Chalky Mobilya Boyası

Mobilyalarınızı Chalky Finish boya ile yükseltin

Çoğumuz evde onlarla ne yapacağımızı bilmediğimiz Provençal masalarımız var. Pekala, ona daha tatlı ve rahat bir tarz vereceğiz. Bu durumda pintura Chalky Kaplama, bugün çok konuşulan meşhur tebeşir tablosu. Akrilik mat bir vernik olan Carlux Mate’i de kullanacağız. Ayrıca, birkaç alanı kaplayarak daha kişisel bir dokunuş vereceğiz. boyalı kağıt.

Almería’daki Pinturas Andalucía mağazasından meslektaşımız María José González bize bu mobilyayı nasıl yenileyeceğimizi öğretiyor.

Her zaman olduğu gibi, boyamaya uygun şekilde hazırlamak için önce yüzeyi alkol veya çözücü ile yağdan arındırıyoruz.

Chalky Finish, astarlamaya veya zımparalamaya gerek kalmadan farklı desteklere tutturulmadan uygulanan mat, kokusuz ve çok yapışkanlı bir boyadır. Bu durumda rengi seçtik Pastel mavisifırça ile iki kat sürülür ve katlar arasında iki saat kurumaya bırakılır.

Chalky Mobilya Boyası

Sonra bir Carlux katmanı uyguladım, akrilik vernik Maviyi olası lekelerden ve çizilmelerden korumak için ayrıca bir fırça ile mat. Düzgün kuruması için yaklaşık 24 saat beklemelisiniz.

Son olarak, boya rengine uygun bir duvar kağıdı seçip, Benkola kullanıma hazır halde çekmeceye ve üst ve alt raflara yapıştırıyoruz. Ayrıca son dokunuş olarak düğmeyi Grafit rengine de boyadık. Kireçli mobilya boyası.

Hızlı, kolay ve basit, muhteşem sonuç !!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.