gotelé ile pürüzsüz duvarlar

Gotelé ile duvarları nasıl düzelteceğinizi öğretiyoruz

Bu harika adım adım meslektaşımız Javier de Pinturas Andalucía’nın elinden geliyor. Bizi çok basit bir şekilde açıklıyor. gotelé ile pürüzsüz duvarlar. Biraz dikkat edersek kendimiz yapabileceğimiz çok yaygın bir görev. Göreyim seni…

İlk adım toprağı korumaktır. Supertape koruyucu keçe. Daha sonra, süpürgelikler ve flaşörlerin Rolopel ile kaplanması gerekir.

gotelé ile pürüzsüz duvarlarGörevin kendisiyle başlamak için duvarın temiz ve kuru olması önemlidir. Bu nedenle yüzeyi gözlemleyeceğiz, süngerle temizleyeceğiz, tozu alacağız ve son olarak iyi yapışmamış kısımları spatula ile çizeceğiz.

Bir sonraki şey, bir veya iki kat uygulamaktır. tamirci Tkrom F-1 desteği iyice sağlamlaştırmak ve 6 saat kurumaya bırakmak.

Sonunda başvurmaya devam edeceğiz Emucril Macun aşağıdaki adımlara saygı duyarak:

-% 35 -% 40 arası su ile karıştırılmalı, karışım manuel veya mekanik olarak elektrikli karıştırıcı ile yapılmalı, uygulamadan önce birkaç dakika dinlenmeye bırakılmalıdır.
– Uygulama geniş bir mala ile aşağıdan yukarıya dik olarak, malzeme yerleştirilerek ve fazla malzeme alınarak yapılmalıdır.
– Malzeme kuruduktan sonra zımpara yapılır ve ardından bir kat daha sıva yapılır.
– Son olarak yüzey zımparalanır ve herhangi bir kusur gözlenmezse boyamaya geçilir.

Gereçler

– Fieltro koruyucu o Supertape
– Rolopel
– Sentetik sünger
– Spatula
– Sabitleyici Tkrom F-1
– Rulman,
– Paletler
– Tepsiler.
– Portbebe.
– Emucril Dolgu Macunu.
– Plastik boya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.