Popüler İşletmeler için En İyi 15 Ücretsiz ve Premium Web Sitesi Şablonu

Ücretsiz ve Premium web sitesi şablonlarından seçim yapmak, bir web sitesi oluşturmak isteyenler için zorlu ve zorlu bir görev olabilir. Günümüzde mevcut olan web sayfası şablonlarının miktarı şaşırtıcı ve kafa karıştırıcı olabilir, bu nedenle ideal şablonunuzu aramak için çok zaman harcayabilirsiniz. Seçiminizi yapmanıza yardımcı olmak için, sahip olduğunuz olasılıkları değerlendirelim.

Her şeyden önce, çeşitli seçenekler ve özellikler içeren çok sayıda Premium şablon bulabilirsiniz. TemplateMonster tarafından oluşturulan HTML şablonlarının birçok avantajı vardır. JavaScript, Bootstrap ve diğer çerçevelerle birleştirilmiş HTML5 ve CSS3 kodunu temel alırlar.

Çeşitli web sitesi düzeni seçenekleri arasından seçim yapabilir ve web sitenizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Şablonun konusuna karşılık gelen farklı galeri resimleri şablon içinde kullanımınıza sunulabilir, böylece web sitenizi düzenleme ve gerekli bilgileri çeşitli şekillerde sunma olanağına sahip olursunuz.

Premium şablonlar genellikle duyarlıdır, bu nedenle çeşitli ekran türlerine kolayca uyum sağlarlar ve ziyaretçilerinizin web sitenize göz atmak için hangi cihazı kullandıklarından endişelenmenize gerek yoktur, çünkü tüm ekranlarda etkileyici görünecektir. Web sayfasının içeriği bir kod düzenleyici kullanılarak kolayca düzenlenebilir, ancak sayfanızı oluşturma ve düzenleme sürecinde herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, sorularınızı yanıtlamak ve sorunlarınızı çözmek için her zaman 7/24 destek ekibi vardır.

Bu nedenle, bir işletme yürütüyorsanız ve şirketinizin bir web sayfasını oluşturmak istiyorsanız, konuya göre çeşitli web sitesi şablonlarına göz atabilir ve en çok sevdiğiniz birini seçebilirsiniz. TemplateMonster ekibi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bir video izleyebilirsiniz.

İkinci olarak, HTML kodlamasına aşina değilseniz ve bu nedenle bir web sayfası oluşturma süreciyle baş edip edemeyeceğinizden emin değilseniz, ücretsiz web sitesi şablonlarını deneyebilirsiniz. Eğer bir profesyonelseniz, ancak hangi Premium şablonu satın almak istediğinize tam olarak ikna olmadıysanız, ücretsiz bir web sitesi şablonu indirip deneyebilirsiniz. Nasıl çalıştığını ve hangi seçenekleri içerdiğini göreceksiniz.

Bununla birlikte, ücretsiz şablonların yalnızca eğitim amaçlarınız için olduğunu bilmelisiniz, bu nedenle bazı koşullar ve sınırlamalar vardır. Ücretsiz örnek şablonları ticari amaçlarla kullanmanıza izin verilmez. Başka bir deyişle, onları satamaz veya çevrimiçi mağazalar veya projeler ve portföyler olarak kullanamazsınız.

Hala ne tür şablonları tercih ettiğiniz konusunda şüpheleriniz mi var?

Burada en iyi 15 ücretsiz ve premium web sitesi şablonunu listeliyoruz, böylece onları keşfedebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

Yoğun ve İnanılmaz – Çok Amaçlı Web Sitesi Şablonu

10 Ev Düzeni ve Demosu, 13 Üstbilgi ve 4 Altbilgi Stili, 10’dan fazla e-Ticaret Mağazası Şablonu, 30’dan fazla Blog Şablonu ve 20’den fazla Portföy Şablonu içerdiğinden, bu HTML şablonunun sınırsız olanaklarına her zaman hayran kalacaksınız.

Çeşitli dış görünümler ve renkler, vurgulu efektler, Dokunarak Kaydırma Fotoğraf Galerisi ve gelişmiş Video arka planıyla sitenizin stilini sonsuza kadar değiştirebilirsiniz. Müşterileriniz, Mega Menü ve Açılır Menüler ile güçlü gezinmenin yanı sıra karmaşık sosyal entegrasyon ve çalışan arama motorundan etkilenecek.

Detaylar | Demo

City Taxi Responsive Web Sitesi Şablonu

Bu Çok Amaçlı Duyarlı şablon, Intense ailesinin bir parçasıdır ve Immense UI Kit, 40’tan fazla hazır HTML5 sayfası ve 5 Blog düzeni içerdiğinden artan verimlilik ile karakterize edilir.

Buna ek olarak, müşterileriniz inanılmaz Paralaks etkisinin ve bu şablonda yer alan Rezervasyon formu, İletişim Formu ve Bülten Aboneliğinin etkinliğinin keyfine varacaklar.

Detaylar | Demo

Ücretsiz İşletme Şirketi Duyarlı Şablon

Bu duyarlı şablon, web sitenize göz atma sürecini kolaylaştıran kullanışlı bir Açılır Menü ve Başa Dön Düğmesine sahiptir.

Ziyaretçileriniz de İletişim Formunu sizinle iletişim halinde kalmak için yararlı bir özellik bulabilirler.

Detaylar | Demo

Starbis – Çok Amaçlı İş Şirketi Web Sitesi Şablonu

Premium Çok Amaçlı HTML5 şablonu olarak sitenizi kolayca oluşturmak için bir sayfa oluşturucu olan Novi Builder, Widgetized Mega Menu, Sticky Menus, çalışan Arama Motoru ve Ajax Formlarını içeren en esnek Bootstrap temasıdır.

Vergi Danışmanı Şablonu, Avukatlar Şablonu, Sigorta Şablonları ve Blog ve Portföy Şablonları dahil olmak üzere çok sayıda düzen arasından seçim yapabilirsiniz.

Detaylar | Demo

Çok Amaçlı Web Sitesi Şablonunu Değiştirin

Bu şablonun bir parçası olan Zengin Kullanıcı Arabirimi Kiti, birden çok üstbilgi ve altbilgi düzeninin yanı sıra birden çok Galeri türü içeren 50’den fazla hazır HTML5 sayfası içerir.

Bootstrap 3.3 ile oluşturulmuş duyarlı düzen. ve Paralaks, sunmak istediğiniz şey ne olursa olsun etkileyici bir etki yaratacaktır.

Detaylar | Demo

Ücretsiz Flash Animasyonlu Web Sitesi Şablonu

Animasyonlu bir web sitesiyle ilgileniyorsanız, “Şirket Adınız” metnini, başlıkları ve içerik metnini düzenlemenize olanak tanıyan bu şablonu deneyebilirsiniz.

Ömür boyu ücretsiz kullanım için 7-15 adet yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf ve görsel elde edersiniz ve ayrıca şablon görsellerini kendi resimlerinizle değiştirebilirsiniz.

Detaylar | Demo

İç Giyim Mağazası Duyarlı Web Sitesi Şablonu

Rich UI Kitli bu çok amaçlı HTML şablonu, müşterilerinizi ürünleriniz hakkında bilgilendirmek için 25’in üzerinde hazır HTML5 sayfası ve şaşırtıcı birden çok Galeri türü içerir.

İletişim formu içeren bu e-ticaret sayfası şablonu, başarılı bir işletme yürütmenize yardımcı olacaktır.

Detaylar | Demo

Monstroid2 Çok Amaçlı ve Çok Fonksiyonlu Web Sitesi Şablonu

17’den fazla Ev Düzeni ve Demosu, 10 e-Ticaret Mağazası Şablonu, 30 Blog Şablonu ve 20 Portföy Şablonu içeren bu inanılmaz web sitesi şablonu, herhangi bir şirketin web sitesini çalıştırmak için sınırsız olanaklar yaratır.

Ziyaretçileriniz, Mega Menü ve Damlalar ile Güçlü Gezinme, sorunsuz Paralaks kaydırma, gelişmiş Video Arka Planı, karmaşık Sosyal Entegrasyon ve çok daha fazlası gibi şablonların özelliklerini takdir edeceklerdir.

Detaylar | Demo

Ücretsiz Şık Bootstrap Şablonu

Bu duyarlı web sitesi tasarımı, Bootstrap ile oluşturulduğu için daha hızlı ve daha kolay bir sayfa düzenleme sağlar.

Yapı iskelesi, tipografi, bileşenler ve JavaScript gibi çeşitli Bootstrap özelliklerini değerlendirebilirsiniz.

Detaylar | Demo

Kolay Denetim – Çok Amaçlı Danışmanlık Web Sitesi Şablonu

StarBis Ailesinin bir parçası olan bu Çok Amaçlı HTML şablonunda Novi Builder, 35’in üzerinde hazır HTML5 sayfası, 5 Blog Düzeni, Çoklu Galeri Türü ve Zengin Kullanıcı Arayüzü Kiti bulunur.

Müşterilerinizle iletişimi teşvik eden Randevu Yöneticisi ve Çalışma İletişim Formu’ndan memnun kalacaksınız.

Detaylar | Demo

Soho – Fotoğrafçılık Web Sitesi Şablonu

Bu şablon, eserlerinizi sergilemek için çok çeşitli seçenekler sunan Duvar Portföyü ve Galeri, Şerit Galerisi, Portre formatları ve Galeri Albümleri içerir.

Fotoğraf ve videoları destekleyen özel bir tam ekran kaydırıcının gelişmiş sürümünü özellikle kullanışlı bulacaksınız.

Detaylar | Demo

Ücretsiz Emlak JS Animasyonlu Şablon

Bu HTML artı JS animasyonlu şablon, Flash kullanmadan etkili bir şekilde Flash benzeri bir efekt verir.

HTML düzenleyici, web sitenizdeki tüm özelleştirme değişikliklerini kolaylaştırarak zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Detaylar | Demo

Pizza ve Deniz Ürünleri Duyarlı Çok Sayfalı Web Sitesi Şablonu

35’ten fazla hazır HTML5 sayfası içeren bu muhteşem şablon, klasik ve modern bir menü, düzenler içinde farklı başlıklar ve Üye Profili, Anlaşmalar, Kariyer Sayfaları ve Bülten Abonelik Formu gibi ek özellikler dahil olmak üzere çeşitli menülerle övünebilir. .

Birden çok Galeri türü ve Paralaks efekti, web sayfanız için kalıcı bir izlenim yaratacaktır.

Detaylar | Demo

DanceStudio Duyarlı Web Sitesi Şablonu

Bu şablonu kullanırsanız, 35’ten fazla hazır HTML5 sayfası arasından seçim yaparak muhteşem bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Çoklu Üstbilgi ve Altbilgi Düzeni ve 3 Blog Düzeni, mükemmel stilinizi bulana kadar sayfanızın görünümünü deneme olanağı sağlar.

Müşterileriniz, sınıf bulma sürecini kolaylaştıran Canlı Arama ve Rezervasyon Formu seçeneklerinden etkilenecek.

Detaylar | Demo

Ücretsiz Hukuk Bürosu Duyarlı JavaScript Animasyonlu Şablon

Bu şablon, düzenli düzenlerle birleştirilmiş zengin işlevsellikle karakterize edilir.

İçeriğinizin müşterilerinizin tercih ettiği bir cihaz türünden etkilenmemesini sağlamak için duyarlı tasarımı farklı ekran çözünürlüklerinde değerlendirebilirsiniz.

Detaylar | Demo

Özetlemek gerekirse, Premium web sayfası şablonları çok çeşitlidir ve ücretsiz şablon kullanımınız kısıtlanmışken size sınırsız sayıda seçenek sunar. Bir Premium şablon satın almadan önce beğendiğinizden emin olmak için ücretsiz bir web sitesi şablonu indirip deneyebilirsiniz.

TemplateMonster’ın çeşitli şablonları hakkında daha fazla bilgi edinmekten ve ilk paranızı nasıl kazanacağınız da dahil olmak üzere tavsiyelerine bakmaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.