Dyo beliz rengi ile boyanmış duvar

Renkler, bir mekanı hızlı ve ekonomik bir şekilde dönüştürme özelliğine sahiptir .Dyo beliz rengi İnsanların ruh halini doğrudan etkiledikleri de gösterildi ve biz öyle söylemiyoruz, renk psikolojisi uzmanları öyle söylüyor . Evinizin duvarlarını boyamayı düşünüyor ve bir renge karar veremiyorsanız, asla başarısız olmayanları tercih etmenizi öneririz.dyo beliz rengi ile boyanmış duvar , beliz rengi duvar boyası , dyo beliz rengi , beliz rengi boya, Ama bunlar ne? Daha sonra , asla başarısız olamayacağınız duvarları boyamak için size 4 renk göstereceğiz .

Başlamadan önce , bir evin duvarlarını boyamanın çok ilginç bir kaynak olduğunu unutmayın, çünkü ev dekorasyonuna, mobilyayı değiştirmek veya reform yapmaktan çok daha düşük bir bütçe ile 180 ° dönüş verebiliriz .

Beyaz, duvarları boyamak için renklerin kralı

Beyaz renk asla bozulmaz ve ana renk olarak onu seçmenin birçok avantajı vardır. Bunlar arasında diğer tüm renklerle birleşme özelliğine sahip olduğu öne çıkmaktadır. Küçük evler için mükemmeldir çünkü parlaklığı artırır ve alanı görsel olarak genişletir. Küçük evler için mükemmeldir çünkü parlaklığı arttırır ve alanı görsel olarak genişletir.

Ayrıca okumakla da ilgilenebilirsiniz: Evi nasıl boyarsınız ?dyo beliz rengi ile boyanmış duvar , beliz rengi duvar boyası , dyo beliz rengi , beliz rengi boya,

Bu Dyo beliz rengi sahip olduğu bir diğer özellik ise, ister zeminlerde, kapılarda veya mobilyalarda olsun, ahşap gibi belirli malzemeleri öne çıkarmasıdır. İskandinav ve minimalist tarzların etkisi, sadeliği ve zarafeti ilettiği için bu renge bahse girmemize izin veriyor. Beyazın bir diğer avantajı, ortamı yeniden şarj etme korkusu olmadan büyük dozlarda kullanılabilmesidir.

Gri renk: yeni beyaz

Gri, nötr renklerin bir parçasıdır ve son zamanlarda daha açık tonlarında yeni beyaz haline gelmiştir. Şıklığı ve çok yönlülüğü sayesinde büyük beğeni topladı ve asla bozulmayan renklerden biri haline geldi.

En hafif ve en yumuşak grilerden en soğuk ve en güçlülere kadar her zevke uygun bir gölge vardır. Beyazdan daha fazla derinliğe sahip olduğundan, mobilya ve malzemeleri vurgulamak için temel olarak kullanmak mükemmeldir.

Bölgenizde bir ressama ihtiyacınız var mı? Tamamlayın bu formu ve 4 kadar alacaksınız GRASTIS ressamlardan tahminleri ve yükümlülüğü olmaksızın.dyo beliz rengi ile boyanmış duvar , beliz rengi duvar boyası , dyo beliz rengi , beliz rengi boya,

Gri, denge ve karmaşıklığı yansıtan bir renktir. Bu yeteneğine sahiptir , doğal ışık artırıcı özellikle hafif tonlarda: diğerleri arasında inci grisi, boz kahverengi,Dyo beliz rengi antrasit gri, mavimsi kayrak, … İlginç bir kombinasyon böyle hasır veya rattan olarak bitkisel lifler, gri taşımaktadır.

Duvarlar için açık griyi tercih ederseniz , tamamlayıcı renklerde aksesuar ve tekstiller sunabilirsiniz .

Ayrıca şunlarla da ilgilenebilirsiniz:

Bej, başarısız olmayan duvarları boyamak için renklerden bir diğeri

Bej, çok fazla risk almak istemiyorsanız ve aynı zamanda beyazın ötesine geçmek istiyorsanız duvarları boyamak için ideal renklerden biridir . Zamansız, nötr bir renktir ve düşük doygunluğu için idealdir. Ayrıca bej ile birleşen pek çok renk var bu yüzden çok yönlü bir ton olduğunu söyleyebiliriz.

Sakinliği ve dinginliği iletir , rahatlamaya ve sohbete davet eden bir renktir. Beyaz Dyo beliz rengi tekdüzeliğini kırmak için yaygın olarak kullanılır. Sıcaklık ekleyin ve rahat ortamlar yaratın.

Açık bir renk olması nedeniyle diğer renklerle birçok kombinasyonu kabul eder . Aydınlık ve sakinlik getirdiği için yatak odası duvarlarında yaygın olarak kullanılan bir renktir . Duvarları bej rengine boyamayı düşünüyorsanız , her zaman yastık, perde veya halı gibi pembe veya hardal tonlarında tekstillerle birlikte kullanın.

Ayrıca okumak ilginizi çekebilir: Ikea Minderler .

dyo beliz rengi ile boyanmış duvar , beliz rengi duvar boyası , dyo beliz rengi , beliz rengi boya,

Siyah: zarif ve sofistike bir renk

Siyah, asla bozulmayan duvarları boyamak için bu renklerden bir diğeridir, ancak nasıl yapılacağını bilmeniz gerekir. Dekorasyonda kullanılması en karmaşık renklerden biridir. Genellikle siyaha atfedilen olumsuz çağrışımları geride bırakarak, kişiliği ve zarafeti her ortama aktaran bir renktir .

Bu Dyo beliz rengi nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerektiğini söylediğimizde, başlangıçta onu kötüye kullanmaktan kaçınmamız gerektiğini kastediyoruz. Örneğin, oturma odasının duvarlarını boyamak için kullanabiliriz, ancak bunu yalnızca bir kanepe duvarı ile yapmak daha iyi olacaktır. Diğerlerini beyaz veya açık gri renkte boyamak uygundur, kombinasyon çok ilginç olabilir. Gri ve beyazın yanı sıra nötr renklerin bir parçasıdır (ne sıcak ne de soğuktur), bu nedenle diğer renklerle iyi uyum sağlar.

Beyaz tüm renklerin toplamıysa, siyah ışık yokluğu olarak kabul edilebilir. Olumlu nitelikleri arasında zarafet , ölçülü olma ve incelik sayılabilir . Her ortama şık bir dokunuş katar. Tarihsel olarak soyluların ve kralların tercih ettiği renkti, lüksü , prestiji ve ayrıcalığı sembolize ediyordu .

Şunlar da ilginizi çekebilir: Siyah mutfaklar .

Işığı emen bir renk olduğu için az doğal ışık alan odalarda kullanmaktan kaçınmalısınız . Ne çocuk yatak odalarında ne de küçük alanlarda. Beyaz ve gri gibi siyah da her renge çok yakışır .

Asla bozulmayan duvarları boyamak için bu renkler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu 4 tekliften en çok hangisini beğendin? Yorumlarınızı Blog’da bekliyoruz… Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz!dyo beliz rengi ile boyanmış duvar , beliz rengi duvar boyası , dyo beliz rengi , beliz rengi boya,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.