Quantcast

En iyi Samsung Galaxy Note 10 cüzdan kılıfları

Not 10 cüzdan çantası

Telefonlarımız birçok şeyin yerini aldı. Bu yüzden cüzdanlarımızı değiştirmeye yardımcı olan bir akıllı telefon aksesuarı olması şaşırtıcı değil. İşte Samsung Galaxy Note 10 için en iyi cüzdan kılıflarından bazılarının bir özeti.

En iyi Galaxy Note 10 cüzdan kılıfları:

Editörün Notu: En iyi Galaxy Note 10 cüzdan kılıflarının bu listesini yenileri piyasaya sürüldükçe düzenli olarak güncelleyeceğiz.


1. Toru CX Pro cüzdan

not 10 toru cx pro cüzdan

Toru CX Pro cüzdanı ağır hizmet koruması sunar ve kartlarınızı taşımaktan çok daha fazlasını yapabilir. Evet, toplam üç adede kadar kart tutabilir, ancak bir ayna eki için birini de değiştirebilirsiniz. Görünüşünüzü kontrol etmenin kullanışlı bir yolu, ancak ön kameranız aynı amaca hizmet edebilir. CX Pro cüzdanının tüm arka paneli erişim sağlamak için açılır ve eski bir şarj cihazına takılı kalmanız durumunda ürünle birlikte verilen MicroUSB – USB-C adaptörünü kullanabilirsiniz. Davayı yaklaşık 10 farklı şekilde alabilirsiniz.


2. Ghostek Yürütme

ghostek exec Note 10 cüzdan çantası

Ghostek Exec, cüzdan kılıfları söz konusu olduğunda oldukça benzersiz bir tasarıma sahip. Davanın kendisi, telefonu askeri sınıf koruma özellikleri, kapalı düğmeler ve ekranın etrafında yükseltilmiş bir dudakla güvende tutmak için harika bir iş çıkarıyor. Ayrıca, kasanın arkasına manyetik olarak bağlanan dört kart yuvasına sahip çıkarılabilir bir cüzdana sahiptir. Manyetik yuvalar da çıkarılabilir, böylece kablosuz şarjı engellemez.


3. FYY hakiki deri cüzdan

fyy hakiki deri Note 10 cüzdan çantası

FYY Galaxy Note 10 cüzdan çantası, harika görünen ve hissettiren gerçek deriden yapılmıştır. Manyetik bir toka, folyo kapağını yerinde tutar ve kapak aynı zamanda bir destek ayağı şeklinde katlanabilir. Banka kartları veya kimlik için üç yuva ve büyük bir nakit cebi ile birlikte gelir.


4. Maxboost mWallet

Maxboost mwallet

Maxboost mWallet, birinci sınıf suni deriden yapılmıştır. Manyetik bir toka, folio kapağını yerinde tutar ve bir kesme, telefonu açmadan konuşabilmenizi sağlar. Ön kapak ayrıca bir destek ayağı görevi görür. Kredi kartları ve kimlik için üç yuva ve nakit para için büyük bir cebe sahiptir.


5. Goospery cüzdan

yedi kart yuvalı goosperry cüzdan

Goospery deri cüzdan çantası, zarif siyah ve lacivertten daha çirkin pembe, nane ve sarıya kadar farklı renk seçenekleriyle geliyor. İçeride, kredi, banka kartı veya ödül kartı ihtiyaçlarınız için yedi kart yuvası ve nakit tutmak için başka bir yuva var. Manyetik bir kapak, folyo kapağını yerinde tutar.


6. Samsung LED cüzdan kapağı

samsung LED cüzdan kapağı

Galaxy Note 10 için resmi Samsung LED cüzdanı, kartları veya kimliği içeride saklamanıza izin veren ve dışarıda size LED bildirimleri gösteren çok işlevli bir kılıftır. Ön kapak kapalıyken bile, sadece güç düğmesine basarak gelen aramaların, mesajların, geçerli saatin ve daha fazlasının bildirimlerini görebileceksiniz. Bir kabuk kılıf telefonu yerinde tutar ve yumuşak kumaş dış yüzey harika bir his verir. Ayrıca, ön kapak kapalı olsa bile aramaları cevaplayabilir ve telefonda konuşabilirsiniz.


Samsung Galaxy Note 10 için alabileceğiniz en iyi cüzdan kılıflarından bazılarının bu listesine sahipsiniz. Daha fazla seçenek mi arıyorsunuz? Telefon için en ince, şeffaf, ucuz, deri, sağlam ve en iyi genel çantalardan oluşan toplamalarımıza göz atmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.