Quantcast

En iyi telefon dış görünümleri: Bir satın alma rehberi

dbrand özellikli - en iyi telefon kaplamaları

Akıllı telefon satın almak söz konusu olduğunda tasarım büyük bir belirleyici faktördür. Sonuçta, telefonların aynı olmasa da benzer özelliklere sahip olması yaygındır. Dolayısıyla, ayırt edici özellik genellikle cihazın görünümü ve verdiği his. Bununla birlikte, insanların arada bir bunu değiştirmek istemeleri anlaşılabilir bir durumdur. Hepimiz telefonlarımızı uzun süre saklıyoruz, bu nedenle estetik bir değişiklik bile hoş karşılanabilir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri telefon dış görünümüdür. Bunlar nedir ve en iyi telefon dış görünümü markaları nelerdir? Hadi bir bakalım!

Daha fazla mobil aksesuar mı arıyorsunuz? Bunun için bir rehberimiz var!

En iyi telefon kaplaması markaları:


Telefon dış görünümü nedir?

Telefon dış görünümleri, hassas bir şekilde kesilmiş ve cihaza tam olarak uyan ince, dokulu, kendinden yapışkanlı tabakalardır. Form faktörünü korumanıza izin verir ve telefona herhangi bir hacim veya kalınlık eklemez. Aslında, iyi uygulanmış bir telefon dış görünümü, sanki telefon üreticisi yeni bir renk grubu sunmuş gibi kusursuz bir eklenti gibi görünecektir. Ayrıca çizikleri, parmak izi lekelerini ve diğer kusurları da uzak tutmaya yardımcı olur. Doku seçiminize bağlı olarak, bir telefon dış görünümü de telefonu tutmanın harika bir yoludur.


Telefon kaplamaları ve vakalar

slickwraps 1

Telefonunuzun görünümünü değiştirmenin en iyi yollarından biri dış görünümdür. Diğeri ve genellikle daha yaygın olan seçenek bir durumdur. Telefonunuz için bir kasa bulmada kesinlikle çok daha kolay bir zamanınız olacak, ancak herkes bir vakanın toplu ve genel olarak işlevsel görünümünü istemiyor. Telefon kılıfı ve dış görünüm arasında seçim yapmadan önce dikkate almaya değer birkaç fayda ve olumsuzluk var.

Telefon kılıfının en büyük avantajı darbe korumadır. Doğru durumda, telefonunuzun en sert düşüşlere dayanacağını ve en kötü çevre koşullarından kurtulacağını neredeyse garanti edebilirsiniz.

Elbette bu koruma seviyesi, kasanın kalın ve hantal olacağı anlamına da geliyor. Bu, güvenlik açısından harikalar yaratacak olsa da, telefonun şık tasarımı birden fazla koruyucu katman altında gizlenecek. Çoğu insan, güvenlikten ödün vermeyen ince kasalar arar, ancak bunlar her zaman bulunması en kolay olanı değildir.

Dış görünümler, telefonun orijinal ayak izini korurken tam bir estetik revizyon arayan herkes içindir. En ince vakalar bile teknik olarak telefon kaplamalarından daha hantal olacaktır. Bunlar aynı zamanda görünüm ve his söz konusu olduğunda size çok daha fazla özgürlük verirken, vakalar genellikle form yerine işlevle ilgilidir. Telefonun görünümünü, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım, doku ve renkle oldukça sık değiştirebilirsiniz.

Maalesef, koruma söz konusu olduğunda, deriler yelpazenin diğer ucunda. Bunlar, çizikleri ve parmak izi lekelerini uzak tutmaya yardımcı olur, ancak telefon elinizden kayarsa fazla bir şey beklemeyin. Sakarsanız veya telefonunuzun ne olursa olsun güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız, bir dava gitmenin daha iyi bir yolu olacaktır.

Ayrıca bakınız: Dikkate alınacak en iyi telefon kılıfları


Telefon görünümü nasıl kurulur

Çoğu telefon dış görünümü markası, süreci kolaylaştırmak için ayrıntılı kurulum kılavuzları ve videolar sağlayacaktır. Ancak, bir dış görünüm kurmanın çok kolay olmadığını ve telefona bir kılıf koymak kadar kolay olmayacağını unutmamak önemlidir.

Cildin cihazın bir parçası gibi görünmesini sağlamak için çok dikkat etmeniz gerekecek. İyi haber şu ki, bir şeyler ters giderse, bazı markalar bir çeşit değiştirme garantisi veriyor. Bir telefon dış görünümü yüklemenin denemek isteyip istemediğinizi görmek için yukarıdaki dbrand’ın Pixel 4a dış görünümü kurulum videosuna bakın. Dış görünümü satın aldığınız markadan benzer videolar bulacaksınız.


En iyi telefon kaplama markaları

dbrand

dbrand

Dbrand, telefon görünümlerine aşina olan herkesin aklına gelecek ilk isimdir. Şirket kesinlikle bu alandaki en iyilerden biri olarak ün kazandı. Dbrand, kurulumu biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olan ancak cilt çıkarıldığında kalıntı bırakmayan yüksek kaliteli 3M malzemeler ve patentli bir yapıştırıcı kullanır.

Tasarımlar ve dokular

Pastel renkler ve deri sırtlardan mat ve metal kaplamalara kadar seçim yapabileceğiniz çok sayıda doku ve renge sahipsiniz. Tabii ki, dbrand karbon fiber kaplamalarıyla ünlüdür, ancak camo, ahşap ve taş kaplamalar dahil olmak üzere pek çok harika seçenek bulunmaktadır.

Dbrand’ın özelleştirilebilirliği sadece doku ve renklerle bitmiyor. Ayrıca arka taraf, kamera modülü için farklı dış görünümler seçebilir ve hatta muhtemelen telefonun logosuna bir renk dokunuşu ekleyebilirsiniz.

Desteklenen cihazlar

Bir dbrand kaplamasına sarabileceğiniz çok sayıda cihaz ve ürün, markanın bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biridir. Aşağıda en büyük akıllı telefon sürümleri için bağlantılar bulacaksınız ve birkaç yıl öncesine giden amiral gemileri için de seçenekler bulacaksınız. Ayrıca dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı saatler gibi aksesuarlar ile kablolu ve kablosuz kulaklıklar için bir dbrand görünümü elde edebilirsiniz.

İşleri daha da ileri götürerek, güç bankaları, oyun konsolları ve kontrol cihazları, şarj cihazları ve hatta Juul’unuz için bir görünüm bile bulacaksınız. Araba satışa sunulduğunda, Tesla Cybertruck’ı tamamen dbrand görünümüne de sarabilirsiniz.


Gadgetshieldz

gadgetshieldz skinnova

Gadgetshieldz’ın Skinnova serisi, her bir açıklığın, kameranın, düğmelerin ve telefonda öne çıkan diğer her şeyin etrafında hassas kesiklere sahip birinci sınıf bir 3M yapısına sahiptir. Aynı zamanda bu listedeki en ucuz seçenektir, ancak kaliteden hiçbir şekilde ödün vermez. Gadgetshieldz, telefon dış görünümü alanında Hindistan’ın önde gelen markalarından biridir. Ancak endişelenmeyin, uluslararası olarak da gönderiliyorlar!

Tasarımlar ve dokular

Gadgetshieldz, Slickwraps kadar geniş bir tasarım ve doku yelpazesi sunmaz, ancak benzersiz bir şey yaratmak için kesinlikle mevcut olan farklı görünümleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Karbon fiber, ahşap desenler ve fırçalanmış metal yüzeyler her zaman popüler seçimlerdir.

Dikkatinizi çekecek birkaç özel sürüm de var. Özel sürüm seçeneklerinin çoğu, renkli bir tamponla bir deseni eşleştirir ve bu, telefonunuzu öne çıkarmanın güzel bir yoludur. Gadgetshieldz ayrıca yanları açık bırakan düz bir arka seçenek sunar, ancak aynı fiyata tam bir arka sarma da alabilirsiniz.

Desteklenen cihazlar

Hintli bir şirket olmanın avantajı, yerel olarak piyasaya sürülen cihazlar için telefon dış görünümleri alabileceğiniz birkaç yerden biri olmasıdır. Bu, Xiaomi, Redmi, Poco, Realme, Oppo, Vivo ve daha fazlasından bir dizi akıllı telefon ve birkaç Samsung orta korucu içerir. Kapak tarafında, Pixel 4 serisi veya Pixel 5 gibi Hindistan’da hiç piyasaya sürülmemiş telefonlar için bir şey bulamazsınız. Ayrıca bir avuç dizüstü bilgisayar, akıllı hoparlör ve oyun konsolu için renkli kaplama seçenekleri de bulacaksınız.


Xtremeskins

xtremeskins - en iyi telefon kaplama markaları

Telefonunuzun diğerlerinden sıyrılmasına yardımcı olmanın harika bir yolu, XtremeSkins’in karışımı ve eşleştirmeli görünümüdür. İngiltere merkezli bir perakendeci olarak, havuzun karşısındaysanız cildinizi almanın daha hızlı bir yolu olabilir, ancak uluslararası nakliyeden de yararlanabilirsiniz. XtremeSkins ayrıca derilerini bir saç kurutma makinesi ile çıkarabileceğiniz, yeniden konumlandırabileceğiniz ve hatta uzatabileceğinizle övünür.

Tasarımlar ve dokular

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renk ve doku vardır, ancak XtremeSkins kaplamalarının en iyi kısımlarından biri vurgu rengidir. Çoğu seçenek gibi, dış görünümü kamera çıkıntınızla karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz, ancak XtremeSkins ayrıca belirli cihaz logoları için bir vurgu rengi eklemenize izin verir. Yine de çok sayıda bitiş tanıdık gelebilir.

Desteklenen cihazlar

Tüm büyük akıllı telefon sürümlerinin yanı sıra, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, oyun konsolları, dronlar, akıllı hoparlörler, kulaklıklar, belirli akıllı giyilebilir cihazlar ve hatta set üstü kutular için bir Extremeskins görünümü elde edebilirsiniz. Cihaz seçimi bir Slickwraps kadar sağlam değil, ancak orada beklemeyeceğiniz bazı ilginç seçenekler var.


Skinit

skinit - en iyi telefon görünümleri

Bugünün listesindeki son seçenek – Skinit – aynı zamanda piyasadaki en heyecan verici kaplamalardan bazılarına sahip. Benzersiz bir dış görünüm, ilgi alanlarınız hakkında çok şey söyler ve Skinit, etrafındaki en benzersiz dış görünümlerden bazılarını sunar. En sevdiğiniz çizgi filminizi göstermek, takımınızı temsil etmek, mezun olduğunuz okulunuzu sergilemek ya da fandomunuzu sergilemek isteyip istemediğinizi Skinit’in sizi ele alması gerekir.

Tasarımlar ve dokular

Dışarıda çok sayıda desen tabanlı cilt üreticisi varken, Skinit grafiklere her şeyi katıyor. Spor takımları, kolejler, süper kahramanlar, çizgi filmler ve çok daha fazlası için kaplamalar bulacaksınız. Fandomunuzu göstermek istiyorsanız, Skinit budur. Tabii ki, karbon fiber, fırçalanmış metal ve daha fazlası gibi standart desenler ve dokular elde edebilirsiniz.

Kendi özel cildinizi de oluşturmayı seçebilirsiniz. Bununla birlikte, kendi dış görünümünüzü oluşturmaya çalışırsanız bazı telif hakkı sınırları vardır. Maalesef, karıştırma veya eşleştirme yok, ancak harika görünen tam arkalı tasarımlar, yine de istemeyebileceğiniz anlamına geliyor.

Desteklenen cihazlar

Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, ses ürünleri, oyun konsolları, denetleyiciler ve akış cihazları ve şarj cihazları gibi aksesuarlar için fandomla ilgili çeşitli kaplamalar bulacaksınız. Daha da ileri giderek, kahve fincanları için dış görünümler satın alabilir veya basitçe tüm bir duvarı örtebilirsiniz. Bir cildin sunduğu koruma eksikliğinden memnun değil misiniz? Skinit ayrıca telefon kılıfları için kaplamalara sahiptir!

elma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.