Oppo’nun Find X3 Pro’su bir ‘mikroskop’ makro kameraya sahip olabilir

Oppo Find X2 Pro kamera modülü makrosu

  • Bir sızıntı, Oppo Find X3 Pro’nun 3MP “mikroskop” makro kamera içereceğini gösteriyor.
  • Ayrıca iki yeni 50MP ana kamera göreceksiniz.
  • Find X3 Pro’nun halihazırda bir Snapdragon 888 ve oldukça hassas bir ekran paketlediği biliniyor.

Oppo, sizi Find X3 Pro’ya çekmek için süper hassas bir ekrandan daha fazlasına güvenebilir. Tanınmış sızdıran Evan Blass, Find X3 Pro için iddia edilen özellikleri paylaştı SesOppo’nun gelecekteki amiral gemisinde en az ekran kadar kameraların rol oynayabileceğini öne sürüyor.

Blass, standart ve ultra geniş çekimler için iki yeni 50MP Sony IMX766 sensör olacağını, ancak göze çarpan şeyin 25X yakınlaştırmalı 3MP makro kamera ve bir ışık halkası olabilir – bunun bir “mikroskop” lens olacağını söyledi. Ayrıca 2X optik yakınlaştırmalı 13 MP telefoto kamera bekleyebilirsiniz.

Ayrıca, 65W kablolu ve OnePlus 8 Pro tarzı 30W kablosuz şarj desteğine sahip çift hücreli 4.500mAh pil elde edersiniz. Garip bir şekilde, telefonun yönüne bakılmaksızın, dokunarak ödemeyi ve diğer hizmetleri kullanmanıza izin veren “çift gövdeli” bir NFC anteni bulacaksınız. Başka bir deyişle, mağazadan alışveriş yaparken telefonu baş aşağı tutma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Ayrıca bakınız: OnePlus’ın Oppo-fikasyon kötüleşiyor

Aksi takdirde, Oppo’nun Find X3 Pro hakkında zaten bildiklerinizle ilgili sızıntılar genişler, ancak bu mutlaka kötü bir şey değildir. Telefonun uçtan uca 10 bit renkli 6.7 inç, 1440p ekran etrafında ortalanması şaşırtıcı olmasa da, Galaxy Note 20 Ultra gibi pürüzsüz 120 Hz ile 120 Hz arasında değişen uyarlanabilir bir yenileme hızı sunacağı bildirildi. aktivitenize bağlı olarak pil tasarrufu sağlayan bir 10Hz.

Diğer birçok Android satıcısı gibi Oppo da yüksek kaliteli Snapdragon 888 yongasını kullanacağını doğruladı. Tasarım hem önde hem de arkada kavisli camları etkileyebilir, bu nedenle yakın gelecekte düz ekranların geri dönmesini beklemeyin.

Blass, özellikler sızıntısında, Oppo’nun Find X3 Pro’yu 2021’in ilk çeyreğinde resmen açıklayacağını ve ikinci çeyreğin başlarında göndereceğini söyledi. Öyleyse, yeni telefonun Find X2 Pro’ya kıyasla ne kadar iyi performans gösterdiğini anlamak için bir süre beklemeniz gerekecek. Tüm endikasyonlara göre Oppo, X3 Pro’nun selefi gibi öne çıkmasına karar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.