EMUCRIL EPOXY 100 KATI ZEMİNLERLE BOYALI

EMUCRIL EPOXY% 100 KATI (kendiliğinden yayılan) ile boyanmış kaplama

EMUCRIL EPOXI PAVIMENTOS% 100 SOLIDOS, zeminler için iki bileşenli bir epoksi kaplamadır, solventsiz, aminle kürlenmiş, sürekli beton kaplama için son kat olarak uygun, önceden astarlanmış ve kapatılmıştır.

Gıda sanayiinde, depolarda, genel olarak endüstriyel binalarda, pürüzsüz, estetik, yıkanabilir bir bitiş istenen ve yüksek fiziksel-kimyasal performansa sahip zemin kaplama tabakası olarak kullanımı belirtilmektedir. Suya, yağa, benzine, grese, kimyasal ürün dökülmelerine karşı mükemmel direnç gösteren, kendi kendine yayılma özelliği olan, kolay temizlenebilen bir üründür.

Bir zeminin nasıl boyanacağını bilmekle ilgileniyorsanız Emucril Epoksi% ​​100 masif döşeme: kendiliğinden yayılan , desde Pinturas Andalucía, doğru uygulaması ve mükemmel durumda olması için izlemeniz gereken bazı adımlar sunuyoruz.

Yazıyı okumaya devam edin, size söyleyeceğiz!

ÖNERİLEN SİSTEM.

1. İyi bir yapışma elde etmek için hassas temizlik ve gözeneklilik sağlayan, işlenecek yüzeyin pürüzsüz elmas zımparalanması veya zımparalanması.
Kapsamlı temizlik ve toz emme, tüm yüzeyler temiz, kuru, gözenekli ve sağlıklı olmalıdır.
.

2. Yüzey tarif edilen koşullarda olduğunda, bir rulo ile epoksi astarın genel bir ankraj katını uygulayın. EMUCRIL YÜKSEK KATI ASTARve yaklaşık bir verim ile. 300 gr / m2. Kabarcık oluşumu durumunda, derhal çivili bir rulo geçirin. Uygulama kısa tüylü rulo ile yapılacaktır. Aynı ürün, uygulama yapılacak yüzey için gerekli oranda 0,2-0,4 mm tane boyutuna sahip silis agregası ile karıştırılarak alt tabakadaki çatlak veya çatlakları onarmak için kuru harç olarak kullanılabilir.

3. T12 saat sonra, agrega ve kendiliğinden yayılan epoksi reçine ile hazırlanmış bir harç kullanarak yeniden büyütme ile işlemi bitirin EMUCRIL EPOKSİ% 100 KATI, 0,5 mm dişli mala ile yaklaşık 2 mm kalınlığında uygulanır. Ardından, uygulama sırasında tıkanan havanın kaçmasını kolaylaştırmak için dikenli bir hava giderici silindir geçirin, böylece kabarcık oluşumunu önleyin (bu işlemi birkaç kez tekrarlayın). Karışım oranı (1 Kg reçine: 0,2-0,4 mm tane boyutu ile 250 Gr silika agregası) ile verim 1,250 Kg / m2 olacaktır.

4. Uygulama tamamlandıktan 10 saat sonra kaldırım yayalar için uygun olacaktır. kürlenmiş TOTAL Sıcaklık ve nem şartlarına bağlı olarak 7 gün geçene kadar bitmez. Alt kaplama, 2 cm’de ölçülen betonda maksimum% 5 neme izin veren, onu serbest su neminden koruyan bir buhar bariyerine sahip olmalıdır. derin

EMUCRIL EPOXY 100 KATI ZEMİNLERLE BOYALI

Emucril Epoxi% 100 Masif Parke (buraya tıklayın ve teknik sayfaya erişin).

 •  Bitiş: Parlak.
 •  Renkler: Gri, Kırmızı ve Yeşil (diğerlerine danışın).
 •  Özgül ağırlık: 1,30 GR / CC.
 •  Önerilen kalınlık: Her katta 200 kuru mikron.
 •  Kap ömrü: 20ºC’de 50 dakika.
 •  Uygulama yöntemi: Havasız püskürtme, püskürtme tabancası, fırça ve rulo.
 •  Hacimce katı içerik:% 100 yakl.
 •  Pratik performans: 350/400 gr / m2 iki kat halinde uygulanır.
 •  20ºC’de kuruma süresi:
  Geçer: 2 gün
  Toplam kürlenme: 7 gün
  · İkinci kat için yeniden boyama aralığı: Minimum 24 saat Maksimum 2 gün.

Endülüs Tablolarından önerdiğimiz bu sistem ile kaldırımları doğru şekilde boyayabilirsiniz.

Bunu ilginç buldunuz mu?

Bu teknikle ilgileniyorsanız, adresindeki profesyonellerimizden daha fazla bilgi isteyebilirsiniz. Mağazalarımız Endülüs genelinde veya şu adresteki müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla dağıtılır: info@pinturas-andalucia.com veya arayarak 952 478 508

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.