Eviniz için 5 popüler mutfak tasarım teması

Bazen iç tasarım trendlerinden uzak duruyoruz, evimizin diğerlerine benzemesini istemiyoruz. Ancak, bazı tasarım temalarının popüler olmasının bir nedeni vardır – genellikle bütçe dostu olmaları, zaman içinde geliştirmeleri kolay olmaları ve tüm potansiyel alıcılara hitap etmeleridir.

İşte deneyebileceğiniz 5 popüler mutfak tasarımı teması:

Benimle tamamen beyaz

alternatif

Tamamen beyaz bir mutfak, pes etmeyecek bir trend. Nedenini anlamak kolay – beyaz mutfaklar gevrek, temiz, ferah ve üzerine inşa edilmesi kolay.

Beyaz armatürleri, teçhizatları, dolapları ve diğer mutfak elemanlarını daha az yaygın renklere göre tedarik etmek daha kolay ve daha ucuz olabilir.

Hala biraz renk istiyor musun? Bir gösterişli avize, parlak aletler ve yemek takımı ekleyin veya çeşitlilik ve sıcaklık için birkaç benzersiz bar taburesi veya yemek sandalyesi ekleyin.

Büyük ve cesur

alternatif

Beyaz tasarım kemiklerinizi gıdıklamıyorsa, parlak renkleri düşünün. Bu yıl, renkli poplarda bir artış gördü – kırmızı sıçrama veya mavi dolaplar. Sadece alanın geri kalanı için nötr bir şemaya uyduğunuzdan emin olun, böylece renkler kontrast yerine tamamlar.

Endüstriyel anlayış

alternatif

Rustik, ham, topraksı, işlenebilir – endüstriyel temalı bir mutfak, bu sıfatları ve daha fazlasını çağrıştırır. Krom boruları ve muslukları, ahşap rafların arkasında çıplak bir tuğla duvarı, paslanmaz çelik dolapları ve bronz düğmeleri düşünün.

Bu şema daha büyük bir bütçeyle daha erişilebilir olsa da, daha küçük bir altın potuyla yapabileceğiniz bazı ucuz geliştirmeler var.

Ahşap ve beyaz

alternatif

Beyaz bir mutfağın temiz hatları gibi, ama biraz hayat mı eklemek istiyorsunuz? O zaman hafif bir ahşap enjeksiyonu düşünün. Bu, boyalı beyaz dolapları, ahşap zeminleri, tuğla duvarları ve ahşap bir ada tezgahını içerebilir.

Yeni ve eski

alternatif

En büyüleyici çağdaş evler eski ve yeniyle evlenir. Ve hiçbir yerde bu mutfak kadar etkili olamaz. Klasik dolap kapakları veya antika benzeri donanım gibi geleneksel dokunuşları paslanmaz çelik veya parlak sıçrama gibi modern malzemelerle bir araya getirin. O zaman ve şimdi arasında bir denge kurduğunuzdan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.