Reddit çalışmıyor: Site şu anda herkes için bozuk

Android için Infinity en iyi reddit uygulamaları

Güncelleme, 10 Aralık 2020 (06:10 ET): Reddit çoğu için yedeklenmiş gibi görünüyor. Ancak Reddit, dünyadaki bazı insanlar için hala kapalı ve mobil uygulama yine de sorunlarla karşılaşabilir.

Siteye hala erişemiyorsanız, önümüzdeki 15 dakika içinde daha iyi şansla karşılaşmalısınız.


Orijinal makale, 10 Aralık 2020 (17:23 ET): Bazı olumlu oylar vermeye veya bir muzla bir şeyi ölçmeye çalışıyorsanız, Reddit’in düştüğünü öğrenmek hayal kırıklığına uğrayabilir. Sadece sen değilsin! Şu anda herkes için düşük.

İlişkili: Android için en iyi 10 Reddit uygulaması

Reddit’in durum sayfasına göre site çalışmıyor ama geliştiriciler sorunun ne olduğunu biliyor. Boru hattında bir düzeltme var, ancak bunun ne kadar süreceğine dair bir gösterge yok. Aşağı Dedektörüne göre, sorun şu ana kadar yaklaşık 30 dakikadır devam ediyor. Umarım, sorun yakında çözülür.

Reddit, internette en çok ziyaret edilen 20 web sitesinden biridir. Bu, milyonlarca insanın şu anda ona erişmeye çalıştığı anlamına geliyor ve bu muhtemelen sorunlara yardımcı olmuyor. Şimdilik, kedi resimlerini, nemli memleri ve tamamen makul politik söylemleri düzeltmek için diğer siteleri ziyaret etmeniz gerekecek.

Reddit şu anda kapalı olsa da, bu makaleyi tekrar çalışır çalışmaz güncelleyeceğiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.