OnePlus 9 gerçek hayat görüntüleri, temel özelliklerin yanı sıra sızıntı yapıyor

OnePlus logosu 2

  • Bir OnePlus 9 üretim öncesi biriminin canlı görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.
  • Fotoğraflar tıknaz bir kamera çıkıntısını ve üçlü birincil kamera kurulumunu gösteriyor.
  • Sızıntı ayrıca telefonun bazı ek özelliklerini de ortaya koyuyor.

OnePlus 9 hala aylar uzakta, ancak birden fazla sızıntı sayesinde bize yabancı değil. Artık anonim bir kaynak, gerçek bir OnePlus 9 ön üretim biriminin bir dizi görüntüsünü paylaştı. TelefonArena telefonun bazı özellikleriyle birlikte.

Yayın, bu OnePlus 9 görüntülerini sık OnePlus ihbarcı tarafından incelendi Max Jambor, sızıntının gerçekliğine daha fazla ağırlık katıyor.

Akıllı telefon, arkada üç kamera sensörüyle gri-gümüş bir kaplamayla resmedilmiş. İkisi, üçüncüsünden oldukça büyük. Ne yazık ki yayın, kameraların özelliklerini alamadı. Önceki sızıntılar, 48MP birincil kamera, 48MP ikincil tetikçi ve üçüncü olarak tek renkli veya makro sensör görebileceğimizi gösteriyor.

Telefonun arkasındaki bu logo tanıdık görünmeyebilir ve bunun nedeni TelefonArena Prototip ünitesi için OnePlus’ın özel logosu olduğunu iddia ediyor. Tabii ki telefonun son sürümünde onun yerine bir OnePlus logosu bekleyebilirsiniz.

Ön tarafta, iddia edilen OnePlus 9 biriminin ekranın sol üst köşesinde bir delik vardır. Sızıntı, ekranın 6.55 inç boyutunda olduğundan bahsediyor, bu önceki söylentilerin de doğruladığı şey.

TelefonArena OnePlus 9’un 120 Hz yenileme hızı, HDR desteği, Full HD + çözünürlük ve 20: 9 ekran en boy oranına sahip olacağını bildiriyor.

Başka yerlerde sızıntı, OnePlus 9’un beklendiği gibi yeni Snapdragon 888 yonga setini içerdiğini ortaya koyuyor. Bu özel birim, 8GB RAM ve 128GB genişletilemez dahili depolamaya sahiptir. Oxygen OS kaplamasının eşlik ettiği yerleşik Android 11 var.

İşte orada var. OnePlus resmi lansmanından 9 ay önce. Telefonun tasarımı ve özellikleri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.