Quantcast

Hulu’da izlemek ve eğlenmek için en iyi filmler

Çocuklar için Hulu filmler Hazır Fotoğraf 2

Kredi: Edgar Cervantes / Android Kurumu

ABD’de 25 milyondan fazla abonesi ile Hulu, en büyük premium video akış hizmetlerinden biridir. Birçok özel, güncel ve klasik TV şovunun yanı sıra, aynı zamanda bazıları hizmete özel olan binlerce filme de ev sahipliği yapıyor. Ama Hulu’daki en iyi filmler hangileri?

Daha fazla oku: Hulu nasıl ücretsiz edinilir

Hulu’nun reklam tabanlı abonelik kademesini kalıcı olarak ayda sadece 5,99 dolara düşürmesiyle, daha fazla insan muhtemelen Hulu’nun film kataloğunu kontrol edecek. Hulu’daki en iyi 10 filmimizi izlemek ve keyfini çıkarmak için seçtik ve bunlar daha yeni filmlerle klasik filmlerin bir karışımı.

Hulu’ya kaydolmak istiyorsanız, size daha düşük bir fiyata üç harika akış hizmeti veren Disney Plus-Hulu-ESPN Plus paketini de dikkate aldığınızdan emin olun. Aşağıdaki bağlantıdan pakete kaydolabilirsiniz.

Hulu’daki en iyi filmler

Editörün Notu: Filmler Hulu’dan ayrılırken ve diğerleri hizmetin film kütüphanesine katılırken bu gönderiyi güncelleyeceğiz.


1. Çalıştır

Bu orijinal Hulu filmi, bir anne ve kızı hakkında bir gerilim filmi. Her zaman büyük Sarah Paulson, felç ve diğer tıbbi sorunlardan muzdarip kızına (yeni gelen Kiera Allen) bakan anneyi oynuyor. En azından öyle düşünüyor. O ve biz filmde yavaş yavaş öğrenirken, annesi ondan bazı sırlar saklıyor olabilir. Hulu’daki en iyi filmlerden biri.


2. Ormandaki Kabin

ormanda kabin

Kötü korku filmleri bariz klişeleri içerir. Bu 2011 sürümü, bu tipik klişeleri (filmin başlığının konusu dahil) alıyor ve onları 180 derece döndürüyor. Sonuç, korkutucu, eğlenceli ve beklenmedik kıvrımlarla dolu bir filmdir. Diyelim ki “ormandaki bir kulübeye” gideceklerini düşünen beş üniversite öğrencisi, onları öldürmeyi bekleyen insanlardan daha fazlasıyla karşılaşacak.


3. Akira

Japon animesi, 1990’lardan itibaren Amerikan kültürünün büyük bir parçası haline geldi ve bunun nedenlerinden biri, Katsuhiro Otomo’nun en çok satan Japon manga çizgi romanına dayanan bu inanılmaz 1988 bilim kurgu filminin piyasaya sürülmesiydi. Tokyo’nun gelecekteki bir versiyonunda 2019 yılında geçen Akira, günümüzün CGI animasyon filmlerinde bakıldığında bile hala bazı inanılmaz görsellere sahip. Kısmen, yeni ve güçlü psişik yetenekleriyle uğraşmak zorunda olan filmin ana karakteri Tetsuo sayesinde, yakında kafanızı terk etmeyecek bazı güçlü görüntülere sahip. Hulu size Akira’yı altyazılı ve orijinal Japonca sesle veya İngilizce dublajlı versiyonda izleme seçeneği sunar. Hulu’daki en iyi filmlerden biri değil, Hulu’daki en iyi anime filmi.


4. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

Çocuklarınız varsa, muhtemelen Ejderhanı Nasıl Eğitirsin film serisinin hayranlarıdır. Hulu, dizideki üçüncü ve bildirildiğine göre son film akışına sahip. 2019 filminde, serinin ana ejderha karakteri olan Dişsiz, eşinin ne olabileceğini, Light Fury adlı beyaz bir dişi ejderhayı buluyor. Bu arada, Dişsiz’in binicisi ve arkadaşı Hıçkıdık, kalan ejderhaları nihayet güvenli bir yere götürebileceği “Gizli Dünya” yı bulmalıdır. Bu film, bu dizinin ilk iki filminin mizahını, kalbini ve muhteşem görsellerini koruyor.


5. Parazit

Parazit Android Telefonlar

En İyi Film Akademi Ödülü’nün 2019 kazananı artık Hulu’da yayınlanabilir. En İyi Film Oscar’ının en tartışmalı kazananlarından biri, çünkü bu onuru alan ilk yabancı dilde film olması. Güney Koreli yönetmen Bong Joon-ho, ortak yazar Han Jin-won ile birlikte En İyi Senaryo ile birlikte bu film için En İyi Yönetmen Oscar’ını da kazandı. Fakir bir aile zengin bir ailenin hayatına girmeye çalışırken film, belirli insanlar arasındaki uçuruma benzersiz bir bakış atıyor. Kesinlikle Hulu’daki en iyi filmlerden biri.


6. Shirley

İşte 2020’den yeni ve akıllı bir drama filmi. Aynı zamanda Hulu’nun en büyük orijinal TV programı The Handmaid’s Tale’de de rol alan Elizabeth Moss başrolde. Bu filmde gerçek hayat yazarı Shirley Jackson’ı (The Lottery, The Haunting of Hill House) oynuyor. Bununla birlikte, Shirley filmi genç bir çiftin ve Jackson ve kocası Stanley Hyman ile nasıl yaşamaya başladıklarının kurgusal bir anlatımıdır. Shirley, kısmen yeni yaşayan ev üyelerine dayanan yeni bir roman yazmaya başlasa bile, çift yakında Shirley ve kocasıyla daha fazla etkileşime girmeye başlar. Moss, hem başkalarının hem de kendi kişiliğinin peşinden koşan Jackson olarak müthiş bir performans sergilediği için bu filmi izlemenin sebebi.


7. Rahatsız Ettiğim İçin Özür Dilerim

Ekran video kaydı

Bu 2018 kara komedi, bir film yazarı ve yönetmen olarak mükemmel bir çıkış yapan rapçi Boots Riley’den geliyor. Lakeith Stanfield, “beyaz sesini” kullanarak daha başarılı olabileceğini keşfeden bir telemarketer olarak faturaları ödeyen siyahi bir adamı oynuyor. Riley, filmini ilk başta ırk ilişkileri hakkında bazı noktalar yapmak için kullanıyor, ancak daha sonra o ve film burada açıklamayacağımız tamamen farklı bir yönde gidiyor. Komik, düşündürücü ve şükür ki aynı zamanda eğlenceli de. Hulu’daki en iyi filmlerden biri olarak hiç düşünmeden.


8. İmkansız Görev: Serpinti

görev imkansız serpinti

Mission Impossible casus aksiyon filmi dizisi (1960’ların TV şovuna dayanan) kalite açısından iniş çıkışlar yaşadı, ancak altıncı MI filminin 2018 sürümü bu dizideki en iyi film olabilir. Tom Cruise bir kez daha IMF gizli ajanı Ethan Hunt’ı canlandırıyor ve bu görevde (tabii ki kabul ediyor) kendisinin ve ekibinin kaybetmeyi başardığı üç plütonyum çekirdeğini almak zorunda. Bununla birlikte, tüm MI filmlerinde olduğu gibi, sürekli çift ve üçlü çarpıların yanı sıra, Hunt ve ekibi için bekleyen başka birçok sürpriz de var.

Henry Cavill, Hunt’ın ekibini izlemesi için gönderilen bir CIA ajanını oynarken, bize Superman olduğunu unutturuyor (neredeyse). Yazar-yönetmen Christopher McQuarrie, bir HALO atlama, Paris’te bir kovalamaca ve bir banyoda gördüğümüz en iyi dövüşlerden biri dahil olmak üzere çeşitli aksiyon seti parçalarıyla ilgilenmemizi sağlıyor. Oh, ve Cruise aslında filmin son sahnesi için bir helikopter uçuruyor. Aktör gibi, gerçek hayatta. Kesinlikle Hulu’daki en iyi filmlerden biri.


9. Con Air

Hulu’daki en iyi filmlerden biri bu 1997 aksiyon festivali. Nicholas Cage, nefsi müdafaa için yaptığı bir cinayet nedeniyle yedi yıl hapse (yanlışlıkla) gönderilen eski bir ABD Ordusu Korucusunu canlandırıyor. Müthiş John Malkovick tarafından yönetilen gerçek ve tehlikeli suçlularla dolu bir oyunda eve otostop çekiyor. O ve hükümlülerin geri kalanı uçağı ele geçirir ve Güney Amerika’ya kaçmalarını engellemek Cage’e düşer. Sadece 1990’ların eğlenceli aksiyon eğlencesi.


10. Heathers

Heathers'dan ekran görüntüsü - Hulu filmler

1980’ler gençlik komedileri ve kendini iyi hissettiren sonları olan dramalarla doluydu. Heathers o filmlerden biri değil. Yönetmen Daniel Waters’ın 1988 yapımı bu filmi, John Hughes ve diğerlerinin o on yıl içinde yaptıkları filmlerin tam tersiydi. Winona Ryder’dan Veronica, Heathers adında etkili bir kız öğrenci grubunu alt etmek istiyor. Christian Slater tarafından mükemmel bir şekilde oynanan Jack Nicholson kimliğine bürünen psikotik öğrenci JD’nin çabaları sayesinde işler çok hızlı bir şekilde kontrolden çıkıyor. Lise ve gençlik hayatının bu karanlık hiciv, Hulu’daki en iyi filmlerden birinin yanı sıra, sosyal ağ kültüründe bugün bile hala geçerli.


Diğer Hulu kapsamı

OnePlus 6'da açık Hulu uygulaması

Bu listede beğendiğiniz bir şey bulamadınız mı? Endişelenmeyin, Hulu’da izlenebilecek birçok harika şov ve film var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.