Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

Küçük bir oturma odasının duvarlarını boyamak için 10 muhteşem renk

Daha büyük görünmesi için odanızı hangi renge boyamalısınız? Akla gelen ilk cevap hedeftir, en bariz seçim ama tek seçenek değil. beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası Genişliğini kaybetmeden odanıza yeni bir hava katabilecek başka gölgeler de var. 

beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,

Salon rahatlamak ve serbest zaman zevk ve ayrıca birlikte yaşamak için olsun bir alandır. Duvarlardaki doğru renkler, bu alanı bir sakinlik vahası ya da yenilenmek için canlı bir yer haline getirmenize yardımcı olabilir.

Küçük bir odanın duvarlarını boyamak için 10 renk önerimize göz atın ve bir odayı nasıl dekore edeceğinizi merak ettiğinizde kendinizi çok savunmasız hissetmeyin.

Renge dikkat etmek önemlidir ve odalar bunu bilir

Küçük odaları dekore etmeye gelince, çevreyi aksesuarlar, renkler ve mobilyalarla aşırı yüklemekten kaçınmalıyız. Bu nedenle evin odasının gerçekten rahat ve sıcak olması için, özellikle küçük olduğunda , maksimumda kullanılabilmesi için bazı dekorasyon ve dağıtım faktörleri dikkate alınmalıdır .

Bugün renk ve bir odanın nasıl dekore edileceğinden bahsedeceğiz. Renklerle başlayalım!

1. Gri odalardan zarif mavi odalara

Küçük zarif odalarda koyu renkleri kullanmanın ne kadar tehlikeli olduğu konusunda çok fazla uyarı aldık , ancak iyi uygulandığında harikalar. Bu lacivert kombinasyonunu sarı ve beyaz vurgularla çok seviyoruz. Bazen bir renk o kadar şaşırtıcı ve farklı olabilir ki, bize alanın boyutunu unutturur. 

Ekstra gerçek!

2. Rustik veya modern odalar için deniz mavisi ve turkuaz vurgulu duvarlar

Vurgulu duvarlardan bahsettiğimizde, bir veya iki duvarı diğerlerinden farklı bir renge boyamaktan oluşan tekniğe ya görsel bir ayrım ya da dikkat çeken bir nokta oluşturmak için başvuruyoruz. Bu, özellikle küçük bir odada işe yarar çünkü daha geniş bir alan yanılsaması verir. 

Doğru renk hakkında şüpheleriniz varsa, bu durumda bir profesyonele danışın, bir  iç mimar  size rehberlik edebilir ve mükemmel tonu bulmak için birkaç teklifte bulunabilir. Bu kombinasyonun rustik ve modern odalarda çok iyi çalışacağını tahmin etmemize rağmen.

3. Kırmızı renkle bir oda nasıl dekore edilir

Bir başka cesur renk kırmızıdır, anında enerji sağlar ve kontrast oluşturmak için beyaz mobilyalar ve detaylarla dengelemek en iyisidir. Bir odayı bu renkle nasıl dekore edeceğinizi merak ediyorsanız , tavanı her zaman duvarlarınızdan daha açık bir renge boyamaya çalışın, bu daha yüksek bir tavan ve dolayısıyla daha büyük bir oda yanılsaması yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Gerçek:

Rustik odalar güzel bir şekilde kırmızıya boyanmıştır.

4. Küçük zarif odalar için bej boya ve ahşap doku

Küçük duvarlara boyut eklemenin iyi bir yolu, dokularla oynamaktır. Bu durumda, mükemmel nötr bej ile tüm zarif odalara sıcaklık katan ahşap kaplamalı bir duvarın karışımı.

Küçük evinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızla ilgili daha fazla ipucu için, küçük bir evde alandan en iyi şekilde yararlanmak için 21 ipucunu okuyun  ve en iyi dekorasyon püf noktalarını keşfedin, böylece biri size bir oturma odasını nasıl dekore edeceğinizi sorduğunda hazır olacaksınız.

5. Açık renkler: beyaz detaylar

Günün sonunda beyaz küçük alanlar için hala büyük sevgilim ama sıkıcı olmak zorunda değil. Resim veya vinil eklemek , boyutuna veya odadaki açık renklere bakılmaksızın odayı renklendirmenin erişilebilir ve çok kişisel bir yoludur .Projeniz için yardıma ihtiyacınız var mı?

6. Gri ve beyaz – küçük odalar için başka bir açık renk kombinasyonu

Hem modern hem de klasik mekanlar için gri ve beyaz eserlerin zamansız bir kombinasyonu. Nötr tonların (açık renkler) kombinasyonunda, aksesuarlar aracılığıyla renk dokunuşlarına sahip olmayı seçebilirsiniz. Mobilyayı duvarlarınızla aynı palette tutarsanız, daha büyük bir görsel uyum ve dolayısıyla daha büyük bir oda görünümü elde edersiniz. 

7. Rustik odalar, küçük oda için limon yeşili boyandı

Sıcak bir yerde yaşıyorsanız ve oturma odanız iyi bir doğal ışık alıyorsa, kireç yeşili bir duvarla tropikal bir dokunuşu tercih edebilirsiniz. Burada, onu orijinal ve çok Meksikalı bir karo şeridi ile birleştirme fikrini seviyoruz. Tüm küçük rustik odalar limon yeşili ile güzel görünür.

8. Açık ve nötr renkler: beyaz üzerine beyaz

Beyazı tercih edecekseniz zeminde, duvarlarda, mobilyalarda hatta perdelerde monokrom bir görünümle teklifinizi eksiksiz hale getirin. Nefes alan ve size aradığınız ferahlığı veren, ışıkla dolu küçük bir odaya sahip olacaksınız.

9. Şarap renginde küçük zarif odalar

Alfa Stüdyo Mimarisi

Şarap rengi, küçük zarif odalarda vurgulu duvarlar için harika olan yeni bir önermedir. Nötr bir paletteki mobilyalarla mükemmel uyum sağlayan zarif ve zarif bir renktir. 

10. Küçük odalar için açık renkler: pastel renkler

Pastel tonlar, yeni resim önerilerinin baş kahramanları olan açık renklerdir ve pastel mavi yeşildeki bu öneriyi seviyoruz! Ayrıca odada renkleri tekrarlanan bir sanat eserine sahip olma fikri de dekorasyonunuzu yükseltmek ve parçanın boyutu ile oynamak için harika bir numaradır. Artık bir odayı nasıl dekore edeceğinizi biliyorsunuz !

Evin duvarlarını orijinal bir şekilde boyamak için kendin yap fikirleri

Evinizin ıslahına katılmak istiyor musunuz ve ne yapacağınızı çok iyi bilmiyor musunuz? Bugün tavsiyemiz eski kıyafetleri giymeniz ve evde kendi duvarlarınızı boyamaya teşvik edilmenizdir. İş gücünden tasarruf edebilir ve eğlenebilir, ailenizden veya arkadaşlarınızdan yardım isteyebilir ve farklı bir yaratıcı anın tadını çıkarabilirsiniz. Endişelenmeyin, tamirci olmanıza gerek yok, birkaç basit numara ile profesyonel bir ressam olabilirsiniz. 

Bugün, Luciana Sanchez’de, duvarlarınızda uygulamanız için size bazı fikirler göstereceğiz. 

Duvarlarınızı boyayın ve evinizin tarzını değiştirin.

Geometrik şekiller

İç mekan tasarımında yaygın olarak kullanılan, duvarları farklı geometrik figürlerle dolduran bir kaynaktır. Bunun için yapışkan bant kullanabilir, boyamak istediğiniz alanı sınırlayarak yerleştirebilirsiniz, böylece düz çizgiler ve farklı renklerde iyi sınırlandırılmış alanlar elde edersiniz. 

Aşağıdaki resimdeki şekillere bakın, yapışkan bandı yerleştirmenize yardımcı olması için bu üçgenleri kesmek için karton bile kullanabilirsiniz. Sizi temin ederim ki çok kolay. 

Renkli noktalı duvar

Bu duvarları asimetrik renkli noktalarla oluşturmak için bir fırça veya size görünen başka bir nesneyi kullanabilirsiniz. Herhangi bir odaya çok orijinal bir renk dokunuşu verir ve dengeli bir şekilde dağıtılmasına gerek yoktur, her noktanın konumu ile oynayabilirsiniz. 

Aşağıdaki görselde size bir örnek bırakıyoruz, ne düşünüyorsunuz?

Asimetrik çizgiler

Çok düz çizgileri olan tipik duvar kağıtlarından sıkıldıysanız, aşağıdaki tekniği kullanmanızı tavsiye ederiz, kendinize göre yapın … Duvarınızın çok orijinal olacağını garanti ediyoruz.

Bir şırınga veya uygun bir dağıtıcıya sahip bir şişe kullanın ve boyayı istediğiniz yükseklikten bırakın, bu, tüm duvar boyunca ilerleyecek bir çizgi (aşağı yukarı düz) oluşturacaktır. 

Duvarlarınız için soyut sanat

Bu renkli, soyut duvar resimlerini oluşturmak için süngerler ve biraz su kullanabilirsiniz. Harika bir sanatçı olmanıza, doğaçlama yapmanıza ve yaratıcılığınızın ortaya çıkmasına izin vermenize gerek yok, beğenmezseniz her zaman resme geri dönebilirsiniz. 

Fikir, soyut bir şey olarak kalması, aşağıda size bıraktığımız fotoğrafı gördüğünüzde biraz daha anlayacaksınız.

Duvarlarınızı “DIY” olarak boyamak için daha birçok teknik vardır. Bu fikirleri beğendiyseniz ve daha fazlasını istiyorsanız, yorumlarda söylemekten çekinmeyin! beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.