Endülüs verandası

Paletli ekiciler. Endülüs tarzında bir veranda

Bir verandayı veya terası süslemek istersek Endülüs tarzıçiçek saksıları ile yapabiliriz. paletler. Malaga, Torremolinos’taki 15. merkezden Antonio Cazorla bunu bize açıklıyor.

Öncelikle avlumuzun tüm duvarlarını Emucril Gamma Facadas White kaplama boyası ile boyayacağız. Önceden, tüm olası çatlakları fiber macunla iyice temizleyeceğiz.

Sonra bir kat uygulayacağız dış duvarlar için sabitleme Tkrom F-1, nemi önlemek ve boyanın desteğe iyi bir şekilde tutunmasını sağlamak için. Son olarak Beyaz kaplamamızın iki homojen katmanını uygulayacağız.

Sonra biraz tahta paletlerle biraz yapıyoruz Çiçek saksıları verandamız için çok orijinal.

Endülüs verandası

Onları iyice zımparalayacağız ve herhangi bir büyük delik veya çatlak varsa macunla onaracağız. Sonra size bir el vereceğiz koruyucu arka planmantar ilacı, böcek ilacı ve su geçirmezdir. Kuruduğunda çok ince bir zımpara kağıdı ile tekrar zımparalayacağız.

Sonra iki kat uygulayacağız beyaz saten su emaye. İyice kurumasına izin vereceğiz ve içlerine rengarenk çiçeklerle boyanmış saksılar koyacağız.

Sonra farklı saksılar kullanacağız ve onları emaye ile boyayacağız. Emucril Mavi Çapa. İyice kurumasına izin vereceğiz ve sonra onları avludaki beyaz duvarımıza asarak çok dekoratif ve neşeli bir Endülüs görünümü vereceğiz. Bu bahar için ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.