Küllü gri duvar boyası

Evinizin duvarlarını griye boyamayı mı düşünüyorsunuz? Çok çeşitli renklerle kombine edilebildiği için çok yönlü bir renk olduğu için iyi bir karar verdiniz.grinin en açık tonu duvar boyası , küllü gri duvar boyası , gri ev boyası rengi , lacivert gri duvar boyası , gri duvar boyası numaraları , gri boya ev , filli boya gri tonlari , kül rengi ev boyası , gri mobilyaya uygun duvar boyası , kül grisi duvar boyası,

Duvarlarda gri ile mükemmelliği birleştiren renk

Gri ile iyi birleştirilmiş olanların hangileri olduğunu düşünemiyor musunuz? Size sonucu harika olacak birkaç tane vereceğiz!

Beyaz

Gri ile duvarlarda en iyi birleşen renklerden biri de kuşkusuz beyaz, mekânınızı modern, dingin, çağdaş ve zarif bir mekana dönüştüren bir kombinasyon .

Ancak küçük bir dezavantajı var ve bu biraz soğuk bir kombinasyon olması, bu nedenle tekstilde yastıklar veya çarşaflar gibi sıcak renklerin eklenmesi ile karşılaştırılmaları gerekiyor. Üç duvarı gri ve birini beyaz veya tam tersini boyayabilirsiniz. Veya duvarın yarısını gri, diğer yarısını beyaza boyayın.

Sarı

Duvarlarda gri ile birleşen renklerden sarı, belki de en minnettar olanı, hem duvar renginde hem de aksesuarlarda ya da tekstilde kullanılabilmesiyle . Beraber bu kadar iyi görünmelerinin sebebi? Gri renk, sarının sahip olduğu enerjiyi çıkarır ve yumuşatır.

Genellikle duvarlarda gri ile sarı kombinasyonu çocuk veya genç yatak odaları için kullanılırken, her ikisinin de daha koyu tonunda çift kişilik yatak odalarında da kullanılabilir. Sarı sadece bir duvarda bulunmalı, renk tonları elde etmek için kullanılmalı, daha fazlası değil.

Altın

Altın tonları ve metalik kaplamalar gri renkle çok iyi gider, bakır, pirinç, altın veya inci pembesi rengini kullanabilir . Gri duvarlara renk tonları eklemek için mükemmel renklerdir.

grinin en açık tonu duvar boyası , küllü gri duvar boyası , gri ev boyası rengi , lacivert gri duvar boyası , gri duvar boyası numaraları , gri boya ev , filli boya gri tonlari , kül rengi ev boyası , gri mobilyaya uygun duvar boyası , kül grisi duvar boyası,

Bu durumda, bu renklerle boyanmış bir duvarın tamamının biraz kötü görünmesi ve görsel bir etkiye sahip olması mümkündür, bu nedenle en iyisi , alt kısım gri, üst kısım gri olmak üzere, yarım bir duvarı bu renge boyamaktır . Ya da tam tersi, bol miktarda doğal ışık alan bir odanız varsa.

Mavi

Mavinin gri kadar tonu vardır, bu nedenle her iki renk de çok iyi uyum sağlar ve kullanıldıkları odada çağdaş bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olur . Bazı dekoratörler, üç duvarı maviye boyamanın , örneğin yatak odası duvarının yatak odasında , odanın ana duvarı için gri bırakmanın daha iyi olduğuna inanıyor .

Şimdi, tersine yapılabileceği de doğru. Yana gri bir sessiz renktir, mavi ana duvarın kahramanı olması odasına yaşam ve kıvılcım bir dokunuş verir.

Turkuaz

Duvarlarda gri ile hangi renkler birleşir? Kuşkusuz turkuaz rengi mükemmeldir ve hem duvarlara hem de aksesuarlara uygulanabilir.

Nötr gri tonu ile kombine edildiğinde öne çıkan bir renk , evet, turkuaz griyi gölgede bırakacağından özenle kullanılması gereken bir kombinasyon . Dolayısıyla bu renk sadece tek bir duvarda veya bunların en fazla yarısında kullanılmalıdır ki diğerinden tüm ön plana çıkmasın ve mükemmel bir uyum olsun.

gül

Gül kuvars gibi bu renge çok yakışan pembenin diğer tonları olduğu için soluk pembeyi gri ile birleştirmek için kullanabileceğinizi söylemeden önce , ikincisi dekoratörler tarafından en çok kullanılan seçeneklerden biridir.

Parlayan, parlayan ve bulunduğunuz odaya neşe getiren bir renk . Bir çocuk odası dekore ediyorsanız ve onun gri tonlara sahip olmasını istiyorsanız , yatağın duvarında ya da bunların üst kısmında pembe , geri kalanı ise çok açık gri ya da pembe kuvars ile kombine edilmiş gri renkte kullanın. Bir kez boyandığında ne kadar güzel görüneceğini göreceksiniz!

Bir başka ilginç seçenek de pembe kuvars ile karıştırılmaması gereken fuşya pembesi olacaktır . Güç ve canlılık katan canlı bir renk, onu bir oturma odası veya genç bir kızın odası için ideal kılar.

Mor

Ya mor tonlar duvarlarda gri ile iyi giderse? Elbette! Hiç denemediğini söyleyebilirsin.

Leylak, menekşe, leylak… herhangi bir mor renk, gri ile aynı açıklığa veya karanlığa sahip olduğu sürece gri ile iyi birleşir. Elbette mor renkler soğuk olduğundan büyük miktarlarda eklemenize gerek yok. Öyleyse, üç duvarı griye ve sadece birini mor renkte, en küçüğünü boyayın.

Portakal

Sarı gri ile iyi giderse, turuncu nasıl olmaz? Gri ile birleştiğinde çok gösterişli olmayan veya o kadar enerjiye sahip olan cesur ve canlı bir renktir .

Sarı renkte olduğu gibi , tavan alanına kadar olan renk olarak sadece bir duvarda veya bunların ortasında bulunmalıdır , gri ise zemine ulaşan olacaktır.

Kırmızı

Çok kuvvetli agresif bir renktir ve bu nedenle gri kadar donuk ve kuru bir renk ona çok yakışır. Bu renk genellikle tekstiller yoluyla tanıtılsa da , çeşitli kırmızı tonları kullanılabilir .

Gri üzerinde çok fazla öne çıkmaması için en iyi seçenek tek bir duvarı kaplamasıdır . Bu kombinasyonu kullanabileceğiniz en iyi yer ise oturma odası, yemek odası veya yatak odası en iyi seçenek olacaktır. İkincisinde, her şeyden önce, çünkü kırmızı , tutkuyu uyandırmaya ve aşk kıvılcımını canlandırmaya yardımcı olur .

Arazi

Fildişi, yumurta veya bej gibi sarımsı bir tonu olan bazı toprak tipi renkler, gri ile birleştirmek için mükemmeldir. Dahası, aynı zamanda koyu kahverengi, çikolata rengi veya kum tipi şey kullanabilirsiniz varlık renkleri sıcaklığını sağlamak , gri yoksun olduğunu şey.

Bu durumlarda, soğuk bir renk ile sıcak bir renk arasında uyum oluşturmak için her rengin iki duvarını boyayabilir , griyi tek bir duvarın kahramanı veya tam tersi yapabilirsiniz. Karar verirken aydınlatmayı da hesaba katın. Aydınlık bir odaysa, topraktan daha griyse ve çok donuksa bunun tersi de geçerlidir.

Yeşil

Size daha önce tüm renklerin gri ile çok iyi gittiğini ve yeşilin bir istisna olmayacağını söylemiştik. Kaliteleri maviye çok benzer, tazeliği ve rahatlamayı ifade eden , griye birkaç nüans veren bir renktir .

En güçlü tonlarında sadece tek bir duvarda olabilirken, açık tonlarda duvarları kaplayarak ana duvarda gri bırakabilir . Duvarın yarısını bir renge boyamak mı? Alt kısımdaki griyi daha koyu, yeşili açık tonda boyayarak yapabilirsiniz.

Siyah

Şüphesiz düşünüyorsunuz: Gri soğuk bir renkse, siyahla daha soğuk olmayacak mı? Siyahın, genellikle dekoratif aksesuarlar aracılığıyla tanıtılan , akromatik ve oldukça soğuk bir renk olduğu doğrudur .

Bununla birlikte, aynı zamanda çok yönlü bir renktir, örneğin yatak başlığının duvarında veya kanepenin arkasında bol miktarda doğal ışık alan bir yatak odasında kontrast oluşturmak için açık gri ile birleştirilebilir .

Her ne kadar bazı gri tonları ile siyah renkte harika görünen boşluklar da var. Örneğin şık bir banyoya sahip olmak için duvarlar siyah, gri bordürlü veya bazı yerlerinde küçük gri dokunuşlar olabilir.

Bu renk kombinasyonunu tercih ederseniz , resim çerçeveleri, tekstiller veya zemin gibi aksesuarlar aracılığıyla sıcak renkleri tanıtmanız gerektiğini unutmayın .

Hardal

Evet, size sarının çok güzel göründüğünü söylemeden önce ve çoğu kişi için hardal rengi bunun bir çeşidi gibi olsa da, yine de tüm kanunlarla kendine has bir renktir.

Sarı kadar etkileyici olmayan, zarif ve çağdaş olmasının yanı sıra klasik, çağdaş veya vintage dekorasyona sahip odalar için mükemmel olan biraz daha standart bir renktir .

Üç duvarı doldurup dördüncüyü gri için bırakarak, tam tersi veya yarım buçuk yaparak kahraman olabilirsiniz. Griye boyanmış tüm duvarları tercih etseniz de, onu aksesuarlar ve tekstiller aracılığıyla tanıtabilirsiniz.

Odun

“Ahşap” renk olmadığı doğrudur, ancak bu tür renge yakın renkler vardır ve griye en uygun olanlardan biridir.

Farklı tonlarında hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Diğer seçenek, gerçek ahşabı kullanmak olsa da , bu öğeyi çok açık bir tonda tanıtmak için duvarları yarıya kadar kaplamak, gri ise biraz daha koyu bir tonda olacaktır.

Gri ile gri

Nitekim evinizin duvarları için gri ile griyi birleştirebilirsiniz. Farklı gri tonlarıyla oynamaktan bahsettiğimizi anlayacaksınız , değil mi?

grinin en açık tonu duvar boyası , küllü gri duvar boyası , gri ev boyası rengi , lacivert gri duvar boyası , gri duvar boyası numaraları , gri boya ev , filli boya gri tonlari , kül rengi ev boyası , gri mobilyaya uygun duvar boyası , kül grisi duvar boyası,

Kentsel ve modern tarzda dekorasyonda sıklıkla yapılan bir şeydir. Bol miktarda doğal ışık alan odalar için, duvardan üçü için koyu tonu seçerek pencereden en uzak olanı daha açık bir tonda bırakabilirsiniz . Tersine, çok karanlık bir odaysa, duvarlar açık gri, en uzaktaki ise kontrast için daha koyu tonlu olmalıdır.grinin en açık tonu duvar boyası , küllü gri duvar boyası , gri ev boyası rengi , lacivert gri duvar boyası , gri duvar boyası numaraları , gri boya ev , filli boya gri tonlari , kül rengi ev boyası , gri mobilyaya uygun duvar boyası , kül grisi duvar boyası,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.