Fiyat aralıklarına göre 2020’nin en iyi Nespresso kahve makineleri | Hayat

İster eskisini yenilemeyi düşünüyor olun, Nespresso makinesi Kapsül kahve makinelerini henüz denememiş ve bir adım atmak istiyormuşsunuz gibi, kesinlikle birçok şüpheniz var: şu anda piyasada bulunan modeller nelerdir? Hangisi size daha uygun? Seçim yaparken hangi özellikleri hesaba katmalısınız?

Ve karar verdikten sonra, bir Nespresso makinesi satın alMakine kataloğunun genişliği hesaba katıldığında, model seçme görevi kolay değildir.

İşinizi kolaylaştırmak için, net olmanız gereken ilk şey ne kadar para harcamak istediğinizdir. Bütçenizi önceden tanımladıysanız, bu listede topladık fiyat aralığına göre en iyi Nespresso kahve makineleri, böylece özelliklerini görebilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

15. yüzyıldan beri kavrulmuş ve çekilmiş kahve tüketiyoruz. Geleneğe sadık kalmak istiyorsanız, onu evde kendiniz hazırlamaktan daha iyi bir şey olamaz. Damla kahve makineleri veya modern kapsül kahve makineleri hangisini tercih edersiniz?

100 Euro’dan daha düşük fiyata en iyi Nespresso kahve makineleri

İyi bir Nespresso kahvesinin tadını çıkarmak için çok fazla para yatırmanıza gerek yok: 100 avronun altında basit ve kullanımı kolay modeller bulabilirsiniz. Burada en iyi Nespresso kahve makineleri ucuz Pazardan.

Nespresso Inissia

Inissia, en ucuz ve en basit Nespresso kahve makinesidir piyasada bulabileceğiniz. Kompakt boyutları ve hafif olması, makine için fazla yer olmayanlar için mükemmeldir.

İsteğinize göre yapılandırılabilen kahve miktarı ile iki kahve programı (espresso ve lungo) vardır. Hızlı bir şekilde (25 saniyede) ısınması avantajına sahiptir, böylece kahvenizi hazırlamak için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Üç rengi mevcuttur: kırmızı, siyah ve vanilya ve üreticileri De’Longhi ve Krups’tur.

Aşağıdaki tabloda teknik özelliklerini ve fiyatını görebilirsiniz:

Nespresso Inissia
Ağırlık 2,4 kg
Boyutlar 11,8 x 31,5 x 23 cm
Çıkarılabilir su deposu 0,8 l
Anma gücü (watt) 1.260 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 2
Özellikleri Otomatik kapanma, hızlı ısıtma.
Fiyat Amazon İspanya’da 59 Euro

Nespresso Essenza Mini

Eğer istediğin bir ucuz ve küçük Nespresso kahve makinesisizin için mükemmel model Essenza Mini’dir. Bu makine kompakt bir boyuta, hafifliğe ve üreticiye bağlı olarak Krups veya De’Longhi’ye göre değişen iki tasarıma sahiptir.

Her iki tasarım da kısa ve uzun kahve demlemek için iki programlanabilir fincan boyutuna sahiptir. 19 bar basınca sahiptir ve 9 dakika hareketsiz kaldıktan sonra hızlı ısıtma ve otomatik kapanma fonksiyonlarına sahiptir.

İşte her modelin özellikleri ve fiyatı:

Nespresso Essenza Mini
Ağırlık Krups: 2,3 kg / De’Longhi: 2,6 kg
Boyutlar Kruplar: 20,4 x 8,4 x 33 cm / De’Longhi: 32,5 x 11 x 20,5 cm
Çıkarılabilir su deposu Krups: 0,6 l / De’Longhi: 0,6 l
Anma gücü (watt) Krups: 1.450 watt / De’Longhi: 1.255 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 2
Özellikleri Otomatik kapanma, hızlı ısıtma.
Fiyat Krups: 59 Euro ve Media Markt

200 Euro’dan daha düşük fiyata en iyi Nespresso kahve makineleri

Bütçeniz biraz daha yüksek mi? O zaman en iyi Nespresso kahve makinelerini 200 Euro’dan daha düşük bir fiyata not edin.

Nespresso Pixie

Nespresso Pixie 100 Euro’dan daha düşük maliyetli ve size ilginç işlevler sunan kompakt bir kapsül kahve makinesidir. 25 saniyede hızlı ısınması nedeniyle hızı ile öne çıkan ergonomik bir modeldir, bu nedenle başlatmak ve kahvenizi hazırlamak için çok uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Bu kahve makinesinin iki kahve programı vardır: espresso için kısa ve lungo için uzun. Ek olarak, enerji israfını önlemek için Pixie, 9 dakikalık hareketsizlikten sonra otomatik olarak kapanır.

Makine iki renkte mevcuttur: alüminyum veya kırmızı ve üreticileri De’Longhi ve Krups’tur.

Aşağıda görebilirsiniz Nespresso Pixie kahve makinesinin özellikleri ve fiyatı:

Nespresso Pixie
Ağırlık 3 kg
Boyutlar 11,8 x 31,5 x 23 cm
Çıkarılabilir su deposu 0,7 l
Anma gücü (watt) 1.260 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 2
Özellikleri Boş tank uyarısı, otomatik kapanma, hızlı ısıtma, optimize edilmiş ısıtma süresi.
Fiyat El Corte Inglés’de 109 Euro

Nespresso CitiZ

100 avronun biraz üzerinde Nespresso CitiZ, Daha önce gördüklerimize benzer özelliklere sahip, ancak bir litrelik daha büyük bir su tankına sahip olabilen bir kapsül kahve makinesi.

Küçük kız kardeşleri gibi, 19 barlık bir pompa, espresso ve lungo hazırlamak için iki özelleştirilebilir kahve programı ve otomatik kapanma ve hızlı ısıtma işlevlerine sahiptir. Ek olarak, macchiato bardağı için uyarlanabilir bir rafa sahiptir.

Sütlü kahveyi seviyorsanız, sütü köpürtmek için dahili aerocino içeren CitiZ & Milk versiyonunu alma olanağınız var.

Aşağıdaki tabloda Nespresso CitiZ’in özelliklerini ve fiyatını görebilirsiniz:

Nespresso CitiZ
Ağırlık 3,4 kg
Boyutlar 13 x 27,8 x 37,2 cm
Çıkarılabilir su deposu 1 lt
Anma gücü (watt) 1.260 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 2
Özellikleri Otomatik kapanma, hızlı ısıtma.
Fiyat Amazon İspanya’da 139 avro

Nespresso Prodigio

İstediğiniz şey, size ek işlevler sunan akıllı bir kahve makinesi ise, 200 avronun altında bir fiyata, cep telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla kontrol edebilmeniz için Bluetooth bağlantısı olan bir makine olan Nespresso Prodigio’ya sahipsiniz.

Uygulama sayesinde doğrudan akıllı telefonunuzdan kapsül rezervasyonu yapma, kahve hazırlama zamanını planlama veya yardım bildirimlerini alma gibi hususları kontrol etme olanağına sahipsiniz.

Şimdiye kadar gördüğümüz makinelerden farklı olarak, bu modelde şu anda hazırlayabileceğiniz veya uygulama üzerinden kolayca programlayabileceğiniz üç kahve programı var: ristretto, espresso ve lungo. Ek olarak, kapsül ekstraksiyon işlemi otomatiktir.

Bu tabloda görebilirsiniz Nespresso Prodigio’nun özellikleri ve fiyatı.

Nespresso Prodigio
Ağırlık 3 kg
Boyutlar 11,9 x 37,4 x 25,5 cm
Çıkarılabilir su deposu 0,8 l
Anma gücü (watt) 1.260 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 3
Özellikleri Otomatik kapanma, hızlı ısıtma, optimize edilmiş ısıtma süresi, otomatik kapsül çıkarma, Bluetooth akıllı bağlantı, boş depo göstergesi uyarısı,
Fiyat EBay’de 129 Euro

Nespresso Uzmanı

Nespresso Uzmanı başka biri en iyi Nespresso kapsül kahve makineleri 200 Euro’dan daha düşük bir fiyata satın alabileceğiniz. Bu makine size dört kahve modu sunar: Ristretto, Espresso, Lungo ve Americano ve farklı fincan boyutlarına uyum sağlamak için manyetik bir damlama tepsisine sahiptir.

Ek olarak, Nespresso Expert ile kahvenizi elde etmek istediğiniz sıcaklığı üç farklı seviye arasında seçme olanağına sahipsiniz.

Bluetooth bağlantısı sayesinde kahve makinesi, kahve tariflerini yönetebileceğiniz, hazırlık zamanını programlayabileceğiniz, istediğiniz yerden kahve yapabileceğiniz veya istediğiniz zaman sipariş verebileceğiniz iOS ve Android için bir uygulama aracılığıyla çalıştırılabilir. diğer seçeneklerin yanı sıra bitirme kapsülleri.

Aşağıdaki tabloda, Nespresso Expert’in özellikleri ve fiyatı:

Nespresso Uzmanı
Ağırlık 4,4 kg
Boyutlar 22,3 x 38,5 x 28,7 cm
Çıkarılabilir su deposu 1,1 l
Anma gücü (watt) 1.600 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 4
Özellikleri Boş tank uyarısı, kireç çözme uyarısı, otomatik kapanma, hızlı ısıtma, optimize edilmiş ısıtma süresi, Bluetooth akıllı bağlantı, tam kullanılmış kapsül kabının elektronik göstergesi, sıcak su seçeneği, sıcaklık ayarı.
Fiyat EBay’de 199 Euro

300 Euro’nun altındaki en iyi Nespresso kahve makineleri

Yeni makinenize harcayabileceğiniz 300 Euro’ya kadar paranız varsa, şunlara dikkat edin: satın alabileceğiniz en iyi Nespresso kahve makineleri bu fiyat için.

Nespresso Lattissima Touch

Nespresso Lattissima Touch başka bir cafeteras Nespresso sütlü kahve hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bir’den daha gelişmiş bir modeldir ve bir düğmeye basarak altı farklı tarif hazırlamanıza olanak tanır.

One Touch süt sistemi, süt köpüğü düzenleyicisine sahip olma avantajına sahiptir, böylece köpük seviyesini ayarlama ve her zevke uygun farklı kıvamlar elde etme olanağına sahip olursunuz.

Aşağıda görebilirsiniz Nespresso Lattissima Touch’ın özellikleri ve fiyatı:

Nespresso Lattissima Touch
Ağırlık 4,5 kg
Boyutlar 17,3 x 32 x 25,8 cm
Çıkarılabilir su deposu 0,9 l
Anma gücü (watt) 1.400 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 6
Özellikleri Otomatik kapanma, hızlı ısıtma, optimize edilmiş ısıtma süresi, 30 dakika sonra otomatik bekleme, Tek Dokunuşla süt sistemi, süt köpüğü regülatörü.
Fiyat Amazon İspanya’da 239 Euro

300 Euro’dan fazla fiyata en iyi Nespresso kahve makineleri

Kapsül kahve makinesine yatırım yapmak için 300 Euro’dan fazla var mı? Sonra not al 300 Euro’dan fazla fiyata en iyi Nrespresso kahve makineleri piyasada bulabileceğiniz.

Nespresso Lattissima Pro

Sütlü kahve sevenler, Nespresso Lattissima Onlar için mükemmel modeli geliştirin. Tek dokunuşla tercih ettiğiniz tarifi hazırlayabilmeniz için önceden ayarlanmış altı kahve programı ve One Touch süt sistemine sahiptir.

Hızlı ısıtma sistemine sahiptir, böylece sadece 25 saniyede kullanmaya başlayabilirsiniz. Çok sezgisel ve kullanımı kolay bir dokunmatik ekrana sahiptir ve temizliği çok rahat hale getirmek için otomatik temizleme ve durulama programlarına sahiptir.

Burada Nespresso Lattissima Pro özellikleri ve fiyatı:

Nespresso Lattissima Pro
Ağırlık 6,5 kg
Boyutlar 19,4 x 33,2 x 37,4 cm
Çıkarılabilir su deposu 1,3 l
Anma gücü (watt) 1.400 watt
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 6
Özellikleri Tank boş istemi, otomatik kapanma, hızlı ısınma, optimize edilmiş ısınma süresi, yedi programlanabilir düğme, kendi kendini temizleme sistemi, dijital dokunmatik ekran
Fiyat Amazon İspanya’da 464 Euro

Nespresso Creatista Plus

Nespresso Creatista Plus Şu anda piyasadaki en gelişmiş Nespresso makinesi. Bu makine ile saniyeler içinde sekiz çeşit lezzetli kahveyi hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Tabii ki, fiyatı tüm kataloğun en yüksek fiyatı.

Bu tek servislik kapsül kahve makinesi ile espresso, ristretto, lungo, cappucchino, latte veya latte macchiato hazırlayabilir ve dört doku seviyesine sahip otomatik köpürtücü sayesinde, sizin için mükemmel kahveyi hazırlamak için en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz. Ek olarak, sütün sıcaklığını 11 seviye arasında seçme olanağına sahipsiniz.

Aşağıdaki tabloda, Nespresso Creatista Plus’ın özellikleri ve fiyatı.

Nespresso Creatista Plus
Ağırlık 5,2 kg
Boyutlar 17 x 41 x 31 cm
Çıkarılabilir su deposu 1,48 l
Anma gücü (watt)
Basınç çubukları 19 bar
Kahve programları 8
Özellikleri Hızlı ısıtma, yardımlı temizlik, 4 doku seviyeli otomatik köpürtücü, 11 süt sıcaklığı ayarı, dijital ekran.
Fiyat Amazon’da 387 Euro’dan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.