Küresel pazarlar için yeniden markalanmış Redmi Watch

Mi Watch Lite resmi 1

  • Xiaomi, Mi Watch Lite’ı küresel web sitesinde sessizce listeledi.
  • Giyilebilir cihaz, yeniden yapılandırılmış bir Redmi Saatidir.

Xiaomi kısa süre önce Çin’de Redmi Watch’u piyasaya sürdü ve kullanıcılara indirimli bir akıllı saat deneyimi sundu. Ancak lansmandan önce bile, saatin bazı pazarlarda Mi Watch Lite olarak yeniden markalandırılabileceğine dair ipuçlarımız vardı.

Şimdi Xiaomi, Mi Watch Lite’ı küresel web sitesinde sessizce listeledi ve gerçekten de yeniden yapılandırılmış bir Redmi Watch. Başka bir deyişle, 1,41 inç (320 x 320) dikdörtgen bir ekrana ve belli belirsiz Apple Watch’u anımsatan bir tasarıma sahipsiniz. Xiaomi izle, Apple’ın Yüzükler özelliğine benzeyen spor egzersiz takibi bile.

Diğer önemli donanım özellikleri arasında TPU kayışları, bir kalp atış hızı monitörü, dokuz güne kadar “tipik” kullanım sağlayan bir 230mAh pil, entegre GPS ve 5ATM suya dayanıklılık bulunur.

Oku: Satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatler

Yazılım sıfıra uygun değilse, tüm bu donanımlar pek bir şey ifade etmiyor, ancak Mi Watch Lite bir dizi sağlık ve fitness özelliği sunuyor. Bunlar, rehberli nefes egzersizleri, uyku izleme, kalp atış hızı izleme ve 11 egzersiz modunu içerir. İzlenen 11 antrenman arasında koşu, bisiklet, koşu bandı, yürüyüş, yüzme ve kriket bulunur.

Ayrıca burada yansıtılmış bildirimler / çağrılar / metinler, telefonunuz için müzik kontrolleri ve hareketsiz hatırlatıcılar gibi tipik akıllı saat özellikleriniz de var.

Xiaomi’den fiyat ve stok durumu bilgilerini sorduk ve bize geri döndüklerinde / geldiğinde makaleyi güncelleyeceğiz. Ancak Redmi Watch’un Çin’deki ~ 45 $ fiyat etiketi üzerinde bir fiyat artışı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.