İşte yeni akış cihazınız veya TV’niz için sahip olmanız gereken uygulamalar ve hizmetler

Samsung, akıllı TV’lerine güç sağlamak için kendi Tizen işletim sistemini kullanıyor. Televizyonlarının popülaritesi, neredeyse tüm büyük akış uygulamalarının ve hizmetlerinin platforma girdiği anlamına geliyor.

Hemen hemen her şeyin aylık bir ücretle geldiği bir dünyada, Samsung TV Plus harika bir ücretsiz alternatiftir. Bu Samsung akıllı TV uygulaması, hiçbir ücret ödemeden dişlerinizi daldırmanız için benzersiz, coğrafi tabanlı bir içerik karışımı sağlar. Amerika Birleşik Devletleri kullanıcıları, seçim yapabileceğiniz 100’den fazla kanal ile en iyi durumdadır ve dünya çapında toplam 500’den fazla kanal vardır. Tamamen ücretsiz olduğundan bahsetmiş miydik?

Bu, en sevdiğiniz video akışı uygulamalarını indirmek için her şeyi kapsayan bir öneridir, ancak Samsung akıllı TV’ler, yerel bir HBO Max uygulamasını destekleyen birkaç taneden bazılarıdır. HBO Max’e geçiş yapmadıysanız, Netflix, Hulu ve Apple TV gibi diğer hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Maliyetleriniz değişiklik gösterir – HBO Max özellikle pahalıdır – ancak tüm içeriğinizin tek bir uygun yerde olması harikadır.

Plex, tek bir uygulamadan daha az ve kendi medya kalenizi toplamanın daha bir yoludur. 100’den fazla TV kanalını ücretsiz olarak izleyebilir, ücretsiz filmlerin keyfini çıkarabilir ve satın aldığınız tüm içeriği güvenli bir yerde depolayabilirsiniz. Plex, esasen kabloyu kablo kutunuzdan kesmenin kolay bir yoludur, ancak premium özellikler için ayda sadece 4,99 $ ‘a Plex Pass alabilirsiniz. Plex Pass, TV tanıtımlarını atlama, daha yüksek kaliteli akışın keyfini çıkarma ve kablo fiyatından çok daha düşük bir fiyata daha fazlasını sunar.


LG akıllı TV uygulamaları

Samsung gibi LG de akıllı TV’leri için kendi WebOS’unu geliştirmeye karar verdi. Aslında Palm akıllı telefonlar için yapılmış eski işletim sisteminde kökleri vardır.

Daha fazla oku: En iyi LG akıllı TV uygulamaları

Spotify (ve diğer müzik hizmetleri)

yılda spotify

Fiyat: Ücretsiz / Premium hizmet değişir

Önce en kolay kategorilerden birini ele alacağız – müzik. Pek çok kişi favori şarkılarını patlatmak için Spotify ve Pandora gibi uygulamalara yöneliyor, öyleyse neden TV’nize bir tane eklemiyorsunuz? Her uygulamanın LG Smart TV sürümü, mobil sürümünüze çok benziyor, sadece televizyona sığacak şekilde genişletildi. Şu anda Spotify, LG’nin İçerik Mağazasında açık ara en yüksek puan alan müzik hizmetidir, ancak Pandora da mevcuttur ve her seçenek, aralarından seçim yapabileceğiniz kapsamlı bir şarkı kitaplığı içerir. Tabii reklamlardan kaçmak istiyorsanız biraz para harcamanız gerekecek.

Ayrıca bakınız: Spotify nedir: Bilmeniz gereken her şey


Her Yerdeki Filmler

LG Smart TV Movies Anywhere uygulaması

Fiyat: Bedava

Sayılamayacak kadar çok video hizmeti var ve en sevdiğiniz hareketlere erişmek için uygulamalar arasında geçiş yapmanız gerektiğinde durum daha da kötü. Movies Anywhere, tüm indirmelerinizi tek bir kullanışlı uygulamaya getirerek bu fikri zorlar. Tüm hesaplarınızı bu LG Smart TV uygulamasına bağlamanız gerekecek, ancak o zaman tüm favorilerinizi kolaylıkla izleyebileceksiniz. Movies Anywhere, LG’nin İçerik Mağazasında da bulunan Plex’e benzer. Hepsinden iyisi, Movies Anywhere tamamen ücretsizdir ve diğer hizmetlerinizdeki içeriklerle ilgili yeni fırsatlar keşfetmenize yardımcı olabilir.

Ayrıca bakınız: Her Yerde Film nedir? İşte bilmen gereken her şey


YouTube TV

google tv canlı sekmesi youtube akış uygulamaları ve hizmetleri

Fiyat: Aylık 64,99 ABD doları

Belki de yeni LG Smart TV’nize kablo kutunuzdan tamamen kurtulmanın bir yolu olarak bakıyorsunuzdur. Öyleyse, dikkate alınması gereken birkaç canlı TV uygulaması var. Bunların başında YouTube TV var, ancak Sling TV ve Hulu TV de mevcut. YouTube TV, bu LG Smart TV’nin sahip olması gerekenler listesindeki en pahalı uygulama olabilir, ancak 85’in üzerinde kanalın yanı sıra birkaç premium paket seçeneği de sunuyor. Hangi canlı TV uygulamasını seçerseniz seçin, can sıkıntısını yenmek için yeni ve uygun maliyetli bir yol sağlamalıdır.

Ayrıca bakınız: İşte mevcut tüm YouTube TV kanalları


Akış kutuları ve TV’ler için Android TV uygulamaları

Google’ın Android TV’si, Sony tarafından üretilenler de dahil olmak üzere, yavaş ama emin bir şekilde daha fazla set üstü kutu ve akıllı TV’ye giden yolu buldu. Ayrıca, şiddetle tavsiye ettiğimiz Google TV ile Chromecast’i de yaptı. Ayrıca, büyük akış uygulamalarının ve hizmetlerinin çoğuna sahiptir.

Daha fazla oku: En iyi Android TV uygulamaları

Sling TV

Sling TV ekran görüntüsü 2020 2

Fiyat: Ücretsiz deneme / ayda 20-25 ABD doları + eklentiler

Sling TV muhtemelen şu anda canlı TV uygulamalarının en iyisidir. Aynı zamanda en özelleştirilebilir olanıdır. Ayda 39 dolardan 45 dolara çıkan iki temel paket var. Daha sonra ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir grup paket ekleyebilirsiniz. Komedi, spor, çocuklar ve hatta HBO için malzemeleri var. Uygulama, Chromecast desteğini içerir ve daha iyi canlı TV uygulamalarından biridir.


Çatırtı

crackle yeni 3 akış uygulamaları ve hizmetleri

Fiyat: Bedava

Crackle, video akışı için daha iyi ücretsiz seçeneklerden biridir. Çeşitli filmler, TV şovları ve diğer içeriğe sahiptir. Uygulama kendini reklamlarla destekliyor ve epeyce reklam var. Kullanıcı arayüzü yönetilebilir ve fiyat etiketi için seçim kötü değil. Bir zamanlar Sony’ye ait olan şirket, artık Soul Entertainment için Chicken Soup’a ait ve yurtdışından şov ve filmleri ithal ederek orijinal içeriğini yavaş yavaş güçlendiriyor.


VRV

VRV, android için en iyi TV uygulamalarından biridir

Fiyat: Ücretsiz / aylık 9,99 ABD doları

VRV, bağımsız içerik, anime ve diğer alışılmadık TV türleri için muhtemelen en iyi yayın hizmetidir. Hizmet, diğer hizmetlerin bir araya toplanmasıdır. Bunlar arasında Crunchyroll (anime), HiDive (anime), Rooster Teeth (indie), Geek ve Sundry (indie), Nicksplat (eski çizgi filmler), Nerdist (indie), Cartoon Hangover ve daha pek çoğu yer alıyor. Hepsini tek bir aylık ücret karşılığında alırsınız. Japonya’dan Crunchyroll eşzamanlı yayın yapan anime ile, bu tür için canlı TV’ye olabildiğince yakın. Aksi takdirde, eski ve bağımsız televizyon için olağanüstü bir kaynak. Tüm anime hayranlarına yürekten tavsiye ediyoruz.


Apple TV kutuları için uygulamalar

Apple TV platformunu dışarıda bırakamayız. Set üstü kutuları pahalıdır, ancak içindeki tvOS, neredeyse tüm büyük akış uygulamaları ve mevcut hizmetlerle çok sağlamdır.

Apple TV Plus

Apple TV ekran görüntüsü akış uygulamaları ve hizmetleri

Kredi: Joe Hindy / Android Kurumu

Fiyat: Ücretsiz deneme ile aylık 4,99 ABD doları

Apple TV Plus, bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürüldü. O zamandan beri, birinci sınıf yayın hizmeti, az ama çok beğenilen orijinal film ve TV şovları sayısı ekledi. En iyisi, yeni bir Apple TV set üstü kutusu satın alırsanız, normalde ayda 4,99 dolara mal olan bir yıllık Apple TV Plus satın alabilmenizdir.


Apple Müzik

apple tv plus müzik akışı uygulamaları ve hizmetleri

Fiyat: Ücretsiz deneme ile aylık 9,99 ABD doları

Apple Music, dinleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz on milyonlarca şarkıyla en büyük müzik akışı hizmetlerinden biridir. Ayrıca, çalan şarkının sözlerini gerçekten görmenizi sağlayan şarkı sözü görünümü gibi özellikler ve müziğin küratörlüğünü yapan gerçek DJ’lerin olduğu çevrimiçi canlı “radyo” istasyonları sunar. Ayrıca uygulamada yerel radyo istasyonlarınızı arayabilir ve müzik videoları da izleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi, yeni aboneler çok cömert bir üç aylık ücretsiz deneme alırlar.


Akıllı TV’niz veya akış cihazınız için en iyi akış uygulamalarına ve hizmetlerine bakıyoruz. Bu gönderiyi, başlatıldıklarında ek uygulamalarla güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.