En iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü

2021’in en iyi 10 süpürge elektrikli süpürgesi – karşılaştırma ve rehber

Geleneksel bir elektrikli süpürgeniz varsa, muhtemelen önerilenden daha az kullanıyorsunuzdur, çünkü genellikle onu dolaptan çıkarmayı, tüpleri ayarlamayı, yedek poşetleri olan ve kabloyu nereye takacağınızı düşünürken tembellik sizi istila eder. her yerde, evde.en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021 , en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü,

Çözüm, süpürgeyi süpürmek de değildir, çünkü iyi bir vakum kadar verimli değildir – hatta yakın bile değildir.

Bununla birlikte, son siklonik teknoloji, elektrikli süpürgeleri kullanışlı günlük cihazlara dönüştürdü. Bu nedenle, süpürgeli elektrikli süpürge , bir fırçayı zeminden geçirmenin basitliğini, kiri toplamak zorunda kalmama rahatlığıyla birleştiren bir cihazdır. Ayrıca çanta gerektirmez ve kablosuz çalışır, bu nedenle konfor maksimum seviyededir.

en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021 , en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü,

Karar vermenize yardımcı olmak için, bu kılavuzda  , düşük maliyetli modellerden güçlü Dyson’a kadar analistlerimiz ve kullanıcı derecelendirmelerimize göre paranızın tam karşılığını alabileceğiniz süpürge süpürgelerini seçtik.

En iyi 10 süpürge elektrikli süpürgesi

Aşağıda, özelliklerine, paranın karşılığına göre değerlerine ve uzmanların ve kullanıcıların değerlendirmelerine göre seçilen, piyasadaki en iyi süpürge elektrikli süpürgelerinin bir listesini bulacaksınız.

10. Cecotec Conga Duostick Kolay

Kısa ve kolay süpürgeler için çok ucuz ve çok yönlü kablolu süpürge süpürgesi.

Kablo: evet

Güç: 800 W

Özerklik: –

Yük: –

en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021 , en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü,

Elektrikli süpürge almayı düşünüyor ancak mümkün olduğunca az harcamak istiyorsanız, bu sizin için iyi bir alternatif olabilir. Conga Duostick Easy modeli, Cecotec’in en ekonomik modelidir ve buna ek olarak, her köşeye ulaşmak ve tüm yüzeylerde kullanmak için el tipi bir elektrikli süpürge haline geldiğinden çok yönlülük sunar . Ayrıca, evde normalde yalnızca hareketli mobilyalarla erişilebilen küçük alanlar için ekstra uzun ve dar bir başlık içerir.

İç kısmı ise 800W güce sahip, kablo ile çalışıyor (5m uzunluğunda) ve A sınıfı enerji verimliliğine sahip . Motorun siklonik teknolojisi, daha kolay ve daha hijyenik bir boşaltma için torba kullanmadan çalışmanıza olanak sağlar ve ayrıca yıkanabilir HEPA filtreye sahiptir.

1 litrelik deposu, bu modelin bir başka avantajıdır çünkü bu tür cihazlar için ortalamadan daha büyüktür ve daha seyrek boşaltılmasına izin verir.

Tasarımına gelince , başta plastik olmak üzere kaliteli malzemelerden yapılmadığı ancak işini mükemmel bir şekilde yaptığı söylenmelidir . Kendi başına dik durması, evin herhangi bir köşesinde saklanmasını kolaylaştırır ve tabanında bir taraftan diğerine rahatça hareket ettirmek için iki tekerlek içerir.

Geleneksel olanlardan daha küçük ve daha hafif bir elektrikli süpürgedir (1.6kg) , optimum emme gücünü korur ve süpürmek için süpürgeyi kullanmaktan çok daha rahattır. Bu, fiyatı ile birlikte onu çok ilginç ve ucuz bir seçenek haline getiriyor. Öte yandan en büyük dezavantajı kullanımla ısınması ve durup soğumaya bırakılmadan tüm evi temizlemenin mümkün olmamasıdır, bu nedenle çok yoğun olmayan kısa süpürgeler için tavsiye edilir.Artıları

 • Fiyat
 • El tipi elektrikli süpürgeye dönüştürülebilir
 • İyi emiş gücü
 • 1L tank
 • Çok hafif: 1,6 Kg

Eksileri

 • Düşük kaliteli malzemeler
 • Uzun süre kullanıldığında aşırı ısınır

9. Cecotec Conga RockStar 900 X-Treme

Uzun ömürlü vakuma ve daha az gürültüye sahip 3’ü 1 arada.

Kablo: hayır

Güç: 29.6V

Özerklik: 90 dakika

Şarj: 2 saat

Elektrikli süpürge, dik süpürge ve el tipi elektrikli süpürgenin kombinasyonu, Cecotec Conga RockStar 900 X-Treme’nin güçlü yönlerinden biridir. Bu model, siklonik teknolojiyi ve daha yüksek emiş hızı , daha düşük gürültü (yalnızca 88 dB) sağlayan ve elektrikli süpürgenin ömrünü uzatan 600 W dijital motoru içerir .

Bu bir var onun içinde 90 dakika özerklik Eko modu ve 2 saatlik bir hızlı şarj. Varsayılan olarak Turbo modunda açılır : bu modda çok verimli bir şekilde temizler, ancak pil ömrü önemli ölçüde azalır. Günlük mod ile, düzenli temizliğiniz için verimlilik ve güç arasında iyi bir kombinasyon elde edeceksiniz .

Kol kısmındaki motorlu tasarım, bir süredir kullandığınızda bileğinizde hissedilebilen 3 kg olmasına rağmen tutuşu daha rahat hale getiriyor. Her zamankinden biraz daha büyük olan, sökülmesi ve boşaltılması kolay olan 600 ml’lik tankını da seviyoruz .

Sert zeminler için sünger, sedir ve her tür yüzey için silikondan döşeme için motorlu fırçaya kadar çeşitli fırça setlerine sahiptir.

Ayrıca, mobilya ve köşelerin temizlenmesi için çeşitli aksesuarlar içerir. Ek olarak, temizleme sırasında çift filtreli hava filtresi kiri% 99,9 oranında hapseder, ayrıca bakteri ve alerjenleri de ortadan kaldırır.

Genel olarak, RockStar 900 X-Treme’i , esas olarak çok kullanışlı tasarımı, düşük gürültüsü ve geniş aksesuar yelpazesi sayesinde rahat ve verimli bir  süpürge süpürgesi olarak gördük.Artıları

 • Uzun pil ömrü ve hızlı şarj
 • Rahat ve yönetilebilir
 • Az gürültü
 • Komple aksesuar kiti

Eksileri

 • Uzun seanslarda bileğinizi taşıyabilir
 • Kafasında led ışık yok
 • ECO modu biraz güçten yoksundur
en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021 , en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü,

8. Taurus Unlimited 25.6 Lityum

Evin, arabanın ve küçük yüzeylerin temizliğini çözen 3’ü 1 arada elektrikli süpürge.

Kablo: hayır

Güç: 25.3V

Özerklik: 45 dakika

Şarj: 5 saat Fiyatı görTaurus, çok uygun bir fiyatla, halı veya kilim gibi yumuşak yüzeylerde 3’ü 1 arada el süpürgesi, zemin süpürgesi ve elektrikli süpürge olarak da çalışan elektrikli bir süpürge önermektedir . Ayrıca hem ıslak hem de kuru çalışır .

Bu çok yönlülük, Taurus Unlimited 25.6 Lithium’u evde vazgeçilmez hale gelen cihazlardan biri yapan şeydir .

Siklonik teknoloji , hassas zeminlere zarar vermekten kaçınmak için tasarlanmış döner bir fırça ile tamamlanan kapsamlı bir temizliği garanti eder , ayrıca daha fazla emme kapasitesi için bir mızrak ucu ve bir döşeme fırçası ile bir diğeri.

Elektrikli süpürgeyi şarj etmek için özel bir tabana yerleştirmek gerekir. Beş saat sonra , Eco modunda 45 dakikaya kadar bağımsızlık sağlayan tam şarj elde edilir.Arada bir temizlik için, örneğin halılar için, Turbo maksimum emiş modu kullanılabilir.

Kulpun yüksekliği ayarlanabilir , böylece temizlik sırasında sırtınızı zorlamaz veya yüksek köşelere erişebilirsiniz. Kullanmadığınızda, olabildiğince az yer kaplayacak şekilde katlanır. Ve sadece el tipi elektrikli süpürgeyi kullanmak istiyorsak, tek bir düğmeye basılarak zahmetsizce serbest bırakılır.

Bu tür süpürgelerde olağan olduğu gibi, hem tank hem de filtre alanı, temizlik gerektiğinde daha iyi kontrol için şeffaftır .

Bazı kullanıcılar tankın küçük olduğundan (0,5 litreden biraz daha az) şikayetçi ve özellikle evcil hayvanınız varsa hemen dolacaktır. Ancak, el tipi bir elektrikli süpürgede mantıklı bir boyuttur, çünkü bu, onu olabildiğince yönetilebilir hale getirmekle ilgilidir ve çok büyük bir tank, ağırlığı ve hacmi artırarak kullanılabilirliği azaltır. Buna karşılık, çok kolay bir şekilde demonte edilir ve hiçbir zaman boşaltılır.

Bu süpürgeyi en iyi tanımlayan kelime rahatlıktır, çünkü bununla ortalama bir evin temizlik ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılıyorsunuz .Artıları

 • Parçaların montaj sistemi çok rahat olduğu için 3’ü 1 arada sistemin kullanımı çok kolaydır.
 • Daha az depolama alanı kaplamak için tutamak aşağı katlandığında dik durur
 • Döşeme veya küçük köşeler için el tipi elektrikli süpürge olarak kullanılabilir

Eksileri

 • Otomatik kapanma yok

7. Rowenta Hava Kuvvetleri Huzuru

Çok rahat, üçgen başlıklı süpürge süpürgesi ve uzun pil ömrü.

Kablo: hayır

Güç: 25.2V

Özerklik: 70 dakika

Şarj: 6 saat

Rowenta, yüksek teknolojiyi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile birleştiren bu gibi ürünler sayesinde uluslararası projeksiyonu olan bir Alman markasıdır . Hava Kuvvetleri Serenity  fazla verimlilik için siklonik teknolojiyi kullanan bir süpürge olduğunu.

Çıkarılabilir 0,6 litre kapasiteli depolu, torbasız elektrikli süpürgedir. Lityum iyon pili 6 saatte tam olarak şarj olur ve üç adede kadar ayarlanabilir güç ayarı sunar. Minimum güçte, 70 dakikaya kadar bir özerklik elde edilir .

Bu süpürge, cep telefonuna benzer küçük bir şarj cihazı kullanır. Yani, bir şarj tabanına ihtiyaç duymaz ve aynı zamanda dikey konumda da depolanabilir , bu da bize depolama alanından tasarruf sağlar.

Şarjda bıraktığınızda, hazır olduğunda kendi kendine kapanır. Ve şarj etmeyi unuttuysak, büyük odalarda dolaşmak biraz kısa olmasına rağmen , kablo takılı olarak da kullanılabilir .

Vakum başlığı, parkeyi korumak için yumuşak tekerleklere ve köşelere daha kolay erişim için üçgen şekilli motorlu bir fırçaya sahiptir. Ek olarak, tasarım ultra ince olup mobilyaların altındaki alana daha iyi erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Fırça çıkarılabilir ve temizlenmesi kolaydır, tüp esnek ve dayanıklıdır ve genel olarak tüm yapı tek elle rahatça tutulacak şekilde tasarlanmıştır .Artıları

 • Piliniz biterse, süpürge takılıyken temizlemeye devam edebilirsiniz.
 • Fırça çok incedir ve köşeleri iyi temizler
 • Daha az alan için dik konumda saklanabilir

Eksileri

 • Farklı yüzey türlerini vakumlamak için ekstra nozul içermez

6. Bosch Readyy’y 2’si 1 arada

Çıkarılabilir el tipi elektrikli süpürge ile en kolay yönetilebilir kablosuz süpürge.

Kablo: hayır

Güç: 18V

Özerklik: 40 dakika

Şarj: 4-5 saat

Çok dengeli bir tasarıma sahip olan Bosch elektrikli süpürge, taşırken ağırlığı dengeleyen tabana yakın bir motora sahiptir .

Ek olarak, bir tıklama ile çıkarılabilen ve basit bir el süpürgesi gibi çalışan bir parçaya sahiptir : aynı güç ve aynı depo, sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlayan ergonomik bir tutacağı ile.

Bu bir olan köşe ile küçük köşeler, kanepe veya dolaplar için harika bir çözüm . Ve nozulları veya aksesuarları takıp çıkarmak zorunda kalmadan: Ana yapıdan ayırmak ve kullanıma hazır hale getirmek için tek bir tıklama.

It has üç güç seviyelerini : basit temizleme, hızlı bir geçiş için; günlük süpürme için normal temizlik; ve belirli anlar için zorlu temizlik.

Her tür zemin için tasarlanmış olan mafsallı fırça , hemen hemen her köşeye erişmek için dikey ve yatay olarak hareket ettirilebilir. Gömülü kirlerde bile daha derin bir temizlik elde etmek için motorludur .

Easy Clean sistemini içerir: ana silindir, basit ve verimli bir çıkarılabilir sistemde fırçanın bir tarafından çıkarılır. Öyle biz fırçayı temizlemek için gördük en rahat sistemlerinden biri genellikle elektrikli süpürge bu tip az hoş bir görevdir.

Bakım görevleri de oldukça basittir : 0,4 litrelik tank çok basit bir boşaltma sistemine sahiptir ve hava filtresi sorunsuz bir şekilde çıkarılıp temizlenebilir.

Elbette, mafsallı fırçanın harika bir tasarımı olmasına rağmen, belki daha fazla seçeneği gözden kaçırabiliriz. Otomobili temizlemek için çok eksiksiz bir aksesuar kitinin olduğu doğru , ancak bunu ayrıca satın almanız gerekiyor.

Son olarak, Bosch Readyy’y 2-in-1’in dik durduğuna ve bir şarj istasyonu kullanmadığına dikkat etmek önemlidir . Böylece çok fazla yer kaplamadan veya duvara herhangi bir şey kurmadan hemen hemen her yerde saklayabiliriz.Artıları

 • Ek desteğe ihtiyaç duymadan kendi başına durur
 • El tipi elektrikli süpürge, basit bir tıklama ile çıkarılır
 • Tank kolayca ve temiz bir şekilde boşaltılır

Eksileri

 • Döşeme temizleme kiti standart olarak dahil değildir

5. Taurus Ultimate Lityum

Havayı da temizleyen ve arındıran büyük kapasiteli kablosuz vakumlu süpürge.

Kablo: hayır

Güç: 22.2V

Özerklik: 30 dakika

Şarj: 4 saat Fiyatı görDikkatini ilk yakalar o şeylerden biri Boğa Ultimate Lityum olan motor ve tankın sap üzerinde olan, tasarımını , farklı bölümleri tutturulduğu. İsteğe bağlı 70 cm tüp ve istediğimizi için doğru fırça temiz yukarı. Pratikte bu, bu elektrikli süpürgeyi 3’ü 1 arada bir el tipi elektrikli süpürge olarak mükemmel bir şekilde kullanılabileceği için yapar .

Çıkarılabilir depoda kiri depolayan Cyclone System teknolojisine , havayı temizleyen ve tozu ve akarları gideren bir HEPA filtre eklenmiştir, bu da bu süpürgeyi toza veya astımlılara alerjisi olanlar için harika bir satın alma haline getirmektedir . Filtre yıkanabilir ve bakımı kolaydır.

Lityum piller en yeni nesildir ve hızlı şarj imkanı sağlar . Değiştirilebilir, hafif ve dört saat 30 dakikalık bir özerkliğe izin veriyor . Şarj göstergesi bize her zaman pilin durumu hakkında bir fikir verir.

Tüm aksesuarlar tek bir tıklama ile kolayca monte edilir ve demonte edilir , böylelikle ihtiyaçlarımıza en uygun araca her an sahip oluruz. Bir mobilya fırçası ve döşeme fırçasına ek olarak, motorlu zemin fırçası ahşabı çizilmelere karşı korur ve en karanlık köşeleri bile derinlemesine temizlemek için aydınlatılır . Mafsallı taban, herhangi bir köşeye rahatça ulaşmak için 180º hareketliliğe izin verir.

Taurus Ultimate Lithium, bir şarj tabanı değil, depolama alanından tasarruf etmek için doğrudan takılan bir transformatör kullanır . Yere yakın ağırlığı daha fazla olan diğer elektrikli süpürgelerden farklı olarak bu model dik durmadığından yapıyı sorunsuz bir şekilde saklamanıza imkan veren bir duvar aparatı içerir .Artıları

 • HEPA filtre tozu, akarları ve kiri% 99 oranında tutar
 • 650 ml’lik büyük kapasiteli tank
 • El tipi elektrikli süpürge, özellikle döşeme fırçası ile birlikte kullanıldığında etkilidir

Eksileri

 • Otomatik kapanma yok

4. Polti Forzaspira Slim SR100

Çok yönlü: herhangi bir köşeye ulaşmak için kablosuz el süpürgesi + elektrikli süpürge.

Kablo: hayır

Güç: 21.9V

Özerklik: 50 dakika

Şarj: 4 saat

Polti Forzaspira Slim SR100 , Dyson’ı çok anımsatan bir tasarıma sahip (ancak çok daha makul bir fiyata), En İyi 10 vakumlu süpürgemize güçlü bir şekilde giriyor.

Marka, evin günlük temizliğinden arabanın temizliğine kadar her durumda iyi yanıt veren bir elektrikli süpürge yaratmak için büyük çaba sarf ettiğinden, bunu kendi başına yapıyor . Bunu yapmak için siklonik teknolojiyi kullanır, yani torbasız, verimli ve ekolojik.

Elektrikli süpürgenin gövdesi saplı bir silindirdir. Burada hem motor hem de toz haznesi, siz kirlenmenize gerek kalmadan çok kolay bir şekilde boşaltılır.

En modern elektrikli süpürgelerde göreceğiniz yol budur. Çok rahat olmasına rağmen, pratik olarak ekipmanın tüm ağırlığı tutacağa dayanıyor . Kolaylıkla halletmeniz gereken iki kilodan fazla bir şey. Fazla değildir, ancak uzun ve derin bir temizlik yaparsanız zor bulabilirsiniz.

Gövde, halılar için ideal, motorlu bir fırça ile zeminden tavandaki örümcek ağlarına kadar süpürmek için uzun bir tüptür . Ve sevdiğimiz bir ayrıntı: Fırçanın üzerindeki LED ışıkları, mobilyaların veya yatağın altındaki kiri bile görebilmeniz için. Ek olarak, fırça ahşap zeminlere iyi yanıt verir, parke veya döşemeyi korur.

İçin vakum döşeme ve çekmece veya raf olarak küçük köşelerde , Eğer tüp kaldırmak ve başlığı doğrudan koymak. Büyük fırçaya ek olarak, iki seçeneğiniz daha vardır: vakumu odaklamak için dar bir mızrak veya daha fazla kir için kıllı bir emme başlığı.

Hafiftir, neredeyse bir saatlik bir özerkliğe ve hızlı bir şarja sahiptir (% 100’e ulaşmak için 4 saat). Tüm bunlar, verimli bir tasarımla birlikte, Polti Forzaspira Slim SR100’ü ev temizliği için her türlü araziye uygun bir elektrikli süpürge yapar.Artıları

 • Fiyat çok makul
 • Zemin süpürgesi ve el tipi elektrikli süpürgenin kombinasyonu harika çalışıyor
 • Her durum için farklı fırçalar ve temizleme aksesuarları

Eksileri

 • Şarj istasyonu, sizi delikler açmaya zorlayan bir duvara montaj aparatıdır

3. Rowenta Hava Kuvvetleri Aşırı Sessizliği

En erişilemeyen köşeleri bile derinlemesine temizlemek için tasarlanmış, uzun ömürlü, pille çalışan bir süpürge süpürgesi.

Kablo: hayır

Güç: 25.2V

Özerklik: 55 dakika

Şarj: 6 saat

Alman markası Rowenta, yüzyılı aşkın süredir ütüler, kurutucular ve epilatörler gibi küçük ev aletleri ve tabii ki bunun gibi siklonik teknolojili elektrikli süpürgeler için piyasada .

Rowenta , Air Force Extreme Silence ile diğer alt modellerin aldığı 10 modele kıyasla 6 saatte tam şarj sunan çok pratik bir model sunuyor . Ayrıca 55 dakikalık bir özerkliğe ulaşır .

Ayrıca , pilin hangi durumda olduğunu bize söyleyen ve kullanım süresini daha iyi hesaplamamıza olanak tanıyan üç konumlu bir şarj göstergesine sahiptir .

Vakum başlığı, köşelere erişime izin veren üçgen bir şekle ve mobilyaların altını daha iyi temizlemek için ultra ince bir tasarıma sahiptir. Kaçırdığımız bir şey, yatak altı veya kanepe gibi karanlık alanlarda temizlemeyi kolaylaştıran LED ışıklar.

Tabii ki, sessizlik teknolojisi , elektrikli süpürgenin sesini kullanırken 77 dB’ye düşürür , bu bir elektrikli süpürge durumunda oldukça kabul edilebilir bir düzeydir.

Geri kalanı için, elektrikli diş fırçası çıkarılabilir ve yıkanması kolaydır, ayrıca yarım litre kapasiteli hazne. Dik olarak toplanır ve geleneksel bir süpürgeden biraz daha fazla yer kaplar .

Üç farklı güçte kullanılabilir: Günlük zemin temizliği için minimumdan, tozu veya evcil hayvan tüyünü tutan halılar veya yüzeyler için maksimuma.

Kısacası kullanımda rahatlığa yardımcı olan küçük detaylara sahip teknik kısımda iyi bir elektrikli süpürge .Artıları

 • 55 dakikaya kadar iyi kullanım özerkliği
 • Şarj göstergesi ile
 • Daha sessiz bir şey

Eksileri

 • Farklı yüzeyler için başka nozullar içermez.
 • LED ışık yok

2. Proscenic P8 PLUS

Çıkarılabilir pilli, ekonomik ve güçlü bir süpürge süpürgesi.

Kablo: hayır

Güç: 22.2V

Özerklik: 35 dakika

Şarj: 3,5 saat

Dyson elektrikli süpürgelerin tasarımını izleyen bu Proscenic P8 PLUS , İngiliz markasından çok daha ucuz bir seçenektir. Proscenic’in sıradan bir isim olmadığı doğrudur, ancak bir Tayvan malı markasından bekleyebileceğimiz her şey budur : uygun fiyat ve doğru teknoloji.

Hızlı ve günlük kullanım için tasarlanmış bir cihazla karşı karşıyayız. Onun özerklik 36 dakika çok büyük bir yüzey üzerinde kısa düşebilir, ama fazla yeterli evin bakım düzenli olup olmadığını bulunmaktadır.

İlginç bir detay olarak batarya çıkarılabilir . Bu 36 dakika düzenli olarak kısaysa, ayrı bir pil satın alabilir ve temizlemeye devam etmek için şarj edilmiş ve hazır bulundurabilirsiniz. Değişiklik bir tıklama ile çok kolaydır. Pil seviyesi, kol üzerindeki LED ışıklarla kontrol edilir.

Pilin daha uzun süre dayanmasını sağlamak için iki seviyeli aspirasyon sağlar : standart ve turbo. Turbo, gücüyle bizi şaşırttı, ancak oldukça gürültülü olduğunu ve standartla değiştirmezseniz (günlük temizlik için yeterli) can sıkıcı olabileceğini söylemek doğru olur.

2 kg ağırlığıyla tek elle tutabilirsiniz . Tipik büyük zemin fırçasına ek olarak iki ekstra nozüle sahiptir . Bizim izlenimimiz, özellikle el süpürgesi modunda kullanırsanız, arabada kullanırsanız, döşeme için bir aksesuarı ve her köşeye ulaşmak için uzun bir nozulu kaçırabilirsiniz.

Ayrıca tankın 1.2 litrelik boyutunu ve havayı temizlemek için bir HEPA filtresine sahip olmasını da beğendik . Buna karşılık, malzemelerin biraz dayanıksız göründüğü ve uzun yıllar dayanacak şekilde tasarlanmış bir elektrikli süpürge olmayabileceği bilinmelidir.

Her durumda, Proscenic P8 Plus, çok fazla para harcamak istemiyorsanız, ancak rahat ve güçlü bir süpürge süpürgesi istiyorsanız iyi bir satın alımdır .Artıları

 • Çıkarılabilir pil
 • Büyük tank
 • İyi emiş gücü

Eksileri

 • Malzemeler, özellikle parçalar arasındaki derzlerde hassas görünüyor

1. Dyson V8 Mutlak

Tasarımı ve gücü birleştiren son teknoloji bir süpürge.

Kablo: hayır

Güç: 21.6V

Özerklik: 40 dakika

Şarj: 5 saat

1 numaramız , siklonik teknolojinin yaratıcısı Dyson’ın en değerli modellerinden biridir .

Bu durumda, merkezkaç kuvveti kullanan 14 küçük siklon oluşturur : toz parçacıklarını filtrenin duvarlarına yönlendirerek daha sonra sapta bulunan rezervuara düşmelerini sağlar.

En son teknolojiye ek olarak, Dyson kusursuz tasarıma kendini adamıştır . İlk bakışta, Dyson V8’in tüm ayrıntıların en uç noktaya kadar özenle ele alındığı üst düzey bir ürün olduğunu (fiyatı da öyle) anlayabilirsiniz .

Bu elektrikli süpürgedeki dijital motor dakikada 110.000 devirle dönerek hem halılarda hem de sert zeminlerde etkili olan mükemmel emiş sağlar .

Süpürmek için 40 dakikalık özerkliğe sahipsiniz . İlk bakışta pek görünmüyor ama gücü düşünüldüğünde diğer modellere göre daha etkili ve hayvanlı evlerde bile daha iyi sonuçlar veriyor.

Elbette bir torbası yoktur ve toz haznesine erişim çok rahattır, böylece boşaltırken kire dokunmanıza gerek kalmaz.

Temizliği kişiselleştirmek için, Dyson V8’in kutusunda yalnızca uzun saplı elektrikli süpürgeyi değil, aynı zamanda özel temizliği kolaylaştırmak için tasarlanmış şarj portu, şarj cihazı ve altı fırça da bulunur :

 • Düzgün dönen başlık ile fırçalayın: her şey için temel.
 • Dar alanlarda saça ve kire ulaşan mini motorlu fırça.
 • Doğrudan tahrikli fırça, halılara gömülü kir için tasarlanmıştır.
 • Hassas yüzeyler için yumuşak mini fırça.
 • Köşeleri hassas bir şekilde temizlemek için köşe ünitesi.
 • Çok işlevli aksesuar: Küçük alanlar için dar ağızlık.

Bu Dyson ile temizlikteki buzlanma, yalnızca tüm tozu (% 99’a kadar) ve alerjenleri yakalamakla kalmaz, aynı zamanda gelişmiş filtrelemesiyle dışarıya çıkan havanın tamamen temiz çıkmasını sağlar.

Taşıdığı iki filtre HEPA değil, Dyson tarafından geliştirilmiştir, ancak tamamen aynı işlevi yerine getirirler. Sadece suyla yıkanabilir ve ayda bir yapmanızı öneririz.

Ayrıca, mühendisler Dyson V8’i titreşimleri emmek ve gürültüyü azaltmak için tasarladıkları için sessizdir .Artıları

 • Harika emiş gücü
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli fırçalar
 • Alerjisi olan kişiler için uygundur

Eksileri

 • Yüksek fiyat
 • 40 dakikalık özerklik

En iyi süpürge elektrikli süpürgelerinin karşılaştırılması

Bu, analiz edilen tüm süpürge elektrikli süpürge modellerinin karşılaştırmalı tablosudur, böylece fiyatlarını ve özelliklerini hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Not: Cep telefonunuzda görüyorsanız, tüm sütunları görmek için tabloyu parmağınızla hareket ettirin.

Hayır.ModeliKabloGüçÖzerklikYükDepozitoHEPA filtresiFiyatı gör
1
Dyson V8 Mutlak
Değil21.6V40 dakika5 saat0,54 LDeğilFiyat
iki
Proscenic P8 PLUS
Değil22.2V35 dakika3,5 saat1,20 LEvetFiyat
3
Hava Kuvvetleri Aşırı Sessizliği
Değil25,2V55 dakika6 saat0,50 LDeğilFiyat
4
Polti Forzaspira Slim SR100
Değil21.9V50 dakika4 saat0,50 LEvetFiyat
5
Taurus Ultimate Lityum
Değil22.2V30 dakika4 saat0.65 LEvetFiyat
6
Bosch Readyy’y 2’si 1 Arada
Değil18 V40 dakika4-5 saat0.40 LDeğilFiyat
7
Air Force Serenity
Değil25,2V70 dakika6 saat0.60 LDeğilFiyat
8
Sınırsız 25.6 Lityum
Değil25,3V45 dakika5 saat0.40 LDeğilFiyat
9
Rockstar 900 X-Treme Conga
Değil29.6V90 dakika2 saat0.60 LDeğilFiyat
10
Conga Duostick Kolay
Evet800 WKablo ile1 LEvetFiyat
en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadinlar kulübü , en iyi şarjlı süpürge kadınlar kulübü 2020 2021 , en iyi şarjlı dikey süpürge kadınlar kulübü,

İncelenen süpürge süpürgelerinin teknik özelliklerini videoda görmeyi tercih ederseniz, bunları burada özetliyoruz:

Son önerilerimiz

En iyi kablosuz süpürge: Dyson V8 Absolute

Dyson , endüstrinin kraliçesidir . Torbasız elektrikli süpürgelerin ortaya çıkmasına neden olan siklonik teknolojidir ve elektrikli süpürge sapındaki motor ve haznesi temizliği kolaylaştıran ve diğer birçok markanın kopyaladığı kendine özgü bir tasarımdır.

Ve Dyson’ın pazara sunduğu modeller, rakiplerin takip etmesi gereken trendi belirleyenler . Beklendiği gibi, bütçesinin büyük bir kısmı Ar-Ge’ye ve endüstriyel tasarımın küçük ayrıntılarını mükemmelleştirmeye yatırılıyor.

Dyson V8, önerilenler listemizde bir numaradır, ancak markanın en gelişmiş modeli olmasa da, halihazırda V11 versiyonunu tercih etmektedir . Ancak, en son teknolojiye büyük miktarda para yatırmak zorunda kalmadan, bize harika bir süpürge süpürgesi satın alma olanağı verdiği için V8’e bağlı kalıyoruz.

Dyson V8 süpürgeli süpürgenin avantajları arasında büyük emiş gücü , A +++ enerji verimliliği, daha uzun süre hafıza etkisi olmayan pil , kolayca hareket ettirebilmeniz için tutacağın yakınında ağırlığı ve arıtılmış havayı serbest bırakan bir filtreleme sistemi, diğerleri arasında.

En yaygın ve burada önerdiğimiz model, evde saç dökülen evcil hayvanlarınız olsa bile iyi yanıt veren V8 Absolute’dur . Her neyse, bu seride hayvanlar ve temizlik sevenler için Dyson V8 Animal Pro özel bir model var .

En kaliteli fiyatlı süpürge süpürgesi: Rowenta Air Force Extreme Silence

Tanınmış bir markanın kalitesini bulmak, ancak bir Dyson’ın mal olabileceği 400 € ‘dan daha fazlasına ulaşmadan , bu süpürge elektrikli süpürgeyi Alman markası Rowenta’dan seçmemiz mümkün.

Air Force Extreme Silence’ın maliyeti 200 € ‘nun biraz altında ve düşük güçte 55 dakikaya kadar iyi bir pil ömrü sunuyor .

Ayrıca 6 saatte maksimum şarj elde edilir, ancak fişi takmayı unutursak, gösterge ışığı bize ne kadar pilimiz kaldığını söyleyecektir.

Özellikle köşelere ulaşmayı ve mobilyaların altını iyice temizlemeyi kolaylaştıran ultra ince üçgen bir tasarıma oturan elektrikli rotasyonlu emiş fırçasını özellikle beğendik .

Ancak, daha az görünürlük sağlayan köşeleri bile aydınlatmamıza izin veren LED ışıklardan yoksun ve bu durumda iyi bir temizliği bitirmek için onları kaçırdık.

Toz haznesi yarım litredir, bu tür bir elektrikli süpürge için makul bir boyuttadır ve tıpkı filtre gibi boşaltılması ve temizlenmesi kolaydır.

Elde taşınabilir bir elektrikli süpürge görevi görmese de, süpürge işlevi mükemmeldir ve evin en kapsamlı temizliğini bile çözecektir.

En ucuz süpürge süpürgesi: Cecotec Conga ErgoExtreme 3’ü 1 arada

Bir süpürge elektrikli süpürgesinin fiyatı halihazırda büyük ölçüde demokratikleştirilmiş olsa da (fiyatlandırma politikasında gevşemeyen Dyson hariç), 100 € ‘dan daha düşük bir fiyata böyle eksiksiz bir model bulduğumuzda şaşırdık .

Bu fiyata, Cecotec Conga ErgoExtreme 3’ü 1 arada size şunları sunar:

 • El süpürgesi.
 • Çok kirli yüzeyler için motorlu fırça .
 • Karanlık köşeleri süpürmek için LED ışıklar .
 • Mobilyaların altını temizlemek için mafsallı tutamak .
 • Üç temizleme modu.
 • HEPA filtre, alerjisi olanlar veya solunum problemleri olan kişiler için önerilir .
 • Evcil hayvan tüylerini çıkarmak için yeterli güç .
 • 800 ml’lik tank , böyle bir süpürge için yeterince büyük.
 • Hızlı şarjlı 60 dakikalık pil .
 • Düşük gürültü seviyesi , özellikle motorlu fırçayı kullanmıyorsanız.
 • Park pozisyonu: yani, kaldırdığınız zaman daha az yer kaplayacak şekilde dik durur .

Bununla birlikte, bu fiyat için malzemelerin ne olduklarının farkında olmalısınız : temelde plastik. Bu nedenle, birçok kullanıcı zamanla sapın hasar gördüğünden veya kasanın çatladığından şikayet eder. Testlerimiz yoğun bir şekilde kullanılmadı ve orada mükemmel çalıştı, ancak bu Conga elektrikli süpürgeyi çok fazla verecekseniz akılda tutulması gereken bir şey var.

En çok yönlü elektrikli süpürge: Polti Forzaspira Slim SR100

Neden çok yönlü ? Çünkü çıkarılabilir metal borusu sayesinde zeminleri veya yüksek köşeleri temizlemek için mükemmel çalışır . Ama aynı zamanda , kanepeyi veya döşemeyi derinlemesine temizlemek için yeterli özerkliğe sahip harika bir el tipi elektrikli süpürgedir .

Basit bir tıklama ile takılan değiştirilebilir fırçaları seviyoruz . LED ışıklı büyük, motorlu fırça özellikle herhangi bir köşeye – yatağın altına, kanepeye, büyük bir mobilyaya – ulaşmak için öne çıkıyor .

Vakum, şüphesiz son yıllarda sektörde yapılan en iyi buluş olan siklonik teknolojiyi kullanıyor . Daha fazla vakum gücüne sahip olduğumuz için anti-ekolojik torbalardan kaçınıyor, temizliğin yanı sıra HEPA filtre sayesinde havayı temizliyoruz.

Şarj istasyonu duvarda durur ve örneğin mutfak fayanslarında delik açmak istemezseniz rahatsız edici olabilir. Ancak , şarj cihazını doğrudan kullanarak motoru herhangi bir yüzeyde destekleme seçeneğine de sahipsiniz . Daha az güzel ama aynı derecede etkilidir.

Fotoğrafta görebileceğiniz gibi Forzaspira Slim SR100 , klasik Dyson’ı çok anımsatıyor ve göründüğü kadar rahat . İngiliz markasının güç ve vakum verimliliği kazanmaya devam ettiği doğrudur. Ancak Polti , dikkate alınması gereken özerklik ve fiyat açısından ona karşı çıkıyor .

En iyi elektrikli süpürgeyi satın alma rehberi

Bir elektrikli süpürge (veya süpürge süpürgesi), hijyenik olmayan faraşın etrafında taşınmamızı engelleyen bir toz ve kir birikintisi içermesi sayesinde evin zeminlerini temiz tutmak için en iyi seçenektir .

Buna ek olarak, piyasada bulunan hemen hemen tüm modeller bir batarya ile çalışır, böylece rahatsız edici kablolara veya yakınlarda bir fişe sahip olmadan süpürge ile otonom bir şekilde hareket edebiliriz .

Bunun üzerine ise bir el elektrik süpürgesi çevrilmesi mümkün model için biz opt çok basit bir görev haline gelir ve tüm ağır evde araba ya döşeme temizleme.

Son teknoloji süpürge süpürgeleri , havayı kirden ayırmak için şaşırtıcı derecede basit ve etkili bir sistem olan siklonik teknolojiyi kullanır .

Siklonik teknoloji nedir?

Buna zıt bir şekilde bakalım: önce geleneksel torbalı elektrikli süpürgelerden biri olan klasik bir elektrikli süpürgeyi düşünün. Basitçe bir filtreden geçen bir hava akımı yaratır. Bu, kiri emer ve periyodik olarak atılan bir çantada saklar.

Sorun, “geleneksel” elektrikli süpürgenin, torba doldukça emiş gücünü kaybetmesidir , çünkü tüm mekanizma tozla tıkanır.

Bununla karşılaşan endüstri tasarımcısı James Dyson (aslında, daha sonra aynı adı taşıyan şirketi kurdu ) 1978’de, sürekli tıkanmakta olan ev yapımı elektrikli süpürgesiyle savaşmaktan bıkmıştı. Ve çılgın bir fikir buldu: Bileşenleri ayırmak için endüstriyel olarak zaten kullanılmakta olan siklonik sistemi uygulayın .

Şimdi bir kasırga düşünün : yolunda her şeyi taşıyan spiral şekilli bir hava akımı . Elektrikli süpürgeye uygulanan, havayı yüksek hızda hareket ettiren koni şeklindeki tasarımı sayesinde üretilen bir girdaptır. Bu şekil, temiz havanın jakuzinin ortasında yükselmesine neden olurken, daha ağır olan toz partikülleri aşağı düşer ve kapalı bir kapta depolanır.

Siklonlu süpürgeler geleneksel olanlardan daha pahalıdır, ancak aynı zamanda daha uzun süre dayanırlar . Filtreleme sistemi, motor tozunu kendisi korur ve kullanım ömrünü uzatır. Uygulamada bu yeni teknoloji, daha verimli ve ekolojik olduğu kadar kullanıcı deneyimi açısından da çok daha rahat olduğu için giderek eskisinin yerini alıyor .

Dikkate alınacak özellikler

1. Motor gücü

Genel olarak, ne kadar güçlü olursa, vakumunuz o kadar fazla emme kapasitesine sahip olacaktır. Piyasadaki en etkili elektrikli süpürgelerden biri olan Dyson V8 gibi daha düşük tüketimle aşırı verimlilik sağlayan modeller olsa da . Bu değişkeni kontrol etmek için , Dyson durumunda A +++ olan enerji verimliliği sınıfını kontrol edin .

2. Toz kutusu

Bazı elektrikli süpürgeler hala tek kullanımlık torbalar kullansa da, normal olan, emilen tüm kirin biriktiği bir tank içermeleridir. Bununla, çantalarda masraftan ve uyumlu yedek parça arama zahmetinden tasarruf edersiniz. Buna karşılık, depoya erişimin basit olduğunu , boşaltırken leke bırakmayacağınızı ve iyi bir boyutta olup olmadığını kontrol etmek önemlidir . Elektrikli süpürge-süpürgede ortalama 0,5 litredir. Çok büyük bir kapasite değil, ancak bu durumda hafiflik ve manevra kabiliyeti öncelikli olduğundan, çok büyük ve hacimli bir tank taşımakla ilgilenmiyoruz.

3. Kablolu veya kablosuz?

En normal olan şey, yeni süpürgemizin, elinizde bir fiş olmadığının farkında olmadan veya farklı odalar arasında hareket ederken fişi değiştirmeden kullanımını kolaylaştırmak için kablosuz olmasıdır.

Bu bölümde iki değişkeni dikkate almak önemlidir. Birincisi, normalde 25 ila 70 dakika arasında değişen pilin izin verdiği özerklik süresi . Ve ayrıca şarj süresi , bize kısa bir uzayda tekrar hazır bizim elektrik süpürgesi için izin pilleri hızlı şarj orada çünkü.

Bununla birlikte, kablosuz elektrikli süpürgelerin dezavantajı , aküye bağlı oldukları ve doğrudan elektrik akımına bağlanmadıkları için daha az güçlü olmalarıdır. Kesin bir güç karşılaştırması yapmak zordur çünkü bunlarda volt (V), kablolu vakumlarda ise watt (W) cinsinden ölçülür.

4. Ağırlık ve boyutlar

Vakumlu süpürgeler genellikle çok hafiftir, yaklaşık 3 kg ağırlıktadır, çünkü fikir, çok kolay yönetilebilir olmalarıdır. Boyutlara gelince, süpürgenizi saklamanız gereken alanı hesaplamalısınız.

Bazılarında , genellikle hantal olmayan ancak duvarda bir delik açmayı gerektirebilen bir şarj istasyonu bulunur . Diğerlerinde, daha az yükseklik kaplamak için katlama sapı vardır . Ve hepsi ekstra desteği olmadan dik durabilmesi Eğer gerekirse desteklenen terk edebilmek için duvarının yanında veya süpürge uygun bir boşluk var ki kontrol.

5. Süpürge mi yoksa 3’ü 1 arada mı?

Süpürge kesinlikle en çok kullanacağınız şeydir, ancak temel mekanizmayı (motor, filtreler, tank ve sap) çıkarmanıza olanak tanıyan ve onu pratik bir el tipi elektrikli süpürge haline getiren modellerin olduğunu bilmek ilginçtir .

Arabanın döşemesini temizlemek veya koltuktaki birkaç kırıntı gibi küçük acil durum süpürgelerini temizlemek için bundan çok şey alacaksınız. Üç numaralı seçenek, başlığı değiştirmek ve yatağı, perdeleri, lambaları, tavan köşelerini vb. Temizlemek için geleneksel bir elektrikli süpürge gibi kullanmaktır.

6. Fırça türleri

Çoğu süpürge, kiri daha iyi tutmak için dönen silindirlerden oluşan elektrikli bir fırça içerir .

Parkeniz varsa fırçanın ahşaba zarar vermeyeceğini kontrol edin. Uzun tüylü halıları temizliyorsanız, muhtemelen özel bir fırçaya veya en azından silindirleri tıkayarak sıkışmamalarını sağlayacak bir fırçaya ihtiyacınız vardır.

Fırça çok büyükse, zemini süpürmeden önce bitireceksiniz, ancak en dar köşelere ulaşmak zor olabilir. Bu nedenle, süpürge-elektrik süpürgenizin döşemeyi temizlemek, süpürgeyi turbo modunda yönlendirmek veya ulaşılması zor köşeleri temizlemek için farklı ağızlıklara sahip olması ilginçtir .

7. Filtrele

Siklon elektrikli süpürgelerin filtresi tek kullanımlık değildir, bu nedenle zaman zaman temizlemeye dikkat etmelisiniz .

Bazı elektrikli süpürgeler ayrıca havayı temizleyen ve özellikle alerjisi olanlar veya astım gibi solunum problemleri olan kişiler için tavsiye edilen bir HEPA filtre içerir  . HEPA filtrelerinin temizlenmesi kolaydır ve şu şekilde çalışırlar:

8. Ekstralar

Bazı elektrikli süpürgeler, pilin durumu hakkında uyarıda bulunan bir şarj göstergesi içerirken, diğerleri karanlık köşelerde bile temizlemek için emiş tabanında LED’ler içerir. Ayrıca, özellikle süpürge kendi başına dik durmuyorsa, kutunun duvara kancayı da içermesi ilginizi çekebilir.

Orada kullanışlı ekstralar gerçekten , ama birçok onlar beri, modele bağlı olarak değerlendirmek zorunda kalacaktır sadece küçük detaylar genellikle fiyat üzerinde doğrudan etkisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.