Orac Dekor resim çerçeveleri

Pervazlar ve paletlerle beşik tekne inşa edin

Orac Decor ailesini tanıyor musunuz? Neden bu ürünleri kullanıyorsunuz?

– Mükemmel bir iç kaplama için yüksek kaliteli ürünler

– Hızlı ve kolay monte edilir ve boyanmaya hazır hale gelir

– Her zevke, stile ve cebe uygun kapsamlı koleksiyonlar

– Süpürgelikler, pervazlar, kornişler, dolaylı aydınlatma elemanları, pilasterler, sütunlar, rozetler … ve çok daha fazlası.

Bu malzemeler sonsuz kullanım için kullanılabilir. Sonra, Almería’daki Pinturas Andalucía’dan bir meslektaşı olan Raul Palmero bize fikirlerinden birini gösteriyor.

Bu durumda bir tekne beşiği, kendin yap Orac çerçeveleriçünkü çok esnek ve kullanımı kolay. Bu malzeme ile teknemizi şekillendiriyoruz. Onları biraz birleştirebiliriz Fijaplus turbo anında kuruyan ve çalışmaya devam etmenizi sağlayan bir polimer olduğu için.

Orac Dekor resim çerçeveleri

Yapı pervazlarla yapıldıktan sonra su bazlı emaye ile boyadık. Emucril. Bir kokusuz boya, bu bir bebek odası için harika. Ayrıca çok çabuk kurur ve sararmaz.

Yatak tabanı, daha önce zımparalanmış, TKrom markasından su bazlı bir sızdırmazlık maddesi ile boyadığımız ve aynı Emucril su bazlı emaye ile bitirdiğimiz küçük bir palet ile yapılmıştır.

Teknenin pruvasında çekmece yapmak ve çocuğun oyuncaklarını saklamak için kullanılmıştır. Çekmece ile döşenmiştir bej fuar halıhalı tutkalı veya çift taraflı bant ile yapıştırılabilir.

Size yapılan işin bazı fotoğraflarını bırakıyorum. Gördüğünüz gibi, bu malzemelerle birçok imkanımız var. Güç için hayal gücü!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.