Discovery Plus: Yeni bir yayın hizmeti

Discovery Plus

  • Discovery Plus adlı yeni bir yayın hizmeti yolda. 4 Ocak 2021’de yayınlandığında 55.000 bölüm TV içeriğine sahip olacak.
  • Hizmet, HGTV, The Food Network, TLC ve tabii ki Discovery dahil olmak üzere Discovery’nin sahip olduğu çeşitli kanallardan şovlara ev sahipliği yapacak.
  • Her ay 4,99 ABD doları tutarında reklam destekli katman ve aylık 6,99 ABD doları reklamsız katman olacaktır.

Bu sabah uyandıysanız ve “Adamım, gerçekten başka bir yayın hizmeti için ödeme yapmak istiyorum” diye düşündüyseniz, size iyi haberlerimiz var. 4 Ocak 2021’de Discovery ağı, Discovery Plus adında yeni bir premium medya akış hizmeti başlatacak.

Yeni akış ağı, Keşif şemsiyesi altındaki çeşitli mülklerden içerik içerecektir. Buna HGTV, The Food Network, TLC, OWN, Animal Planet ve daha fazlasından 55.000’den fazla televizyon bölümü dahildir. Discovery, halihazırda mevcut olan bu içeriğe ek olarak, orijinal içeriklerin haftalık olarak yayınlanacağını vaat ediyor.

Discovery Plus: Neler dahil edilecek?

55.000’den fazla televizyon bölümü ile Discovery Plus’ın piyasaya sürülmesi, akış tarihinin gelmiş geçmiş en büyüğü olacak. Aboneler, 90 Day Fiancé, Property Brothers, Guy Fieri’s Diners, Drive-Ins ve Dives, House Hunters ve daha fazlası gibi ünlü şovların neredeyse her bölümüne en başından itibaren erişebilecekler. Ayrıca belgesel dizileri, seyahat şovları ve diğer çeşitli gerçeklik televizyonu türleri de olacak.

İlişkili: Zamanınıza ve paranıza değer en iyi akış hizmetleri

Discovery, zaten mevcut olan bu içeriğe ek olarak, ünlü isimlerin yer aldığı orijinal şovlar vaat ediyor. İtalya’da Bobby & Giada adlı şovda Bobby Flay ve Giada De Laurentiis İtalya’da yemek yerken başrolde olacak. Luda Can’t Cook, nasıl olduğunu görmek için ünlü rapçi Ludacris’i mutfağa koyacak. Clipped, topiary sanatını değerlendirirken Martha Stewart ve diğer jüri üyelerine yer verecek.

Ayrıca “90 Günlük Evrende” 90 Günlük Tüm Bares, 90 Günlük Günlük, 90 Günlük Yolculuk ve daha fazlası gibi birçok yeni gösteri olacak.

Beklenen tüm orijinal içeriğin bir listesini burada görebilirsiniz.

Kaça mal olacak?

Her abone hesabı, hizmetlerini beş adede kadar kullanıcı profiliyle paylaşabilecektir. Dört eşzamanlı akış sınırı olacak ve hizmet, bağlı TV’ler, akıllı telefonlar, tabletler ve web dahil olmak üzere “tüm büyük platformlarda” çalışacaktır.

Discovery Plus için iki abonelik katmanı olacaktır. En düşük kademe her ay 4,99 dolara mal olacak. Bu size tüm içeriğe tam erişim sağlayacaktır, ancak periyodik reklam kesintileri göreceksiniz. Bu, Hulu’nun aboneliklerini nasıl yapılandırdığına benzer.

İlişkili: En iyi Netflix alternatifleri

Her ay fazladan 2,00 $ ödeyerek reklamlardan kurtulabilirsiniz. Reklam eksikliğinden başka, 6,99 $ ‘lık katman 4,99 $’ lık katmanla aynıdır.

Yine de bir Verizon müşterisiyseniz, en azından ilk başta herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyebilir. Verizon’un Daha Fazla Sınırsız Oynayın ve Daha Fazla Sınırsız Olun planlarındaki yeni ve mevcut müşteriler, ücretsiz bir yıl boyunca reklamsız Discovery Plus kazanacak. Sınırsız Başlatma ve Daha Fazla Sınırsız Yapma aboneleri altı aylık ücretsiz erişim hakkına sahip olacaklar. Verizon 5G Ev İnternet veya Fios Gigabit Bağlantısına sahip kişiler ayrıca bir yıl ücretsiz reklamsız hizmet alacaklar.

Discovery Plus ülkemde kullanıma sunulacak mı?

Birleşik Krallık ve İrlanda gibi Discovery Plus’ın zaten mevcut olduğu bazı pazarlar vardır. Diğer ülkelerin, Amerika Birleşik Devletleri’nde lansmanının yapılacağı tarih olan 4 Ocak 2021’e kadar beklemesi gerekecek.

Sonunda, hizmet İtalya, İskandinav ülkeleri, Hollanda, İspanya ve Brezilya’ya inecek. Discovery, ayrıntılar konusunda tam olarak net olmasa da, “Avrupa pazarlarına” ve “Latin Amerika pazarlarına” da girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.