Esmerler için 2021’de öne çıkanlar | siyah veya kahverengi saç

Öne çıkan noktalar, bu 2021’de saçlar için bir trend ve ağırlıklı olarak bu sezon siyah veya kahverengi saçlı esmer kızlarda giyilecek tonlara odaklanacağız.

Öne Çıkanlar

Karamel tonları modadır ve özellikle koyu saçlı olanlar için çok yönlüdür. Pek çok ünlü bu eğilimi kırmızı halılara dayatıyor ve bunu birkaç sezon daha yapmaya devam edecek. Karamel vurgular yumuşak vurgular olarak yapılırsa, bu da doğal saç renginden 2 veya 3 ton daha açık anlamına gelirse, gerçekten çekici ve güzel bir görünüm oluşturur. Çok doğal görünüyorlar ve hacim, ışık ve ilgi katıyorlar.

Karamel tonları altına (sarımsı renkte) veya bakıra (daha kırmızımsı tonlarda) gidebilir. Kırmızı, mavi, mor, pembe gibi fantastik renklerde vurgular da göreceksiniz … Size en uygun vurguları seçebilmeniz için aşağıda bazı örnekler göstereceğiz.

Moda olan renkler ve gölgeler

Altın tonları

Altının farklı tonlarda hakim olduğu çok sayıda vurgu seçebilirsiniz.

2

Veya altın renginde tek bir gölge ve doğal renginizin baskın olduğu birkaç vurguyu seçebilirsiniz.

21

Bakır tonları

Altından daha kırmızıya yakın bir karamel, saça ilgi göstermek için başka bir seçenek olabilir.

3


23

Renkli vurgular

Saç rengini değiştirmek isteyenler, renk trendlerinin çok yönlülüğünü anlamalı ve özelliklerini hangi tonun en iyisi olduğuna göre benimsemelidir. Bu nedenle, istenen etkiyi elde etmek için orijinal rengiyle aynı aralıkta bir ton seçilmesi tavsiye edilir.

Ancak yine de moda, 2021 modasının şımartılması için en cüretkarlara da yer açıyor; Kırmızı, mavi ve mor gibi tonlar saç vurgularında giderek daha popüler hale geldiğinden. Bu renk tonları son derece uyarlanabilirdir ve onları her alanda öne çıkarır, ancak başarıyı garantilemek için çok fazla tavırla giydiğinizden emin olmalısınız.

Daha fazlasını burada görebilirsiniz: Öne çıkan renkler 2021 30 fotoğraf ve moda fikirleri

Fitil yoğunluğu

Gölgelendirici ve daha az ombré gradyanı

Kaliforniyalı kullanılmaya devam edecek, ancak daha ince olma eğilimindedirler ve önceki sezonlardaki kadar tekdüze değildirler, ancak doğal saçla daha fazla harmanlanmalı, daha fazla sörfçü güneş tarafından renksiz. Bu nedenle, ombré kesilir ve ombré değiştirilir. Başka bir deyişle, gradyan çok daha ince.

8

19

Köklerden

Bu başka bir seçenektir: Vurguların başın üstünden gelmesi.

22

11

Vurgulama teknikleri

Kaliforniya fitilleri

Kaliforniya’nın öne çıkan özellikleri burada kalacak, ancak bu yıl çok bozulmuş ve yumuşak kullanılıyor, artık önceki yıllar kadar tekdüze değil. Doğal kahverengiden açık tonlara geçişin kademeli olması için saçlar gevşek teller halinde ve yavaş yavaş uçlara doğru hafifletilmelidir. Her ikisi de koyu saçlarda harika görünen sarı veya bakır tonlarında yapılabilir.

Kaliforniya prosedüründe köklerin rengi değişmez, bu nedenle büyüme bir sorun değildir, kuaförde saçınıza rötuş yapmanıza gerek kalmaz.

Burada daha fazla fotoğraf görebilirsiniz: Kaliforniya esmerler, kestane ve sarışınlar için 2021 fikri öne çıkarıyor

Mechas süpürme

Balayage vurguları, ağartmanın çok yumuşak, ince ve doğal bir sonuç elde etmeye çalışarak köklerden yapılmasıyla Kaliforniya’dakilerden farklıdır.

Daha fazlasını burada görebilirsiniz: 2021 balayajın esmerlerle öne çıkanları

Mechas renk eritme

Bu teknik, iki rengi harmanlayarak, saçın uçlarında koyu renkli köklerden daha açık tonlara kadar bu bitişi oluşturmaktan oluşur. Bu biraz karmaşık bir süreçtir ve esas olarak saçları süslü renklerde boyamak için kullanılır.

Babylights fitiller

Bebek saçını simüle eden mikro vurgulardır. Bu yöntemle saç, miniklerin saç görünümünü taklit etmek için küçük bölümlere ayrılır, belki de saçın her tarafına dağıtılmış birkaç tel ve doğal saçtan birkaç ton daha açık boyanır.

fotoğraf Galerisi

Aşağıda, kahverengi veya esmer saçlar için bu 2021’de öne çıkan en popüler renklerden bazılarını fotoğraflarda bırakıyoruz. Resimleri büyütmek için tıklayın.

Facebookheyecanpinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.