Evden ücretsiz oynayabileceğiniz 11 çevrimiçi oyun | Oyun

Oynamak kafayı rahatsız eder, zaman geçirmeye yardımcı olur ve bu uzun günlerde kendinizi eğlendirmenin en iyi yolu olabilir. Buna ek olarak, kulaklıkla oyunu veya stratejileri tartışırken çevrimiçi bir oyun oynamaktan çok aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmanın daha eğlenceli ve ödüllendirici birkaç yolu vardır. Ve eğer özgürlerse, daha da iyi. İnsanlarla oynayabileceğiniz düzinelerce harika çevrimiçi oyun var, bu yüzden seçtik çevrimiçi oynanabilecek en iyi ücretsiz PC oyunları.

CS: GO’dan Hearthstone veya DotA’ya kadar hala binlerce oyuncu tarafından oynanan büyükleri bir kenara koymaya çalıştık çünkü herkes zaten biliyor. Bu sefer daha yeni oyunları seçtik. Bazıları sadece birkaç hafta önce yayınlandı.

Ayrıca bugünlerde kaçınılmaz olan bazı klasikleri de dahil ettik. Fortnite a Kader 2. Listeye bir göz atın çünkü kesinlikle bilmediğiniz bazı şeyler vardır.

Video oyunlarını seviyorsanız, PC klasiklerini keşfetmenin tam zamanı. Hiçbir şey yüklemeye gerek kalmadan tarayıcıda oynayabileceğimiz 2.500’den fazla ücretsiz MS-DOS oyunumuz var.

Bütün bu oyunlar olabilir ücretsiz oyna ve keyfini çıkar, sınırsız. Bazılarının yeni görevler, açılımlar veya estetik içerik gibi ek ücretli içerikleri var, ancak dediğimiz gibi sorunsuz, dezavantajsız ve para harcamadan oynanabilir.

Arkadaşlarınızdan veya ailenizden bunları sizin için indirmelerini isteyin. Sanal olarak bile olsa, şirkette eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

PC için en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlar

Call of Duty: Warzone

Fortnite’ın endişelenmesi gereken başka bir sorunu var. CoD’nin ücretsiz Battle Royale’i buradave çok hızlı geliyor: ilk hafta 30 milyon oyuncu.

İndirebilirsin Call of Duty: Warzone tamamen ücretsiz, CoD serisinde herhangi bir oyun satın almaya gerek kalmadan bağımsız bir oyun.

Savaş alanı , çok sayıda alana ve 300’den fazla ilgi alanına sahip geniş bir şehir olan Verdansk’ta gerçekleşir.

Battle Royale modunda 150 oyuncu, 3 oyuncuya kadar takımlar halinde kafa kafaya gidiyor. BR’de gelenek olduğu gibi, oyuncuların savaşmaya zorlanması için bir ölümcül gaz çemberi kapanıyor. Çeşitli tipteki araçlar gazdan hızla kaçmanıza izin verir.

Öldüğünüzde, yenilmiş başka bir oyuncuya karşı 1’e 1 yarışmanız gereken bir gulag’a gidersiniz. Kim kazanırsa oyuna döner. Kaybederseniz, ekibinizin kendinizi özgürleştirmek için sözleşmeleri (görevler ve zorluklar) yerine getirmesini beklemelisiniz.

Ayrıca iki takımın hazineler için yarıştığı ve bir düşmanı yendiğinde taşıdıklarını koruduğu bir Ganimet modu da var. En çok hazineyi biriktiren takım kazanır.

CoD veya Fortnite türü oyunları seviyorsanız, şu anda en iyi alternatif budur.

Call of Duty: Warzone’u ücretsiz oynayın

Final Fantasy XIV

Yıllar sürdü ama sonunda Final Fantasy XIV Olmak istediği ve en efsanevi video oyunlarından birinin hak ettiği oyun haline geldi.

Dövüşçü, şifacı, sihirbaz, hırsız vb. Gibi belirli bir işi veya sınıfı olan bir karakteri oynadığınız fantastik bir çevrimiçi rol yapma oyunudur.

Tek başınıza veya arkadaşlarınızın eşliğinde, sizi Hydaelyn dünyasının her köşesine götürecek ve binlerce oyuncuyla paylaşılan yüzlerce göreviniz var.

Derin bir oyun, çok eğlenceli ve çok Japon tarzı Bu da onu Batı’da alıştığımız ortaçağ RPG’lerinden çok farklı kılıyor.

Final Fantasy XIV’i ​​ücretsiz oynayın

Magic the Gathering Arena

Her şeyi başlatan kart oyunu birkaç ay önce, sadece oyunları kazanarak kart paketlerini kolayca alabileceğiniz çok cömert bir ücretsiz sürümle geri döndü.

Magic the Gathering Arena farklı kart koleksiyonları tarafından uygulanan sayısız stratejik varyantlara rağmen, neredeyse 30 yıldır aktif olan popüler oyun sistemini sürdürmektedir.

Oyun, size nasıl oynanacağını öğrettikleri İspanyolca anlatımlı bir öğretici içerir ve istediğiniz her şeyi AI’ya karşı uygulayabilirsiniz. Ancak kampanya veya bireysel görevleri yoktur. Diğer oyunculara karşı çevrimiçi oynamak için tasarlanmış bir oyundur.

Yılda dört kez yeni kart koleksiyonlarıyla büyük bir güncelleme var. Destenizi hazırlamak kadar oynayarak vakit geçireceğiniz bir oyundur. Strateji sevenler için.

Juega ücretsiz bir Magic the Gathering Arena

Fortnite

Tanımadığım biri var mı Fortnite? O anın en çok oynanan oyunlarından biri olduğu için yeni bir şey keşfetmedik. Ancak bu tür listeye eklenmesi zorunludur. En iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlar.

Battle Royale’ın destekçisi olmasa da (bu hak PUBG’ye gidiyor), onları popüler hale getiren unvan oldu. Bu modu tutmaya devam edin üç oyunculu takımlar için herkese karşı, ancak zamanla, canavar veya düşman ordularıyla karşılaştığınız Dünyayı Kurtarın, sizi öldürdüklerinde yeniden canlanmanın hemen gerçekleştiği başka bir yer ve oyuncuların kendi adalarını özelleştirebilecekleri bir Yaratıcı mod gibi başkalarını da ekliyor.

Yorgunluk belirtileri göstermeye başlasa da oynanabilir haberlerle sürekli güncellenen eğlenceli bir oyun ve permite el cross-play. Yani, PC veya diğer konsollardan insanlarla oynayabilirsiniz.

Fortnite’ı ücretsiz oynayın

World of Tanks Blitz

World of Tanks, tarihin en çok oynanan ücretsiz savaş oyunlarından biridir. Daha az güçlü bir bilgisayarınız yoksa veya karmaşık kontroller olmadan daha hafif bir eylem arıyorsanız, World of Tanks Blitz PC’ye dönüştürülen mobil versiyondur.

Selefinin simülasyon ve strateji mekaniğinin çoğu kaldırıldı ve bu da öfkeli tank vs tank savaşları, eylem ve hızlı reflekslerin hakim olduğu yer.

Var Seçilebilecek 300’den fazla tank türü, 26 farklı arena ve çevrimiçi 7v7 tank savaşları. Düşman tanklarını yendikçe, tankınız ve mürettebatınız için yükseltmeler alırsınız.

Dokunmatik ekranlı bir dizüstü bilgisayarınız varsa, ekrana dokunarak oyun bile oynayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman hızlı oyunlar oynamak için eğlenceli bir oyun.

Ayrıca bir World of Tanks Blitz’i serbest bırakın

Korkusuz

Monster Hunter World, geçen yılın en çok satan oyunlarından biriydi. Capcom’un şut vuruşuna ücretsiz bir alternatif: Korkusuz, aynı amacı öneriyor: dünyayı yutan Behemonths adlı devasa canavarları avlamak.

Dauntless, büyük düşmanlara veya diğer oyunculara karşı bir keşif ve savaş oyunudur.. Devleri keşfederek veya yenerek yeni silahlar ve iyileştirmeler yapmak için malzemeler elde edersiniz.

Şu oyunlardan biri Kooperatif modunda arkadaşlarla oynamak çok daha keyifli. Dauntless’ta bir gruptaki büyük canavarlarla savaşmak çok önemlidir.

Savaşma şeklinizi tamamen değiştiren çok farklı silahlar (kılıçlardan tabancalara veya mızraklara) var.

Dauntless’ı ücretsiz oynayın

Otomatik Satranç

Otomatik Satranç 2019’un en büyük sürprizlerinden biriydi. Aniden ortaya çıktı ve yılın en çok oynanan oyunlarından biri oldu.

Fakat, Otomatik Satranç nedir? Gerçek şu ki, mekaniği oldukça basittir ve bu yüzden pek çok insanı çekmiştir, ancak başarısının anahtarı stratejik derinliğidir.

Otomatik Satranç, adından da anlaşılacağı gibi Taşların tek başına dövüştüğü bir satranç tahtası. Her biri yetenekleri, istatistikleri, sınıfı, nadirliği vb. İle düzinelerce karakter var. Onları sadece savaş alanına bırakırsınız ve düşmanla tek başlarına savaşırlar.

Yeni nesil RTX grafik kartları, geleceğin grafik teknolojisi olan ışın izlemenin keyfini çıkarmamızı sağlıyor. Bu Zotac RTX 2060 modeli en uygun fiyatlı modellerden biridir. 6 GB GDDR6 belleğe ve 1680 Mhz saat hızına sahiptir.

Tabii ki, hepsi aynı anda düşürülemez ve ayrıca belirli karakter kombinasyonları veya sınıflar istatistiklerini değiştirir. Bazıları diğerlerine karşı zayıf veya güçlüdür ve bunları geliştirecek öğeler de vardır.

Bu bir oyun oynamak için beceriye gerek yokçünkü karakterler tek başına savaşıyor. Bu saf strateji. Eğer denerseniz, bağımlısı olacaksınız.

Otomatik Satranç’ı ücretsiz oynayın

Apex Efsaneleri

Muhteşem Battle Royale’in üçlü asını tamamlayın Apex Efsaneleri, Respawn tarafından EA için geliştirilmiştir.

Fortnite ile ilgili olarak bazı farklılıklar sunar, çünkü farklı yeteneklere sahip karakterler arasından seçim yapabilirsiniz, daha sonra savaş alanında yararlanmanız gereken.

Üç oyunculu takımlarda beceri kombinasyonu az ya da çok etkili olabileceğinden, bir strateji dokunuşu vardır. Savaşlar, aynı savaş alanında 60 oyuncuyu bir araya getiriyor.

Biridir en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlar şu anda orada ne var.

Apex Legends’ı ücretsiz oynayın

Albion Çevrimiçi

Sürekli savaşmanız gereken oyunların ötesinde bir hayat var. Albion Çevrimiçi tüm bunlara sahip, ama aynı zamanda çiftçi, demirci veya tüccar olmakve kimseyi öldürmeyi gerektirmeyen işlerle geçinir.

Binlerce oyuncunun istediği gibi şekillendirdiği bir dünyayı paylaştığı devasa çok oyunculu bir oyun olan bir MMORPG. Albion, oynamanın iyi ya da kötü bir yolu olmadığı için kendinizi birçok farklı şeye adayabileceğiniz devasa bir açık alan.

Bu Nintendo konsolu, ablasının oyunlarının tüm kataloğu ile uyumlu olmasına rağmen, yalnızca taşınabilir.

Silahlardan zırhlara, mobilyalardan evlere ve diğer mutfak eşyalarına kadar oyunda kullanılan hemen hemen her şey topladıkları malzemelerden oyuncular tarafından yaratılmaları gerekiryani satışla ekonomiyi ayakta tutan onlar.

Çok orijinal fikirleri var ve aynı kalıpla yapılmış gibi görünen diğer MMORPG’lerin yolundan biraz çıkıyor.

Albion Online’ı ücretsiz oynayın

Kader 2

Bir ödeme oyunu olarak başlamasına rağmen, Kader 2 Size saatlerce eğlence sağlayacak ücretsiz bir sürümü vardır.

Bu muhteşem çevrimiçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı, tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte anlatımlı ortak görevlerde veya PvP (oyuncuya karşı oyuncu) savaşlarında oynayabileceğiniz üçlü A kategorisi MMO.

Eylem, Güneş Sistemindeki farklı gezegenlerde gerçekleşir ve zorlukların üstesinden gelerek veya diğer oyuncuları yenerek daha güçlü silahlar ve zırhlar elde edersiniz.

Ayrıca belirli ödüller kazanmak için görevlerin üstesinden gelebileceğiniz bir klanın parçasısınız.

Biridir en iyi PC oyunları tek bir euro harcamadan oynayabileceğinizi.

Destiny 2’yi ücretsiz oynayın

Warframe

Bu listeyi Warframe ile bitiriyoruzDigital Extremes tarafından geliştirilen ve ücretsiz oynanabilen video oyunu.

Birçoğunun tanıdığı bu 4 oyuncuya kadar takımlarla ortak oyun rakiplere saldırmanın yanı sıra, kendinizi içinde bulduğunuz dünyanın tarihini ortaya çıkarmak zorunda olduğunuz fütüristik bir ortamda gerçekleşir.

Xbox Series X ve PlayStation 5 konsollarının resmi teknik özellikleri zaten biliniyor, hangisinin daha güçlü olduğunu bulmak için bunları karşılaştırıyoruz.

Bu ücretsiz oyun 2013’te piyasaya sürüldü ve binlerce hayranı var kendi kimliği ve yıllar içinde optimize edilmiş diğer oyuncularla işbirliği yaparken sağladığı esneklik sayesinde dünyanın her yerinde.

Warframe’i ücretsiz oynayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.