superlev anti-radyasyon boyası

Radyasyondan korunma boyaları olduğunu biliyor muydunuz?

Radyasyondan korunma boyaları olduğunu biliyor muydunuz? KALKAN (SUPERLEV) Yüksek ve düşük frekanslı radyasyona (elektrik alanı) karşı koruma amaçlı su bazlı bir boyadır. İyonlaştırmayan radyasyon.

Anti radyasyon boyası: SHIELD (SUPERLEV).

Yüksek frekanslı radyasyona karşı koruma için belirtilen elektro-iletken kaplama boyası: cep telefonu kuleleri, DTT televizyon tekrarlayıcıları, radyo antenleri, wifi, wilan, liman ve havaalanı radarları, DECT kablosuz telefonlar ve kablosuz ağlar.

Endüstriyel kullanım– Verilerin kablosuz ağlardan alınmasını ve konferans dinlemelerinin engellenmesini önlemek için.

Evde kullanım: İnsanın yaşam kalitesini büyük ölçüde etkileyen yüksek ve düşük frekanslı radyasyona karşı koruma için, uyku bozukluklarında, bağışıklık sisteminin devalüasyonunda ve mikro radyasyona maruz kalmadan kaynaklanan daha fazla patoloji ve hastalıkta .

superlev anti-radyasyon boyası

ÖNERİLEN SİSTEM.

1. Boyalı ekranlanacak yüzeyin çevresine iletken bandın montajı. İletken bant yüzeyin çevresini örtmeli ve en yakın çıkıştaki bir toprak bağlantısına bağlanmalıdır. Tüm elektrik tesisatı profesyonel bir elektrikçi tarafından denetlenmelidir.

2. Katmanlarını uygulayın. SHIELD ANTI-RADIATION boya önerilen minimum sarfiyata (litre başına 4 ila 6 m / 2) ulaşmak için gereklidir, geniş bir fırça ile ellerin üzerinden geçerek uygulanır.

3. Kuruduktan sonra (24 saat önerilir) su bazlı boyalarla ve istenilen renge boyanabilir.

UYGULAMA ALANLARI.

İç ve dış mekanlarda, daha sonra doğal ahşap gibi aşırı genişlemeyen ve yapıştırıcı kullanmak zorunda kalmayan malzemelerle kaplanan duvar, tavan ve zeminlerde.

VERİM.

Filmin, litre başına 4 ila 6 m / 2 arasındaki görev aralıklarını yerine getirebilmesi için gerekli kalınlığa sahip olması için minimum yeterli performans, 2 çapraz kat tavsiye edilir.
Kuruduktan sonra 24 saat tavsiye edilir, su bazlı boyalarla boyanabilir, önceden boyanmış yüzeyi SHIELD anti-radyasyon boyası ile duvar kağıdına çevirebilir, bir sabitleyici veya duvar kağıdı uygulamasından önce yüzey hazırlığı yapabilirsiniz.

Bu boya ile düşük frekanslı alçak ve yüksek gerilim elektrik şebekesine karşı bir koruma sistemi, metalik partiküller içermeyen korozyona karşı mükemmel dirençli ve dolayısıyla son derece dayanıklı, oksitlenmeyen bir elektrik alanı elde edeceksiniz.

Bu teknikle ilgileniyorsanız ve boya satın al radikallere karşı koruma, Endülüs genelindeki merkezlerimizdeki profesyonellerimizden veya şu adresteki müşteri hizmetlerimizden daha fazla bilgi talep edebilirsiniz. info@pinturas-andalucia.com veya arayarak 952 478 508.

superlev anti-radyasyon boyası

* Web sitemizde daha fazla bilgi arayın, buraya tıklayarak erişin

Müşteri hizmetleri telefonu: 952478508
İş soruları için: info@pinturas-andalucia.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.