Hayallerinizi Finanse Etmenize Yardımcı Olacak 4 Kredi Türü

Büyük hayallerin var. Hayatın boyunca büyük hayaller gördün. Ama şimdi, yetişkinliğe doğru ilerledikçe, pratik finansal kararların sizi gençliğinizden daha mantıklı bir şekilde bu hayallere yönlendirebileceğini anlamaya başlıyorsunuz. Ancak bu hayallere ulaşmanın büyük bir kısmı, kredilerle ilgili paranızı nasıl idare ettiğiniz olacaktır.

Öyleyse, bu hayalleri oluşturmak için gereken finansal yapıyı elde etmenize yardımcı olabilecek dört kredi türü nedir? Her zaman bir iş sahibi olmayı hayal ettiyseniz, küçük işletme kredileri sizi oraya götürür. Tatile gitmeyi hayal ettiyseniz, arkadaşlarınızdan kişisel bir kredi alabilirsiniz.

Bir ürün için bir fikriniz varsa, kitle fonlaması kredilerini deneyin. Birçok farklı site bu konuda size yardımcı olacaktır. Ve son olarak, hayalinizdeki evi almak için muhtemelen bir ev kredisi almanız gerekir.

Tüm bu hayallerle ilgili olarak kaynak yönetiminin merkezinde paranın ne kadar olduğuna dikkat edin.

Küçük İşletme Kredileri

Başlamak için basit bir rüya, kendi işinize sahip olmaktır.

Başarılı bir şekilde bir iş planı oluşturduktan ve fikrinizin uygulanabilir olduğunu anladıktan sonra yapmanız gereken bir sonraki şey küçük işletme kredisi al.

Yerel danışmanlarla en iyi seçenekleriniz hakkında konuşabilirsiniz ve onlar size başarıya giden bir yol sağlayacaktır.

Arkadaşlardan Kişisel Krediler

Bir arkadaştan kişisel kredi almak bazı hayallerinizi gerçekleştirmek için de mükemmel bir yoldur. Gruplarınızdan biri büyük yaptıysa ve siz yapmadıysanız, ikiniz arasındaki para miktarında doğal bir dengesizlik vardır.

Bunu kredi istemek için kullanın, böylece hayalinizdeki tatili yapabilirsiniz. Bu tatil sizi geri dönüp diğer işinizde ve kişisel çabalarınızda daha başarılı bir insan olabileceğiniz noktaya kadar canlandırabilir.

Kitle Fonlaması Kredileri

Düşündün mü ürün fikrinizin kitle fonlaması?

Bu nispeten yeni bir kavramdır, ancak amaçları konusunda tutkulu olan insanlar için yenilik, pazarlama, promosyonlar, reklamcılık ve mucitlerin pazarına girişte düşük engel potansiyeli ile ilgili yeni bir çığır açan bir yol olmuştur.

Ev Kredileri

Bazı insanlar için hayalleri tamamen yaşadıkları yerle ilgilidir. Başka bir deyişle, evleri onların kalesidir. Bu kaleyi almak için ev kredisi almanız gerekebilir. Krediler hemen hemen her büyük banka tarafından verilmektedir, ancak daha küçük bankaları keşfetmeyi düşündünüz mü? Senin yerel Yalnız Yıldız BankasıTeksas’dakiler için ulusal zincirden biraz daha iyi bir orana sahip olabilir.

Gelir seviyeniz ve yaşam standartlarınızla karşılayabileceğinizden daha fazla ev satın almak istemezsiniz.

Ancak, büyük hayaller kurmak ve bir konut kredisinin bir mülke yaptığınız ilk yatırımınızı destekleyip desteklemeyeceğini bulmakta yanlış bir şey yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.