Google Discover ya da sizin için hiçbir şey

google pixel 4 xl yeniden keşfedildi keşfet

Günümüzde birçok akıllı telefon, hem hava durumu hem de haber güncellemeleri sağlayan haber toplayıcılarla birlikte cihazın ana ekranının soluna gönderiliyor. Google Discover, Samsung’un kendi haber toplayıcıları ve OnePlus Shelf arasında sunulan epeyce seçenek var.

Bu bizi meraklandırdı Android Kurumu okuyucuların bu konudaki favori haber toplayıcıları veya bu özelliği ilk etapta kullanıp kullanmadıkları. Ve ana ekranınızın solundaki alanı işgal etmeye gelince bu gerçekten iki atlı bir yarış.

Ana ekranınızın sol tarafında bir haber toplayıcı kullanıyor musunuz?

Sonuçlar

Yazma sırasında toplam 1.948 oy kaydedilmişti ve yanıt verenlerin% 50’den biraz azı en soldaki ekranda tercih ettikleri toplayıcı olarak Google Discover’ı seçti. Google’ın çözümünün dünya çapında bir ton telefonla gönderilmesi nedeniyle bu gerçekten şaşırtıcı değil.

Ankete katılan okuyucuların% 42,5’i en soldaki ekranda aslında bir haber toplayıcı kullanmadıklarını söylediği için bu gerçekten iki atlı bir yarıştı. En az iki yorum, kararlarının ardındaki itici faktör olarak reklamların varlığına işaret etti.

İlişkili: Android için en iyi 10 haber uygulaması

Bu arada, üçüncü taraf haber toplayıcıları, OnePlus Shelf ve Samsung’un kendi çözümü, hiçbiri toplam oyların% 4’üne ulaşmadan, bu sırayla arka plana çıktı.

En popüler OEM olduğu ve haber toplayıcıları genellikle önceden yüklenmiş olduğu için Samsung’un çözümünün siparişin çok altında olması oldukça şaşırtıcı. Ortalama Android kullanan tüketici de içeri girerse (veya teknoloji meraklısı olmayan insanlar bile haber toplayıcısına aldırış etmezse) Samsung’un listede daha yukarılara çıkıp çıkmayacağını merak ediyoruz.

Yorumlar

 • Wongwatt: Her yeni telefonda kapattığım ilk şeylerden biri.
 • Amr Ahmad Muhammad Khedr: Bu makaleyi Google Keşfet’te gördüğüm komik bir şey
 • Jumperone: Yeni Galaxy’mde yaptığım ilk şeylerden biri bu özelliği kapatmaktı.
 • Roberto Mezquia Jr: Kelimenin tam anlamıyla bu makaleyi Pixel 5’imdeki Google akışında buldum.
 • Walter Kowalski: Savurgan özelliklerden hoşlanmayın, bu yüzden hayır
 • Galaxy Prime’ım: S10’umda kapattım
 • Joe Black: Hiçbir cihazda kullanmadım: -DI mümkün olduğunda devre dışı bıraktı bile.
 • Saurabh Dhaul: Piksellerdeki en sevdiğim özelliklerden biri. Samsung beslememi rahatsız edenler, ne kadar iyi olduğunu asla anlamayacaklar. Google kullan!
 • PhoenixWitti: Daha fazla reklam yazılımı, yani hayır.
 • Jakub Kołakowski: Google Discovery / News’i çok uzun süredir kullanıyordum, ancak son zamanlarda feed’i her ziyaret ettiğimde 2 (veya daha fazla?) Reklam gördüm … Sadece reklamıma göre ayarlanmamış bile rastgele reklamlar profil. 2 gün önce devre dışı bıraktım, bu yüzden temelde yalnızca beslemeli seçeneğe döndüm.
 • jdrch: Haberleri her gün okuyorum ve bana kaşıkla beslenmesine ihtiyacım yok, bu yüzden özelliği devre dışı bırakıyorum.

Bu anket sonuçları makalesi için bu kadar, oy verdiğiniz ve yorum bıraktığınız için teşekkürler! Sonuçlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ana ekranınızın solundaki haber toplayıcıları kullanıyor musunuz? Aşağıya bir yorum yazarak bize bildirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.