hafif ve sağlıklı Noel sonrası menü

Hepimiz yıl sonu tatillerinden sonra vücudu sıfırlamak isteriz, çünkü çok fazla kalitesiz yemek yeme eğilimindeyiz ve ayrıca daha az hareket ediyoruz. Bununla birlikte, yapabileceğimiz en iyi şey sağlıklı bir diyete devam etmektir, bu nedenle yeni bir diyet bırakıyoruz. Noel sonrası için hafif tariflerle haftalık menü.

Noel tatilinden sonra hafif ve sağlıklı menü

Çok az yemek yemek ya da hiç yemek, bir detoks diyeti uygulamak ya da mucizevi ürünlere gitmek, yılı sağlıklı bir şekilde geçirmek istiyorsak hiç tavsiye edilmez. Bu nedenle tavsiyemiz aşırıya kaçmadan hafif ama sağlıklı beslenin ne de kendimizi çok fazla kısıtlamıyoruz.

Bunun için en iyisi olacak yemeklerimize su içeriği yüksek yiyecekleri dahil edin Hem taze hem de pişmiş çeşitli meyve ve sebzelerde olduğu gibi, birkaç kalori ile büyük hacim sunar.

Noel sonrası empati: Bu günlerde çok fazla yediyseniz vücudunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Bu menüye balık, kabuklu deniz ürünleri ve yağsız etler eşlik edebilir. çorbalı yemekler sağlıklı pişirme yöntemleriyle yapılan baklagiller, tam tahıllar ve diğer kaliteli malzemelerle.

Yukarıdakileri dikkate alarak aşağıdakileri bırakıyoruz hafif ve sağlıklı menü çeşitli tarifler dahil, bu tarihlerin Noel yazısı için ideal:

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Noel aşırılıklarını gidermek için 17 sıcak ve hafif salata

Perşembe

Cuma

Akşamdan kalmaya karşı bu tarihlerde tadabileceğiniz en iyi tarifler

Cumartesi

Pazar

Menüyü her tüketicinin veya hane halkının özelliklerine göre uyarlamak ve ona fiziksel aktivite ve yeterli su alımı ile eşlik etmek, Vücudumuzun olağan durumu iyileştirdiğini çabucak hissedeceğiz ve Noel’in aşırılıklarına karşı koyduğumuzu.

Görüntü | Vitonic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.