Katlanır Kollu Tenteler

Dış mekanlarınızı gölgelemek için harika bir yol mu arıyorsunuz? Katlanır kollu tenteler sizin için mükemmel bir çözüm olabilir. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Katlanır Kollu Tenteler Nelerdir?

Katlanır kollu tenteler, dikey yerine yatay olarak katlanan kollara sahip olmaları bakımından diğer tentelerden farklıdır. Destek direği gibi herhangi bir engel olmadan tente altında yürüyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Tente, kullanılmadığı zamanlarda eve veya binaya tamamen geri çekilebilir. Tenteyi bir binanın cephesine veya çatı kirişlerinden monte etmek için lento ve saçak braketleri kullanarak monte edebilirsiniz.

Katlanır kollu tenteler manuel olarak bir krank kolu kullanılarak çalıştırılabilir veya motorlu hale getirilebilir. 6 metreden genişliğe sahip tentelerin motorlu olması şiddetle tavsiye edilir. Otomatik hava sensörleri takılabilir. Bunlar, hava güneşliyken tenteyi uzatacak ve rüzgar seviyeleri önceden belirlenmiş kabul edilebilir seviyeleri aştığında geri çekilecektir.

Katlanır Kollu Tentelerde Seçenekler

Katlanır kollu tenteler çok çeşitli ebatlarda mevcuttur ve duvardan 4 metreye kadar çıkıntı yapabilirler. Tente ölçünüzü seçerken dikkat edilmesi gereken husus, kolların doğru katlanabilmesi için tente genişliğinin tente çıkıntısından 500 mm daha fazla olması gerektiğidir. Katlanır kollu tenteler 25 metreye kadar genişlikte olabilir.

Tentenin eğimini kendiniz ayarlama seçeneğine sahip olabilirsiniz. Bu, güneşi daha etkili bir şekilde engellemenizi sağlar. Ayrıca tente tamamen geri çekildiğinde kumaşı korumak için bir kafa kutusu veya kaset taktırabilirsiniz. Çekici bir son işlem seçeneği olarak bir saçak da eklenebilir.

Tentenin öncelikle gölgeleme aracı olarak kullanılması gerektiğini ve açılır kapanır çatı olarak kullanılmaması gerektiğini unutmayın. Bunun nedeni rüzgar ve yağmurdan etkilenebilmesidir.

Seçenekler için katlanır kollu tenteler ürün broşürlerine bakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.