Duvara asılan şeyler

Bugün size duvarlarınızın görünümünü kolay, hızlı ve temiz bir şekilde değiştirmek için 5 kolay kaplama sunuyoruz. evde duvara asılan şeyler , duvara asılan şeyler

Duvarlarınızın görünümünü değiştirmek için 5 kolay kaplama

İsterseniz duvarların görünümünü değiştirmek basit bir şekilde ve bir çalışmalarında büyük bir yatırım yapmak zorunda kalmadan evinizin, duvar kaplamaları bugün en iyi seçenek olacaktır önermek söyledi.

Dekoratif sahte taşlardan ahşap geri dönüşümüne, evinizin duvarlarının görünümünü ucuza yenilemek için beş fikir .

Aşağıda, evinizin duvarlarının görünümünü değiştirebileceğiniz farklı çalışmaları gösteriyoruz.evde duvara asılan şeyler , duvara asılan şeyler

1- Dekoratif tuğlalar

Kaplamalar, bir odanın görünümünü kolay, hızlı ve temiz bir şekilde değiştirmemizi sağlar. Ve bir odanın ön duvarını kaplamak için dekoratif tuğla kullandığımızda yaptığımız da tam olarak buydu .

e, tuğlayı mükemmel şekilde taklit eden, bir odanın görünümünü tamamen değiştirmeyi başaran esnek ve çok yönlü bir malzemedir .evde duvara asılan şeyler , duvara asılan şeyler

2- PVC karolar

PVC parçalar kadar basit bir malzeme ile bir duvarın görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz. Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

Bu Bricomanía çalışmasında , dekoratif olmanın yanı sıra izole edilmesine de yardımcı olan plastik karoların nasıl yerleştirileceğini adım adım görebiliyoruz . Ve en iyisi, çok kısa sürede ve çok fazla çaba sarf etmeden yapılabilmesidir.

3- Vinil

Mutfaklar ve banyolar için ideal olan vinil kaplama son derece dekoratiftir ve her şeyden önce bakımı kolaydır.

Ek olarak, bu neme dayanıklı parçalar hızlı, kolay ve kurulumu ücretsizdir.

4- Mozaik

Bu vesileyle, mutfağın önünü kaplamak için , duvara kolayca monte edilebilen metalik kaplamalı cam mozaik levhalar kullandık.

Sabitlemek ve işi bitirmek için yapıştırıcı çimento kullanıyoruz, bazı bitirme profilleri yerleştiriyoruz. Son olarak, derzleri bu tür bir görev için uygun bir ürünle dolduruyoruz.

5- Okume ahşabı ile

Evlerimizin duvarlarını korumak ve dekore etmek söz konusu olduğunda , pazar bize çok sayıda seçenek sunuyor.

Bu vesileyle, bir odanın duvarlarını, bizim durumumuzda bir yatak odasını , farklı tonlarda verniklenmiş okume ahşap levhalar ile basit ve ucuz bir şekilde kaplamayı öneriyoruz.

Dolap menteşeleri adım adım nasıl 

Oturma odasındaki tabloyu seçmek baş ağrısı olabilir. Boş zamanımızı geçirdiğimiz odanın veya ailemiz ve arkadaşlarımızla mükemmel bir şekilde dekore edilmesini istiyoruz. Ayrıca misafirlerimiz olduğunda ilk fark ettikleri kanepe ve hemen üzerindeki duvarda asılı olan resimdir. Bu nedenle, seçiminizin doğru olmasını istiyorsanız, bir dizi hususu hesaba katmalısınız. Ama çok da endişelenme, çünkü beğenmezsen, her zaman başka bir yerle değiştirme ya da sadece başka bir yer arama seçeneğine sahip olacaksın.

Oturma odası için sanat eserleri nasıl seçilir

  1. Bu kadar çok malzeme, boyut, renk ve tasarım arasından seçim yapmak sizin için zor olacak, bu yüzden oturma odasındaki duvarlar ve mobilyalarla en iyi neyin birleşeceğini düşünmeye başlayın. Özellikle kanepe ile kardeş gibiler. Bu iki unsur ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Bu nedenle, resmin tonları ve çerçevesi odanın kralı ile evlenmelidir.
  2. Ana kural, kutunun kanepeden daha az geniş olmasıdır. Kenarlardan çıkıntı yapan daha büyük bir resim hayal edin, bu estetik olmaz. Tavana veya bitişik mobilyalara çok yakın da olamaz. Bunların yaklaşık 6 ila 8 inç yukarısını veya aşağısını hedefleyin.
  3. Kanepeniz bej veya beyaz gibi açık bir renkse ve duvarlar da bu tonlarda ise, parlak renkler ve çılgın geometrik şekillerden oluşan bir resimle cesaret edebilirsiniz. Aksine, evinizin oturma odası oldukça koyu renklerde giyinmişse , resimdeki açık tonlarla kontrastı arayın.
  4. Çocuklarınız varsa, onları sadece hayatınızın değil, oturma odasının da prensleri yapmaktan yararlanabilirsiniz. Nasıl? Çok basit, bir fotoğrafıyla bir duvar resmi sipariş edin, kesinlikle sevecekler ve hiçbir zaman onları gözden kaçırmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.