek birlikte bir görünüm elde etmek için mikro vurgulu bir renk patlaması ekleyin. Bu renk, veranda veya sundurma dekoru, çömlekçilik ve çiçekli bitkiler için en iyi sonucu verir.

Boyamadan önce asla evinizde renkleri örneklemeyin.

Evet, örnekleyici boya renkleri, içinde olduğu gibi evinizin dış cephesinde de önemli olan her şeydir. Boya rengi örneklemesi, özellikle dış boya renginde çok önemlidir ve maliyetli boya renk hatalarından kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Dış cephelerin çoğu, mağazadan alınan “Dış cephe için bana güzel bir bej ver” boya rengiyle boyanmıştır. Bu popüler yaklaşımın sorunu, bu rengin alt tonları ve evinizde nasıl görüneceği hakkında hiçbir fikrinizin olmamasıdır.

Boya örneklemesi, evinizde hangi rengin işe yarayacağı konusunda size bir fikir verebilir.

Bölgenizi renk şemalarının dışında fark etmediniz

Dış cephe boya renk şemamızı kendimizden başka kimseyle ilgilenmeden seçebilseydik harika olurdu. Nitekim, dış cephe boya renk seçimlerinizi belirleyen bir hobiniz olmasa bile, mahalleye hızlı bir bakış, bir renk fikriniz olup olmadığını size söyleyebilir.

Evinizi turkuaz boyamak istiyorsanız, evinizdeki rengi örnekleyin ve mahalleniz için tamamen yanlış görünüyorsa tonlamaya açık olun. Bu küçük numara, evinizi satma zamanı geldiğinde size yardımcı olabilir. Evinizi satmak için rengi kullanma hakkında ipuçları alın.

Peyzajınızla ilgili bilgileri unuttunuz

Evinizde boya renklerinden daha fazla zarafet var. Doğru dış cephe boya renklerini seçmek, peyzaj renklerinizi dikkatlice değerlendirmeyi gerektirir. Ön bahçenizde parlak yeşil / sarı yapraklar varsa, o zaman serin bir yeşil veya ev bazlı mavi donuk ve soğuk görünebilir.

Ön bahçenize tek bir renk hakimse, çiçekli manzaranız da sorun olabilir. Renkleri eşleştirmek veya mevcut manzaranızın bir resmiyle yeni bir boya rengini simüle etmek için uygulama boyama rengini kullanarak yardımcı olabilirsiniz. En iyi boya rengi uygulamalarını burada bulun.

Ön kapıyı unuttun

Ön kapınız, evinizin dışına mücevher gibi olabilir. Eviniz beyaz bir kundak veya kullanılmış bir ahşap kapı üreticisi ile güzel görünebilir, ancak doğru ön kapı rengiyle gerçekten parlayabilir. Ön kapınızın rengi, sınırlandırdığınız her şey için her şeyi bir araya getirmek için bir vurgu olarak kullanılabilir.

Mükemmel bir ön kapı rengi, dış renk düzeninizi tamamlamaktan daha fazlasını yapabilir, mimari tarzınızı vurgulayabilir.

Ön kapı eviniz hakkında ne renk diyor. dış cephe boya renkleri görseller , en güzel dış cephe görselleri , dış cephe boya görselleri , dyo dış cephe boya renkleri görseller,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.