Mini bantlarla kalça kaslarınızı evde eğitmek için bir devre

mini bantlarmini elastik bantlar veya güç bantları, daha çok yönlü ve pratik eğitim aksesuarları piyasada bulabileceğimiz. Düşük fiyatları (Amazon’da yedi avrodan), taşınmasının çok kolay olması ve onlarla yapabileceğimiz çok sayıda egzersiz, bu küçük elastik bantları eğitim sırasında dikkate alınması gereken çok önemli bir araç haline getiriyor. herhangi bir yer.

Bu mini bantlar, her şeyden önce, kalça ve abdüktörlere ağırlık vererek alt bedenimizi eğitmemize yardımcı olur. Onlarla ne yapacağınızdan emin değil misiniz? Bu videoda, her yerde yapabileceğiniz tam bir kalça ve bacak antrenmanınız var..

Modifikasyonlu akciğerler, çömelme varyasyonları, kalça tekmeleri vb. Tüm bu egzersizler yoğunluk kazanmak bu küçük lastik bantları kullanarak.

Sadece lastik bantlı koşucular için kuvvet antrenmanı

Mini bantlar, spor salonunda çalışmanın yerini tutmasa da, evde vücut ağırlığımızla antrenman yaparsak çok yardımcı olabilirler (çünkü basit bir şekilde yoğunluk eklememize yardımcı olurlar) ya da bir yolculuğa çıkarsak (herhangi bir çantada veya çantada taşımanın kolay bir yolunu temsil ettikleri için).

Özellikle tatil dönemlerinde çok faydalı olabilecek çok küçük bir yatırım, Henüz denedin mi?

Bu makale ilk olarak Nisan 2018’de Lady Fitness tarafından yayınlandı ve yeniden yayınlanmak üzere revize edildi.

Görüntü | iStock
Video | Youtube’da MFit
In Vitónica | Evde antrenman yapmak için elastik bant satın almadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

In Vitónica | Tüm vücudunuzu eğitmek için elastik bantlarla en iyi dokuz egzersiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.